Uzacis

https://www.youtube.com/watch?v=QKKcns3x2-4

https://www.youtube.com/watch?v=Wq5kuFIDIYs

Vēršos pie tajam meitenem kas vairak kaut ko saprot no anglu valodas.Ta ka man loti svaki iet ar so svesvalodu, velejos uzinat varbut kada var noskatites sos video un palidzet man saprast kas tiesi ir nepieciesams lai izveidotu sadas uzacis, jo forma man jau tada ir, bet iekrasot ari skaisti velos. Varbut kada var padalities ar savu pieredzi. :)

11 Atbildes

Man pārdošanā ilgi bija tas Eyelid primeris, ko pirmajā video lieto kā bāzi, bet ilgi, ilgi neviens viņu nepirka :D

Bet nu vismaz pirmajā nekas tads - uzliec bāzi, saķemmē uzacu augšanas virzienā, iezīmē un ar konsīleri pietušē/pielabo, var ņemt ādas krasā vai gaišāku, lai piepaceltu. Galiņus ar to pašu konsīleri arī iekrāso, lai dabūgāk izskatītos.

Otro nemaz neskatīšos, jo nav nepieciešams, es parasti vienkārši ar angled brush un melnajām acu ēnām pielaboju formu un iekrāsoju un izskatās dabīgi un ne-tik-samāksloti, piedevām aizņem tikai 1min ;D

Manuprāt,tur pat nav jāsaprot angļu valoda. Pēc bildītēm visu var saprast,tikai jāzin paši kosmētiskie līdzekļi ko viņa pielieto,ja nezini,kas tas ir,tad vienīgais vēl vajadzētu iztulkot:)

Manuprāt,tur pat nav jāsaprot angļu valoda. Pēc bildītēm visu var saprast,tikai jāzin paši kosmētiskie līdzekļi ko viņa pielieto,ja nezini,kas tas ir,tad vienīgais vēl vajadzētu iztulkot:)

> Amanda:)

Tur ta lieta ka maz ko saprotu no siem kosmetiskajiem lidzekliem, un taka kosmetika loti atskiras no arzemju un tiem kuri pieejami seit Latvija, isti nesaprotu ko tiesi man iegadaties lai izveidotu sadas uzacis. :)

> ATLAIDES

Tur ta lieta ka maz ko saprotu no siem kosmetiskajiem lidzekliem, un taka kosmetika loti atskiras no arzemju un tiem kuri pieejami seit Latvija, isti nesaprotu ko tiesi man iegadaties lai izveidotu sadas uzacis. :)

Ā nu tādā ziņā,jā,nu tad lai veicas uztaisīt kārotās uzacis:))

> ATLAIDES

Ā nu tādā ziņā,jā,nu tad lai veicas uztaisīt kārotās uzacis:))

Viņa lieto grima bāzi (video gan ir acu.. hmm.. Esmu redzējusi arī speciālos vaskus fikācijai, ko bāzes vietā lieto). Uzacu zīmulis, ar acu zīmuli pagrūti, uzacu neesmu mēģinājusi. Un konsīleris.

Ir arī speciālās uzacu ēnas un pat Gosh laikam bija uzacu ēnu komlekts.

Te vēl vari mēģināt saprast, bet neko jaunāku par uzacu zīmuli un uzacu ēnām neatradīsi ;D

https://www.google.lv/search?q=eyebrow+tutorial&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=5MOhU9ClGabqywOMnYDADA&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1366&bih=629

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Viņa lieto grima bāzi (video gan ir acu.. hmm.. Esmu redzējusi arī speciālos vaskus fikācijai, ko bāzes vietā lieto). Uzacu zīmulis, ar acu zīmuli pagrūti, uzacu neesmu mēģinājusi. Un konsīleris.

Ir arī speciālās uzacu ēnas un pat Gosh laikam bija uzacu ēnu komlekts.

Te vēl vari mēģināt saprast, bet neko jaunāku par uzacu zīmuli un uzacu ēnām neatradīsi ;D

https://www.google.lv/search?q=eyebrow+tutorial&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=5MOhU9ClGabqywOMnYDADA&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1366&bih=629

Paldies tev.:)

Iesaku uzacu ēnas, ātri, vienkārši un uzacis neizskatās mākslīgas 

1 - 10 no 11