FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Jautājums......?

Sveikas meitenes!

Man tads jautajums, vai kada ir pasutiju kaut ko no aliexpress.com ?  

Vai izmeri atbilst, cik ilga laika atnak prece, kada kvalitate?

Paldies jau ieprieks! Jauku dienu!

16.06.2014 19:57

Labots 16.06.2014 19:59

Nevienā apģērbā neesmu vīlusies, kurus esmu pasūtījusi. Visi 'atnāk' +/- mēneša laikā. Atbilst izmēram un izskatam bildēs. Es parasti pasūtu L izmēru krekliem, topiem, kleitām. XL izmēru žaketēm. Bikses gan nepasūtu, jo no ebay, kad pasūtīju, bija daudz mazāka izmēra par norādīto, tāpēc ali neriskēšu :)

Un vēl ļoti laba lieta ir atsauksmes no citiem pircējiem :) visas izlasu, un var pat atrast noderīgu info

> Lintu

Nevienā apģērbā neesmu vīlusies, kurus esmu pasūtījusi. Visi 'atnāk' +/- mēneša laikā. Atbilst izmēram un izskatam bildēs. Es parasti pasūtu L izmēru krekliem, topiem, kleitām. XL izmēru žaketēm. Bikses gan nepasūtu, jo no ebay, kad pasūtīju, bija daudz mazāka izmēra par norādīto, tāpēc ali neriskēšu :)

Un vēl ļoti laba lieta ir atsauksmes no citiem pircējiem :) visas izlasu, un var pat atrast noderīgu info

Labots: šodien, 19:59

Un naudu var parsutit no sava konta? L izmers viniem tas ir tas pats ka mums 38, 40?

> dreebiites par leetaam naudinnaam!

> Lintu

Labots: šodien, 19:59

Un naudu var parsutit no sava konta? L izmers viniem tas ir tas pats ka mums 38, 40?

ievadi savas kartes cipariņus un sūti .. Nē, izmēri viņiem nav tādi paši kā mums, viņu izmēru tabulas ir apakšā zem apgērba..

Tad kad sevi nomeriju, man krusu vieta dereja uz M izmeru, viduklis uz L izmeru, bet gurni uz XL izmeru pec vinu tabulas, tapec nezinu kadu izmeru lai suta, negribas, lai atnak un neder!

16.06.2014 21:55

Labots 16.06.2014 21:56

Esmu šo to pasūtījusi. Pirku tikai tur, kur bija labas atsauksmes par preci un arī izmēŗus salīdzināju ar tieši tur dotajiem. Cik esmu sūtījusi drēbes- vīlusies neesmu. Ja nu vienīgi- pasūtīju dažus telefona maciņus...viens atnāca nepareizajam modelim un otrs ar kaut kādu jokainu pleķi. 

Tagad gaidu vienus svārkus no turienes. It kā rādās, ka jau ir sen klāt, bet pavēste kā nav, tā nav :/

Mantas man nāk +/- mēnesi.

16.06.2014 22:04

> raiba_saule (NEMAINOS!)

Esmu šo to pasūtījusi. Pirku tikai tur, kur bija labas atsauksmes par preci un arī izmēŗus salīdzināju ar tieši tur dotajiem. Cik esmu sūtījusi drēbes- vīlusies neesmu. Ja nu vienīgi- pasūtīju dažus telefona maciņus...viens atnāca nepareizajam modelim un otrs ar kaut kādu jokainu pleķi. 

Tagad gaidu vienus svārkus no turienes. It kā rādās, ka jau ir sen klāt, bet pavēste kā nav, tā nav :/

Labots: šodien, 21:56

Ja rādās pēc izsekošanas numura pasts.lv meklēšanā, tad droši ar numuru dodies uz pastu un pieprasi paciņu. Ja rāda, ka piegādāta adresātam, tad tur vairs kaut kas nav tīrs.

17.06.2014 00:43

Labots 17.06.2014 00:47

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Ja rādās pēc izsekošanas numura pasts.lv meklēšanā, tad droši ar numuru dodies uz pastu un pieprasi paciņu. Ja rāda, ka piegādāta adresātam, tad tur vairs kaut kas nav tīrs.

Arrived Import Customs LVRIXC Latvia 20140604 1033

RD192230380CN 2014 Customs Inspection LV Latvia 20140604 1113

RD192230380CN 2014 Arrival at delivery office LV Latvia 20140613 1559

RD192230380CN 2014 Unsuccessful delivery LV Latvia 20140613 1608

Tāds man rādās..."aicinājums" vēl nav bijis...nesaprotu...varbūt rīt uzzvanīšu uz pasta nodaļu, ja vēl nebūs. Mani mulsina tas "Unsuccessful delivery".

17.06.2014 01:02

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Arrived Import Customs LVRIXC Latvia 20140604 1033

RD192230380CN 2014 Customs Inspection LV Latvia 20140604 1113

RD192230380CN 2014 Arrival at delivery office LV Latvia 20140613 1559

RD192230380CN 2014 Unsuccessful delivery LV Latvia 20140613 1608

Tāds man rādās..."aicinājums" vēl nav bijis...nesaprotu...varbūt rīt uzzvanīšu uz pasta nodaļu, ja vēl nebūs. Mani mulsina tas "Unsuccessful delivery".

Labots: šodien, 00:47

Kad paciņa ir Latvijā, labāk izseko ar pasta mājaslapu, daudz vieglāk viss saprotams:

http://www.pasts.lv/lv/uzzinas/meklet_sutijumu.html

Acīmredzot, vai nu aicinājuma lapiņa ir noklīdusi pastniecei, vai aizkritusi garām pastkastei, par to nav jgas priedelēt. Vienkārši paņem personas apliecinošu dokumentu un izsekošanas nr, šajā gadījumā RD192230380CN, un dodies uz pastu - izdrukās jaunu aicinājumu un atdos paciņu uz vietas ;)

11 - 18 no 18

Tēma slēgta