FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Paardoshanas statistika

Meitenes, kaa jums peedeejaa laikaa sokas sheit ar paardoshanu? Man kaut kaa peedeejie meeneshi taadi klusi, nezinu varbuut silta laika ietekmee mazinaajusies pirceeju aktivitaate. Agraak vareeju paardot 10 mantas videeji meenesii, tagad 2-3. Varbuut vienkaarshi labaakaas lietas jau ir izpaardotas? Bet arii statistika ir zema, piemeeram ielieku jaunu preci, un to nedeelas laikaa apskataas vien paaris cilveeki, kaut gan mantas labas un lieku zemu cenu. Cik jums videeji meenesii sanaak paardot?

67 Atbildes

> arī mainos

> Izpardodu! -Reita-

kadreiz vairak pirka neka tagad, laigan sonedel tris meitenes no manim nopirka pa lietinai.:) 

bet cenas zina man skiet, man nav kopuma lielas cenas, piemeram kreklini arsvara par  1 eiro, ir pat jauni apavi, kas ir cena lidz 10 eiro. 

šī duskusija jau sāk pārērsties par to, kurai kas skapī un cik maksā:D

es vnk pieminu, jo manupart tas ir svarigi analizejot. jo citas seit pardod loti vecas drebes par 10 un vairak eiro... c: 

Man arī klusums pārsvarā :) tas nekas, ka esmu kļuvusi aktīvāka šajā portālā :)

> Sanita

man nav nekāds īpašais piedāvājums, tāpēc grūti spriest par pārdošanu, bet aktivitāte.. tā gan, brīžiem ir visādi jautājumi, brīžiem pilnīgs klusums..

bet mazai atkāpei, pati pag.nedēļ H&M nopirku jaunas bikses pa 4.99 un krekliņu pa 3.47 laikam.. atlaides.. pieļauju, ka Rīgas meitenes atlaižu laikā šeit mazāk meklē..

+++, tapec ari neredzu jegu skruvet tas cenas.:D 

> Lintu

Man arī klusums pārsvarā :) tas nekas, ka esmu kļuvusi aktīvāka šajā portālā :)

es jau gadi 5 darbojos te un citos portālos un varu teikt, ka nav ko satraukties, vasara tiešām ir klusais periods, jo daudzi ir atvaļinājumos un pārņemti domām par atvaļinājumiem un uz drēbēm maz tērē naudu un laiku, jo viss vai nu ir iepirkts, vai tiek gaidīti izdevīgi piedāvājumi veikalos. Portālos iepērkas pēc tam, ja nu uziet ko tādu, kas ļoti iepatīkas un citur neatrod neko tādu.

> eljuks

man ar šobrīd klusums.....dikti žēl, jo šobrīd pārvācos un ir izdevība vēlreiz visu pārskatīt, ko pašai vajag un ko vairs nē, tāpēc dikti jau gribas atbrīvoties no lietām ko pašai vairs nevajag, (un atdodu ar par maziņām naudiņām)lai nav jāpārved uz jauno dzīvesvietu!....., bet diemžēl ne vienmēr notiek kā gribētos!

līdz mēneša beigām man vēl laiciņš ir, ja nepārdošu vedīšu un sociālo dienestu!

(nav variantu, līdz ņemt negribas un nav arī iespēju kur glabāt!)

p.s. www.fotki.lv/demija1

Es ar savām lietām esmu nolaidusi tik zemu cenu, ka žēl jau paliek vispār kādam kaut ko atdot, bet tā kā mans skapis - istaba- ir kļuvis par bērnu istabu - tad vīrs skaidri un gaiši pateicis - ja drīzumā mantas nepazudīs- bez žēlastības izmetīs miskastē..

Tad nju esmu nolaidusi cenas līdz pašam zemākajam, ja tuvākajā laikā daudzām lietām neatradīsies pircējas, vedīšu lielāko daļu uz sociālajiem..

> Sanita

man nav nekāds īpašais piedāvājums, tāpēc grūti spriest par pārdošanu, bet aktivitāte.. tā gan, brīžiem ir visādi jautājumi, brīžiem pilnīgs klusums..

bet mazai atkāpei, pati pag.nedēļ H&M nopirku jaunas bikses pa 4.99 un krekliņu pa 3.47 laikam.. atlaides.. pieļauju, ka Rīgas meitenes atlaižu laikā šeit mazāk meklē..

Pieļauju, ka runa ir par bērnu drēbēm, jo nekur ārzemēs pat no H&m nav tādas atlaides pieaugušo drēbēm un LV vēl jo mazāk. LV atlaides H&M veikalos salīdzinot ar citām valstīm, vispār nevar saukt par atlaidēm.

> Sabīne

> Sanita

Pieļauju, ka runa ir par bērnu drēbēm, jo nekur ārzemēs pat no H&m nav tādas atlaides pieaugušo drēbēm un LV vēl jo mazāk. LV atlaides H&M veikalos salīdzinot ar citām valstīm, vispār nevar saukt par atlaidēm.

Nē, sev nopirku.. Alfas H&M.. arī sākuma cena bija tikai uz pusi lielāka.. jā viss veikala piedāvājums nav baigi lēts, bet, ja tā cītīgi pameklē, parokas :) pag.pavasar arī tai pašā H&M uz atlaidēm pa 4 lati nopirku bikses..

> Sanita

> Sabīne

> Sanita

Nē, sev nopirku.. Alfas H&M.. arī sākuma cena bija tikai uz pusi lielāka.. jā viss veikala piedāvājums nav baigi lēts, bet, ja tā cītīgi pameklē, parokas :) pag.pavasar arī tai pašā H&M uz atlaidēm pa 4 lati nopirku bikses..

Tad pieļauju vēl vienu domu - biksēm sākuma cena noteikti nebija ne 20, ne 30Ls, bet 10, maksimums 15... LV H&M veikalos esmu ļoti vīlusies, jo normālas atlaides nav bijušas. ir tikai atsevišķām Divided sērijām un Basic, kas ir lētais un nekvalitatīvais gals.

Tur jau tā lieta,kāda jēga priecāties par LV atlaidēm H&M ,ja nav ne kvalitātes,ne skata,pēc pirmās mazgāšanas ir kā grīdas lupata.

Par zemām cenām aiziet lietiņas, bet reizēm arī aizdomājos, ka būs jāstiepj kāds maiss labdarībai, lai atbrīvotu vietu skapī. 

Par to vasaras pirkšanas klusuma periodu - daļēji tikai piekrītu, jo ieejot online, kopš aizliedza visas maiņas, reklamēšanās un t.t., tad forumā 90% ir tēmas par koppasūtījumiem. Secinājums - tātad pērk! :)

P.S. Vairāk šeit nopērku, nekā pārdodu, tāpēc esmu vēl vairāk papildinājusi skapi nevis iztukšojusi. Smejošs

31 - 40 no 67