FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Paardoshanas statistika

Meitenes, kaa jums peedeejaa laikaa sokas sheit ar paardoshanu? Man kaut kaa peedeejie meeneshi taadi klusi, nezinu varbuut silta laika ietekmee mazinaajusies pirceeju aktivitaate. Agraak vareeju paardot 10 mantas videeji meenesii, tagad 2-3. Varbuut vienkaarshi labaakaas lietas jau ir izpaardotas? Bet arii statistika ir zema, piemeeram ielieku jaunu preci, un to nedeelas laikaa apskataas vien paaris cilveeki, kaut gan mantas labas un lieku zemu cenu. Cik jums videeji meenesii sanaak paardot?

67 Atbildes

> Izpardodu! -Reita-

kadreiz vairak pirka neka tagad, laigan sonedel tris meitenes no manim nopirka pa lietinai.:) 

bet cenas zina man skiet, man nav kopuma lielas cenas, piemeram kreklini arsvara par  1 eiro, ir pat jauni apavi, kas ir cena lidz 10 eiro. 

šī duskusija jau sāk pārērsties par to, kurai kas skapī un cik maksā:D

Man pārsvara iet maina biezi pardot looti reti sanak!

Jūnijā mans skapis uz pusi ir samazinājies , pircējas arī foršas un sadarbība ātra. Protams ir arī ziemīgās lietas, kuras pašlaik nav aktuālas, bet tas ir tikai laika jautājums :))

Jā, tagad ir mazāk.

Nu, bet, ja portālā vidēji ir 200 cilvēki online uz visu šo sludinājumu kvantumu, tas ir ļoooootii maaaazzz!!!!!!

Atverskapi admiņiem vajadzētu izdomāt, kā vairāk reklamēties un vairāk piesaistīt lietotājus.

man ir tā, ja es skatos kādas skapi, ieraugu jau, ka pirmās bildes ir safočētas uz kkāda raiba palaga, kur nevar saprast, kas tas īsti ir.. tad tālāk nemaz neskatos. pazūd interese.:D

Zinu, ka dažām, ir tā, ka visas drēbes saliktas uz raibas gultas veļas, kur ilgi jāpēta, lai saprast, kas tas ir:D 

> arī mainos

man ir tā, ja es skatos kādas skapi, ieraugu jau, ka pirmās bildes ir safočētas uz kkāda raiba palaga, kur nevar saprast, kas tas īsti ir.. tad tālāk nemaz neskatos. pazūd interese.:D

Zinu, ka dažām, ir tā, ka visas drēbes saliktas uz raibas gultas veļas, kur ilgi jāpēta, lai saprast, kas tas ir:D 

es lielu daļu fotografēju uz gultas, jo tā ir vienīgā vieta, kura nav galīgi ēnā :D bet fons parasti gan ir balts. pēdējā laika problēma - nevaru nofotografēt melnu apģērbu tā, lai viss būtu saredzams :/

> Dii

> arī mainos

es lielu daļu fotografēju uz gultas, jo tā ir vienīgā vieta, kura nav galīgi ēnā :D bet fons parasti gan ir balts. pēdējā laika problēma - nevaru nofotografēt melnu apģērbu tā, lai viss būtu saredzams :/

nē, nē Tev ir ok.. bet bij te dažām raibs tops uz tikpat raiba fona :D jāmāk smuki pasniegt pārdodamā lietiņa, tad būs pircēji:)

> arī mainos

> Dii

> arī mainos

nē, nē Tev ir ok.. bet bij te dažām raibs tops uz tikpat raiba fona :D jāmāk smuki pasniegt pārdodamā lietiņa, tad būs pircēji:)

+++

Ir vasara un šajā laikā parasti ir mazāka aktivitāte pirkumiem. Visaktīvāk pērk pavasarī, kad sāk gatavoties vasarai un rudenī, kad laiks posties uz skolām, darbiem utt. 

Es gan nezinu, kā jūs te visas un kādā veidā reklamējiet atlaides, bet tās jau redzamas ir pie konkrētas preces tikai!

Kā arī pieļauju, ka daudzas vairs te nedarbojas, jo šis portāls palicis ļoti nedraudzīgs tieši daudzo negāciju dēļ un to, ka meitenēm te trūkst elementāras cieņas vienai pret otru. 

Arī vairs aktīvi nedarbojos te, jo apnicis n-tās reizes dienā lasīt vēstules ar maiņas piedāvājumiem, kaut tas norādīts, ka neinteresē... Sludinājumi stāv, nāku te, ja ir kāda īpaša vajadzība vai garlaicība privātajā dzīvē, bet necenšos aktīvi ne vairs pievienot jaunus sludinājumus, ne pacelt uz augšu vecos sludinājumus. Ja būs lemts, kāda atradīs un nopirks ko, bet pagaidām rokas nolaidušās!

Saulainu vasaru un lai pircēji ar tikpat saulaini!

man nav nekāds īpašais piedāvājums, tāpēc grūti spriest par pārdošanu, bet aktivitāte.. tā gan, brīžiem ir visādi jautājumi, brīžiem pilnīgs klusums..

bet mazai atkāpei, pati pag.nedēļ H&M nopirku jaunas bikses pa 4.99 un krekliņu pa 3.47 laikam.. atlaides.. pieļauju, ka Rīgas meitenes atlaižu laikā šeit mazāk meklē..

21 - 30 no 67