auklīte

Sveikiņas:) gribētos zināt ,cik Jūs māmiņas būtu gatavas maksāt auklītei par stundu nostrādāto laiku...un vai Jums obligāti būtu svarīgi lai viņai būtu sertifikāts.../? paldies jau iepriekš:)

p.s. pašai ir doma rudenī pieskatīt kādam bērniņu darba dienās,tāpēc interesanti zināt Jūsu domas šajos jautājumos:)

30 Atbildes

Sveika :)

Auklītes algas atšķirās atkarībā no pilsētas, Rīgā dārgāk, mazpilsētās lētāk, Es esmu dzirdējusi ,ka vidējii 1.60 eiro par stundu .

Man kaimiņiene pieskata pa 10 - 15 eiro diena

> MaZaRiiTe

Kad vel bija nauda latos,aukleju zidaini par 5ls diena,tagad saprotu,ka biju pedeja mulke,ka piekritu,jo bez berna auklesanas bija jauzkopj dzivoklis,jagatavo est,jamazga trauki un berns bija arkartigi nemierigs....vakaros "kritu no kajam"....tas gan nebija pilseta,bet laukos,bet tomer....

Es pastāstīšu savu gadījumu. Kādu laiku atpakaļ nolēmu ss.lv ielikt sludinājumu, ka pieskatu bērniņu, pierakstīju savu pieredzi, atrašanās vietu. Pēc dažām stundām zvana kundzīte. Es jau no sākuma nopriecājos, ka beidzot esmu atradusi darbu ko varu apvienot ar studijām, bet viss tik skaisti nebeidzās. Pirmajā dienā sieviete gribēja lai es sēdu no 6:00 līdz vakaram ar bēbi, es visus darbus atliku un teicu, ja varu, protams. Nākamajā dienā sieviete pateica ka man būs jāstaigā pēc otrā bērna uz dārziņu. Nu es no sākuma negribēju piekrist. Bet padomāju, ka nekas traks tas nebūs, galvenais lai naudu maksā.Bija runāts 10 eur dienā + -  Nāca sarunātā diena, es zvanu un šī vairs neceļ telefonu, pazuda. Es nospļāvos un nolēmu ka neiešu trepelēt nervus Smejošs Ar to arī beidzās mana aukles darba meklēšanas pieredze. 

> Santa Medne

> MaZaRiiTe

Kad vel bija nauda latos,aukleju zidaini par 5ls diena,tagad saprotu,ka biju pedeja mulke,ka piekritu,jo bez berna auklesanas bija jauzkopj dzivoklis,jagatavo est,jamazga trauki un berns bija arkartigi nemierigs....vakaros "kritu no kajam"....tas gan nebija pilseta,bet laukos,bet tomer....

Tas gan,pati esmu strādājusi bērnudārzā un zinu kāds ir darbs ar bērniem...tas nav viegli,jo katrs mazulis ir īpašs....visi nav mierīgi,katram vajag savu pieeju...:)

es parasti vadījos bērna pieskatīšanā pēc tā kā gribētu lai manu bērnu pieskata un rūpējas:)

> Viss par puscenu! -50% !!!

Es pastāstīšu savu gadījumu. Kādu laiku atpakaļ nolēmu ss.lv ielikt sludinājumu, ka pieskatu bērniņu, pierakstīju savu pieredzi, atrašanās vietu. Pēc dažām stundām zvana kundzīte. Es jau no sākuma nopriecājos, ka beidzot esmu atradusi darbu ko varu apvienot ar studijām, bet viss tik skaisti nebeidzās. Pirmajā dienā sieviete gribēja lai es sēdu no 6:00 līdz vakaram ar bēbi, es visus darbus atliku un teicu, ja varu, protams. Nākamajā dienā sieviete pateica ka man būs jāstaigā pēc otrā bērna uz dārziņu. Nu es no sākuma negribēju piekrist. Bet padomāju, ka nekas traks tas nebūs, galvenais lai naudu maksā.Bija runāts 10 eur dienā + -  Nāca sarunātā diena, es zvanu un šī vairs neceļ telefonu, pazuda. Es nospļāvos un nolēmu ka neiešu trepelēt nervus Smejošs Ar to arī beidzās mana aukles darba meklēšanas pieredze. 

Jā par to es arī iedomājos,ka var jau arī nesamaksāt.Acīmredzot jānoslēdz savā starpā kautkāds līgums.

> Rafaēla

> Viss par puscenu! -50% !!!

Jā par to es arī iedomājos,ka var jau arī nesamaksāt.Acīmredzot jānoslēdz savā starpā kautkāds līgums.

Noteikti vajag slegt ligumu un uzreiz vienoties par samaksu,lai abam pusem tas butu pienemami. Es ari ilgi nostradaju bernudarza pie dazada vecuma berniem.

Mums ir auklite, mes nemaksajam pa stundam bet gan vienadu algu katra menesi. Auklite strada no 9 lidz 5 darbadienas.

Un domaju kadus 2-3 eiro stunda jamaksa vismaz.

> MaZaRiiTe

Ja tas ir normali,bet tikai berns japieskata vai vel kadi citi darbi?

1 - 10 no 30