FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Paardoshanas statistika

Meitenes, kaa jums peedeejaa laikaa sokas sheit ar paardoshanu? Man kaut kaa peedeejie meeneshi taadi klusi, nezinu varbuut silta laika ietekmee mazinaajusies pirceeju aktivitaate. Agraak vareeju paardot 10 mantas videeji meenesii, tagad 2-3. Varbuut vienkaarshi labaakaas lietas jau ir izpaardotas? Bet arii statistika ir zema, piemeeram ielieku jaunu preci, un to nedeelas laikaa apskataas vien paaris cilveeki, kaut gan mantas labas un lieku zemu cenu. Cik jums videeji meenesii sanaak paardot?

67 Atbildes

Es domaju, ka man vienai...Улыбаюсь Es ari parvacos, un gribetos maximali atbrivot skapjus, t.k. meitenes ja kas interese, drosi griezaties, pardosu visu letak, jo driz tad nesisu kaut kur uz patversmi, jo tiesam nav kur likt. =(

Labots 17.06.2014 15:02

Man shis portals nav nesis nekadu pelnju tikai dažādību:) mission completed

> (: Inga

Man shis portals nav nesis nekadu pelnju tikai dažādību:) mission completed

Labots: šodien, 15:02

es ar šeit nēesmu peļņas nolūkā, un manas cenas to pierāda, ka ar tādām nopelnīt neko nevar un tāds nav mans mērķis!
.....tikai vēlos iztukšot skapi, kurā drēbes gaida savus jaunos saimniekus, jo šo skapi jaunajā dzīvesvietā vajag!!!

He, es vairāk iztērēju nekā pārdodu. :D

Šeit ir tik daudz superīgu lietiņu, ka nespēju atturēties. Paldies par tām! Nevainīgs

Bija vienu brīdi klusums, bet tagad atkal ir uznācis pārdošanas bums. Esmu ievērojusi, ka visi sarosās uz mēneša sākumu vai vidu- kad ienāk alga :D

Man videji 10 lietas menesa laika pardodas.Loti gribetos visu izpardot un miers.

Man iet tīri labi ar pārdošanu nesūdzos, jo viss jau ir atkarīgs no tā kādas lietas ir jūsu profilos, ja modernas un nenovalkātas tad pircēji atradīsies, bet ja tādas novalkātas, saburzītas, ļoti vecmodīgas jau būs grūtāk pārdot, tās labāk likt uz maiņu nevis pārdošanu.

Esmu šeit pavisam neilgi, veicu lielo skapja tīrīšanu un atradu daudz labu drēbju, kuras nemaz nav vilktas. Cenas arī esmu uzlikusi samērā zemas priekš tik labām drēbēm. Skatījumi ir, bet ar pirkšanu pašvaki. Nezinu, noteikti iesācējiem kā man iet grūtāk. :)

Ir ok, pārdodas labāk, kad tiek dotas lielas atlaides, es uzlieku -50% visam skapim, jo vajadzīgs atbrīvot vietu.

kadreiz vairak pirka neka tagad, laigan sonedel tris meitenes no manim nopirka pa lietinai.:) 

bet cenas zina man skiet, man nav kopuma lielas cenas, piemeram kreklini arsvara par  1 eiro, ir pat jauni apavi, kas ir cena lidz 10 eiro. 

11 - 20 no 67