FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Paardoshanas statistika

Meitenes, kaa jums peedeejaa laikaa sokas sheit ar paardoshanu? Man kaut kaa peedeejie meeneshi taadi klusi, nezinu varbuut silta laika ietekmee mazinaajusies pirceeju aktivitaate. Agraak vareeju paardot 10 mantas videeji meenesii, tagad 2-3. Varbuut vienkaarshi labaakaas lietas jau ir izpaardotas? Bet arii statistika ir zema, piemeeram ielieku jaunu preci, un to nedeelas laikaa apskataas vien paaris cilveeki, kaut gan mantas labas un lieku zemu cenu. Cik jums videeji meenesii sanaak paardot?

67 Atbildes

> beatriska

Tur jau tā lieta,kāda jēga priecāties par LV atlaidēm H&M ,ja nav ne kvalitātes,ne skata,pēc pirmās mazgāšanas ir kā grīdas lupata.

vai tad?:D man viss okay, man tiesi uztraucNew Yorker produkcija, praktiski viss pec pirmas mazgasanas reizes uz miskasti velas doties un cenas ir parskruvetas!:o 

Es pamanīju, ka eito ieviešana mainīja arī cenu sapratni. Daudziem 7 eur, liekas kā 7 ls Vēsais

Man no Divided 2 topi vesti - 1 no UK, otrs no Ķīnas. Abi pēc vairākām mazgāšanas reizēm ir izpletušies no pieguļošiem uz A formas un man ir neliels viduklis, nav kur izstiepties. Tagad esmu ļoti uzmanīga ar H&M precēm..

nav jau tā, ka H&M tirgo sū, ir ar ko paveicas ir ar ko ne visai. Pārsvarā ir diezgan laba kvalitāte, ja salīdzina ar citiem, pat dārgākiem veikaliem. Par cik pērku tikai uz atlaidēm un nekad par pilnu cenu, tad uzskatu, ka H&M kvalitāte atbilst maximālai atlaides cenai (ne tās atlaides, kas LV). katrā ziņā NewYorker salīdzinājumā ar H&M ir izgāztuve. Tos apģērbus vispār nesaprotu, kāda jēga pirkt. 

http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=11626

> lagoona2009

http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=11626

kāds šim sakars ar pirkšanu???

Vai kaada ir gatava nosaukt komkreetus ciparus? Piemeeram es februaarii paardevu uz 68 eiro, martaa uz 115, apriilii 85 eur, maijaa 70 eur, juunijaa uz sho briidi 35 eur. Tas viss miinus suutishanas iz maksas, kuras biezi apmaksaaju pati

+++

> Bella

Vai kaada ir gatava nosaukt komkreetus ciparus? Piemeeram es februaarii paardevu uz 68 eiro, martaa uz 115, apriilii 85 eur, maijaa 70 eur, juunijaa uz sho briidi 35 eur. Tas viss miinus suutishanas iz maksas, kuras biezi apmaksaaju pati

nav slikti :D matrs laikam bija 13 euro, aprīli neatceros, maijā bija tikai maiņas uz 50 aptuveni :/

Labots 17.06.2014 17:38

> Bella

šādu statistiku neesmu veikusi. Bet šomēnes šajā portālā ir 0 :). Citos, neesmu rēķinājusi.

41 - 50 no 67