FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Info par muitu!Palīdziet :(

Mīļās dāmas,palīdzat ar info...

Pasūtīju preci no AliExpress.com (preces vērtība aptuveni 4 €)

Gaidu,gaidu-nav...Rāda,ka no 6.datuma atrodas muitā...Bet AliExpresā jau beidzies tas,ka varu apstiprināt par preces saņemšanu vai sūdzību rakstīšanu..

Nav jau žēl tā naudiņa,bet prece-kur tā paliek,ko darīt???? :(

13.06.2014 19:13

Man muitā nostāvēja kādas 9 dienas sūtījums, vēlāk viņi piegādā atpakaļ šķirošanai. Tā kā viss būs ok! 

Tu jau vari aliexpresā pagarināt saņemšanu.

13.06.2014 19:20

Kā var pagarināt?

Tad principā prece vēl var atnākt un uztraukumam nav pamata...?

Ehhhh nu ceru..

Atnāks tava prece Smaidīgs Muitā man viena prece nostāvēja 10 dienas, atnāca. 

13.06.2014 19:48

Labots 13.06.2014 19:51

Ko tur cerēt? Prece ir Latvijā, sasniegusi muitu, tātad jau 100% saņemsi, nekur nav pazudusi un viss Ok. Trakākajā gadījumā pastā apmaksāsi nodokli, ko muita aprēķinās, bet arī tas tev spīd tikai gadījumā, ja pārdevējs nepareizi norādījis summu deklarācijā, citādi arī to nē. Muita takkš nepiesavinās svešas pakas, ko tur var uztraukties?

Un, lūdzot palīdzību, jāsaka "palīdzIEt", nevis palīdzat. Palīdzat - tas nav lūgums, bet gan apgalvojums, pilnīgi mainās teiktā būtība.

13.06.2014 21:41

Neuztraucies, man ar bija biezhi gadijies, kad pacinas Muita notur lidz pat 1-2 nedelam ;)

Tagad ari, gaidiju delam jacinu no ali, sutiju tik uz uk, un  man no 31.maija pacina staveja uk muita! Vakar beidzot sanemam :))

13.06.2014 22:35

> Margueritte

Ko tur cerēt? Prece ir Latvijā, sasniegusi muitu, tātad jau 100% saņemsi, nekur nav pazudusi un viss Ok. Trakākajā gadījumā pastā apmaksāsi nodokli, ko muita aprēķinās, bet arī tas tev spīd tikai gadījumā, ja pārdevējs nepareizi norādījis summu deklarācijā, citādi arī to nē. Muita takkš nepiesavinās svešas pakas, ko tur var uztraukties?

Un, lūdzot palīdzību, jāsaka "palīdzIEt", nevis palīdzat. Palīdzat - tas nav lūgums, bet gan apgalvojums, pilnīgi mainās teiktā būtība.

Labots: šodien, 19:51

Paldies par labojumu!

Bez "uzbraukuma" jau varēja iztikt...Gribēju painteresēties,kā tas viss notiek,jo pašai pirmā reize,ka tā sanācis,bet te man piesienas pareizrakstībai un pārmet,ka satraucos par to,ko nezinu...nu sanāca kļūdīties,ātri rakstot...

Jēziņ,nu gan cilvēks!

13.06.2014 22:36

Paldies,dāmām,kuras atbildēja jauki un bez liekiem komentāriemSmaidīgs

1 - 7 no 7

Tēma slēgta