FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Paardoshanas statistika

Meitenes, kaa jums peedeejaa laikaa sokas sheit ar paardoshanu? Man kaut kaa peedeejie meeneshi taadi klusi, nezinu varbuut silta laika ietekmee mazinaajusies pirceeju aktivitaate. Agraak vareeju paardot 10 mantas videeji meenesii, tagad 2-3. Varbuut vienkaarshi labaakaas lietas jau ir izpaardotas? Bet arii statistika ir zema, piemeeram ielieku jaunu preci, un to nedeelas laikaa apskataas vien paaris cilveeki, kaut gan mantas labas un lieku zemu cenu. Cik jums videeji meenesii sanaak paardot?

67 Atbildes

Nu diez vai kāds sauks-es nē.Bet izdevumi ir baisi,jo liela daļa dīc atlaides,vai vienkārši lielākam pirkumam iedodu atlaidi,vai izdevumus sūtīšanai dalu uz pusēm, vai uzsaucu,tas jau ir mīnuss.

Kur vēl iepakolums,pērku visāda izmēra maisiņus bāzē+caurspīdīgo skoču,ar ko aizlīmēt pakas.Par transporta izdevumiem nerunāju,jo pakomāti nav pie mājas-18km uz vienu galu.

Man šķiet, ka vasara ir laiks, kad būt ārā(neskatoties uz šīs dienas slikto laiku) un doties dabā, tādēļ mazāk cilvēku sēž internetā un līdz ar to arī atverskapi.lv, bet tās, kuras ieliek sludinājumus ar labām mantām mazās apmeklētības dēļ nolaidīs cenu un kāds/kāda, kas labi meklēs atradīs tieši tagad īstas pērles, kuras par augstāku maksu būtu 'ejošākajos' mēnešos. 

Lai veicas ar pirkšanu, maiņu un pārdošanu! :)

Man pedejais menesis bija labs ka nekad, ceru ka ari turpmak ta bus :)

Pēdējie pāris mēneši tādi paklusāki, taču to nevar pieskaitīt statistikai, jo pati esmu pamatīgi iepirkusies :)))

> Sabīne

> Lintu

Man arī klusums pārsvarā :) tas nekas, ka esmu kļuvusi aktīvāka šajā portālā :)

es jau gadi 5 darbojos te un citos portālos un varu teikt, ka nav ko satraukties, vasara tiešām ir klusais periods, jo daudzi ir atvaļinājumos un pārņemti domām par atvaļinājumiem un uz drēbēm maz tērē naudu un laiku, jo viss vai nu ir iepirkts, vai tiek gaidīti izdevīgi piedāvājumi veikalos. Portālos iepērkas pēc tam, ja nu uziet ko tādu, kas ļoti iepatīkas un citur neatrod neko tādu.

shis portaals pastaav 5 gadus?esmu te aapmeeram 2vus un teikshu,ka saakum alikaas,ka te ir kapi,veci sludinaajumi,aktivitaate nulee,tad kas bija pashos pirmsaakumos??

> Sabīne

> Lintu

Man arī klusums pārsvarā :) tas nekas, ka esmu kļuvusi aktīvāka šajā portālā :)

es jau gadi 5 darbojos te un citos portālos un varu teikt, ka nav ko satraukties, vasara tiešām ir klusais periods, jo daudzi ir atvaļinājumos un pārņemti domām par atvaļinājumiem un uz drēbēm maz tērē naudu un laiku, jo viss vai nu ir iepirkts, vai tiek gaidīti izdevīgi piedāvājumi veikalos. Portālos iepērkas pēc tam, ja nu uziet ko tādu, kas ļoti iepatīkas un citur neatrod neko tādu.

shis portaals pastaav 5 gadus?esmu te aapmeeram 2vus un teikshu,ka saakum alikaas,ka te ir kapi,veci sludinaajumi,aktivitaate nulee,tad kas bija pashos pirmsaakumos??

> Sabīne

> Bella

Vai kaada ir gatava nosaukt komkreetus ciparus? Piemeeram es februaarii paardevu uz 68 eiro, martaa uz 115, apriilii 85 eur, maijaa 70 eur, juunijaa uz sho briidi 35 eur. Tas viss miinus suutishanas iz maksas, kuras biezi apmaksaaju pati

šādu statistiku neesmu veikusi. Bet šomēnes šajā portālā ir 0 :). Citos, neesmu rēķinājusi.

Labots: šodien, 17:38

kados portalos vel tu esi?:) un vai tur tapat ka seit var pardot drebes? 

Cālī vēl var,pati tur darbojos 7 gadus,šeit tikai iebridu tā,starp citu.

> beatriska

Cālī vēl var,pati tur darbojos 7 gadus,šeit tikai iebridu tā,starp citu.

Kā tur notiek tirgošanās? Redzēju piedāvājumus forumā, kur ievietojat foto? Paldies :)

> beatriska

Nu diez vai kāds sauks-es nē.Bet izdevumi ir baisi,jo liela daļa dīc atlaides,vai vienkārši lielākam pirkumam iedodu atlaidi,vai izdevumus sūtīšanai dalu uz pusēm, vai uzsaucu,tas jau ir mīnuss.

Kur vēl iepakolums,pērku visāda izmēra maisiņus bāzē+caurspīdīgo skoču,ar ko aizlīmēt pakas.Par transporta izdevumiem nerunāju,jo pakomāti nav pie mājas-18km uz vienu galu.

Man pakomāti atrodas 20 km attālumā no mājas, ja ne vairāk uz vienu pusi..tad man šēit ir bijuši tikai izdevumi, bet tomēr gribas tabrīvoties no sava skapja satura un iepriecināt citus ar foršām lietiņām :)

51 - 60 no 67