FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

ebay vai aliexpress

Sveikas! Daudzas tēmas pārcilā šo jautājumu, bet gribētos noskaidrot, kur ir IZDEVĪGĀK? Piedāvājuma ziņā tie paši pārdevēji, arī cenas ir līdzīgas? Maksāšana atšķiras un piegāde ebay biežāk ātrāka kā ali...

Padalieties + un - abiem veikaliem Aci miedzošs

Pēdējā laikā par ali dzirdu daudz sliktu atsauksmju, paziņia mobilā telefona vietā atsūtīja atslēgu piekariņu. Nebūtu nekas traks, ja piekariņš izmaksāja 40 eur :{ Pati neesmu saskārusies ar starpgadījumiem nevienā mājaslapā, tik tā ilgā piegāde ali - dažreiz apnīk gaidītSmaidīgs

> Zaiga21

ķinieši māk uzrakstīt vārdu un uzvārdu, ja pati nemāki pareizi aizpildīt prasīto, tad nevajag te sūkstīties :D

Vispār ja līdz Tevīm neaizgāja, tad es padalos ar savu pieredzi un informāciju nevis sūkstos, lai arī ko tas nozīmētu!

Ja prasītais nav pareizi noformēts, zinu, ka ļoti daudz cilvēki kļūdās, rakstot savus datus! Diemžēl nebūs šoreiz vietā Tavs uzbrauciens par kaut kādu nemācēšanu..

nu, bet vaina tad Tava, ka neprati vajadzīgo informāciju ierakstīt attiecīgajā vietā, nevis ķīnieši :D

12.06.2014 21:34

paldies, vēl kāda pieredze noderētu Smejošs

sūtu diezgan bieži no ali, ebays nepatīk kkā. no aliexpresa naudu arī vnm atskaita atpakaļ, ja nu kas :)

12.06.2014 21:55

Aliexpress -

ожидание и реальность

Китайский интернет магазин одежды. Ожидание и реальность.   Интернет магазин, платье

12.06.2014 22:04

hah laacītis labs :D protams, gadaas, ka prece atšķiras, man laikam paveicies, jau kaadus 70 pirkumus izdarīju aliexpress :)

12.06.2014 22:06

Varu ieteikt vienu maajaslapu tieši par aliexpress, tur atsauksmes, apraksti, reaalas bildes, un konkreeti linki uz paardevējiem http://aliexpressblog.ru/

Var būt kaadai noderēs :)

Man patīk aliexpress, tapēc ka var izsekot preci (dažreiz kodi nestrādā, bet tas nav būtiski baigi) cik esmu sūtījusi atnāk sākot no 2 ned- un uz augšu.. mūsu muitā stāv ilgi- 2-7 dienas. Par ebay neko pateikt nevaru. 

12.06.2014 22:35

Es pasūtu daudz ko e-bay, jāgaida diezgan ilgi, apmēram mēnesis, bet citreiz atnāk ātrāk. Gadījušies arī brāķi, bet parasti ar pardevēju visu atrisinu. Uzskatu ka ir izdevīgi, cenas labas.

11 - 19 no 19