VictoriasSecret un nodokļi

Sveikas! 

Varbūt kāda pēdējā laikā ir pasūtījusi kaut ko VictoriasSecret? Ja tā, vai vēl bez shipping maksas, kas,protams, nav ļoti maza, bija vēl kādi nodokļi (tieši no ASV puses?)

Zinu, ka Latvijā var prasīt atmuitošanas un pvn nodokli, bet kā ir ar ASV pusi ( man tiek pieprasīts vēl importa nodoklis)?

Secinu, ka pievienotajās maksās jāsamaksā pat vairāk, nekā vērts pats sūtījums, ko iesakiet? (tik ļoti man to VS negribās)..

Gaidu viedokļus!

20 Atbildes

Jā, mani arī interesē tas pats, jo ir gadījies atrast skaistas lietas par fantastiskām cenām, bet no sūtīšanas atturējusi neziņa par to, cik tas viss beigās izmaksā. Neizlēmīgs

Pašlaik tur iet lielā izpārdošana, ja nu kas ;)

Man nebija nekadu papildus nodoklju. Tikai pasha sutijuma cena + piegade no ASV puses + apm 10 proc no pasutijuma nomaksajama musu pastaa. 

Cik sen sūtīts? Vai iespējams maksāt tikai pašās beigās? 

Prieškam sūtīt ja var aizbraukt uz Rīgas lidostu un tur būs victoria secret veikals.

> minkaa

Prieškam sūtīt ja var aizbraukt uz Rīgas lidostu un tur būs victoria secret veikals.

Rīgas lidostā VS vai tad nebija pieejams tikai tad,kad ir iegādāts lidojums un esi otrā zonā pēc pārbaudes? 

> Janeta

> minkaa

Rīgas lidostā VS vai tad nebija pieejams tikai tad,kad ir iegādāts lidojums un esi otrā zonā pēc pārbaudes? 

tieši tā! ;)

> Janeta

> minkaa

Atrašanās vieta – Izlidošanas sektors E, 2. stāvs

> Karina

> Janeta

> minkaa

Atrašanās vieta - Izlidošanas sektors E, 2. stāvs

Tad jau ir jēga sūtīt,jo tas būs lētāk kā iegādāties jebkuru lidojumu tikai tādēļ,lai tiktu pie VS,ha.

Es sapņoju par VS veikalu Latvijaa...eeeh...((

1 - 10 no 20