FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Meža veltes

Meitenes,ja Jums ir interese,tad ar mani var sarunat meza ogu(visu!) un senu(diemzel nevaru uzrakstit garumzimes,jo tad pazud teksts)-parsvara gailenes piegadi julija un augusta menesi Valmiera! Pati lasu un vacu. No majas ogam-kirsus,erksogas.Aci miedzošsMans talrunis:26273979

16 Atbildes

Labots 13.06.2014 11:23

Sveika, kā plāno tēju pakot - burciņām, saldējuma traukos, šašlikspainīšos, Lielos maisos :)

Man noteikti uz vasaras otru pusi interesētu gan liepziedi, gan pelašķi.. kaltēti, bet nu smuki, nevis gandrīz pulverī.. un ne gluži lielā maisā +/- tik, cik lien kādā 1L traukā..

Šo ziņu vajadzētu aktualizēt tad, kad tuvojas ogu, sēņu laiks :) man arī būtu interese :)

> Karamele

Šo ziņu vajadzētu aktualizēt tad, kad tuvojas ogu, sēņu laiks :) man arī būtu interese :)

Pierakstiet telefona nr.un zvaniet.Meža zemenes jau esot,iešu brīvdienas skatities.

> Sanita

Sveika, kā plāno tēju pakot - burciņām, saldējuma traukos, šašlikspainīšos, Lielos maisos :)

Man noteikti uz vasaras otru pusi interesētu gan liepziedi, gan pelašķi.. kaltēti, bet nu smuki, nevis gandrīz pulverī.. un ne gluži lielā maisā +/- tik, cik lien kādā 1L traukā..

Labots: šodien, 11:23

Mazos,skaistos papira maisinos ar caurspidigu joslinu prieksa.Vakara aizsutisu bildes,ka tas izskatas,Tejas tiek vaktas prom no lielceliem,jo ari pati lietoju .

Varbut kadai ir zalo zirnisu plantacijas? :D perku vairuma

> Leina Leida

Sveikas meitenes, ar mani arī ir iespējams sarunāt meža ogu, sēņu piegādi, pati būšu Rīgā gan augustā, gan jūlijā.

Piesakos meža zemenēm un mellenēm :)

11 - 16 no 16