FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Paardoshanas statistika

Meitenes, kaa jums peedeejaa laikaa sokas sheit ar paardoshanu? Man kaut kaa peedeejie meeneshi taadi klusi, nezinu varbuut silta laika ietekmee mazinaajusies pirceeju aktivitaate. Agraak vareeju paardot 10 mantas videeji meenesii, tagad 2-3. Varbuut vienkaarshi labaakaas lietas jau ir izpaardotas? Bet arii statistika ir zema, piemeeram ielieku jaunu preci, un to nedeelas laikaa apskataas vien paaris cilveeki, kaut gan mantas labas un lieku zemu cenu. Cik jums videeji meenesii sanaak paardot?

67 Atbildes

Nepieveersiet uzmaniibu ka manaa skapii nekaa nav, sho profilu izveidoju prieks foruma

Es vienkārši precēm, kurām ir traki zema statistika, samazinu cenas. Beigās sanāk atdot jaunas kleitas par 3-7€, bet vismaz aiziet.

Apnicīgākais ar cenu pazemināšanu ir tas, ka vecās preces neskatās, tāpēc pazeminot cenu, jāliek prece pa jaunam un tad arī skatījumi parādās, bet nu neteikšu, ka pērk daudz vai maz, kā ierasts.

Esmu pamanījusi, ka ir klusums, tad pienāk moments kad sarosās pircējas un tad atkal ,,sausuma'' periods.  

Man gan , ja sākumā baigā kustība bija, tad tagad ar klusumiņš iestājies. Lieku jaunus sludinājumus, bet tie ar nevienam īsti neinteresē :(

man gan tieši kopš aprīļa gan skatījumi parādās, gan pircēji daži jauni uzradušies, bet pēdējā mēneša laikā pārsvarā sanāk uz lielām maiņām iziet - čupa pret čupu. ņemot vērā zemo aktivitāti, ja ir kāda meitene, kura uzraksta, ka interesē papildinfo vai mēri, iespēju robežās iedodu viņai nelielu atlaidīti, tad tomēr lielāka iespēja, ka paņems :)

Man vispār klusums visu laiku. :D

> lienīte

Man gan , ja sākumā baigā kustība bija, tad tagad ar klusumiņš iestājies. Lieku jaunus sludinājumus, bet tie ar nevienam īsti neinteresē :(

Man pilnīgi tas pats :( Negribas jau piemēram jaunas un mazlietotas lietas pilnīgi par kapeikaam atdot :(

man ar šobrīd klusums.....dikti žēl, jo šobrīd pārvācos un ir izdevība vēlreiz visu pārskatīt, ko pašai vajag un ko vairs nē, tāpēc dikti jau gribas atbrīvoties no lietām ko pašai vairs nevajag, (un atdodu ar par maziņām naudiņām)lai nav jāpārved uz jauno dzīvesvietu!....., bet diemžēl ne vienmēr notiek kā gribētos!

līdz mēneša beigām man vēl laiciņš ir, ja nepārdošu vedīšu un sociālo dienestu!

(nav variantu, līdz ņemt negribas un nav arī iespēju kur glabāt!)

p.s. www.fotki.lv/demija1

Visam savs laiks,nevar jau arī ar labdarību nodarboties,dalīt par velti vai tuvu tam.

Viena lieta ir skaidra,jāliek vairākos portālos,ir lietas ko šeit nepērk,bet feisbukā parauj momentā.Tas ir tikai tā-palaimējās.Un ir arī tā,ir man lietas,kam nekad dzīvē nelikšu lētāk,ir tiešām bijis gadījums,kad tirgoju vismaz gadu,bet uzrodas īstā un vienīgā un bez domāšanas nopērk.

Man ari pēdējā laikā klusums, pat ar to, ka lieku jaunās drēbes iekšā, bet tagad pat nav motivācija. Bet arī facebokaa Anfele Mandele ir uznācis klusuma brīdis. Domāju, ka siltajā laikā cilvēki īpaši negrib sedet vairāk tik daudz interneta.

1 - 10 no 67