FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

VictoriasSecret un nodokļi

Sveikas! 

Varbūt kāda pēdējā laikā ir pasūtījusi kaut ko VictoriasSecret? Ja tā, vai vēl bez shipping maksas, kas,protams, nav ļoti maza, bija vēl kādi nodokļi (tieši no ASV puses?)

Zinu, ka Latvijā var prasīt atmuitošanas un pvn nodokli, bet kā ir ar ASV pusi ( man tiek pieprasīts vēl importa nodoklis)?

Secinu, ka pievienotajās maksās jāsamaksā pat vairāk, nekā vērts pats sūtījums, ko iesakiet? (tik ļoti man to VS negribās)..

Gaidu viedokļus!

13.06.2014 00:54

> Karina

Es sapņoju par VS veikalu Latvijaa...eeeh...((

Ja būs ,tad cenas noteikti nebūs kā mājaslapā.Man jau ''stāstīja'',ka lidostā viens sprejs maksā 12 eiro,bet mājaslapā cita cena.

13.06.2014 00:58

teicu sev -pat nedomaa ieiet VS maajaslapaa, sliktaak būs...

iegaaju, atkal siekalas tek pa visu galdu un datoru :D

13.06.2014 01:04

> Karina

Labi,tas jau ir tikai brends,domāju,ja to nelietosi,nekas dzīvē nemainīsies. Par laimi ļoti veiksmīgi turos pretī šiem trikiem,gribās un varu nopirkt,bet tad pajautāju-vai man vajag?Saprotu,ka galīgi nē. Labāk paņemu kādu kruīzu par to naudu.

13.06.2014 01:05

Pff.. Meitenes, tad jau labāk te:

http://www.salidzini.lv/search.php?q=victorias+secret

13.06.2014 01:09

> Janeta

> Karina

Labi,tas jau ir tikai brends,domāju,ja to nelietosi,nekas dzīvē nemainīsies. Par laimi ļoti veiksmīgi turos pretī šiem trikiem,gribās un varu nopirkt,bet tad pajautāju-vai man vajag?Saprotu,ka galīgi nē. Labāk paņemu kādu kruīzu par to naudu.

man nav svarīgs brends, bet tieši dizains un kvalitaate, kas piemīt VS veļai un peldkostīmiem, cik skatos mūsu veikalos, ļoti maz kas tiešaam ļoti patīk ((

13.06.2014 01:35

lai nemaksātu nodokļus, ir labi, kad ir paziņas ASV, kuri var saņemt sūtījumus uz savu adresi un tālāk nosūtīt uz LV, piemēram, es drīz braucu atpakaļ uz ASV, un atkal varēšu piedāvāt sūtīt sūtījumus no ASV uz LV :) 

vairāk info uzrakstīšu vēlāk atsevišķā foruma tēmā.

13.06.2014 02:05

> JeLena Okuneva

lai nemaksātu nodokļus, ir labi, kad ir paziņas ASV, kuri var saņemt sūtījumus uz savu adresi un tālāk nosūtīt uz LV, piemēram, es drīz braucu atpakaļ uz ASV, un atkal varēšu piedāvāt sūtīt sūtījumus no ASV uz LV :) 

vairāk info uzrakstīšu vēlāk atsevišķā foruma tēmā.

Wou, noteikti padod man ziņu!! Ļoti gribētu izmantot šos pakalpojumus, samaksāšu! :)

13.06.2014 02:14

Noteikti ielikšu sīkāku info, cenas un kad būšu jau tur un tad varēs ar mani sakontaktēties visiem kuriem interesē ;)

13.06.2014 02:21

Mani ari interese,gribu peldkostimu. =)

nu ja tevi intrese kermena spreji, losijoni un kas tads, lv tadus var nopirkt.;) 

ka ari varbut labak tomer braukt celojuma kautkur? :D un tad lidosta piemerit un nopirkt, ja tas ir drebes gabals? 

11 - 20 no 20