FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vēlos iegādāties,bet neatbild :(

Sveikas :)

Nesaprotu-kāda jēga šeit tirgot preci,ja nemāk atbildēt potenciālam pircējam?

Man bija divas lietiņas,ko vēlējos iegādāties...bet abas pārdevējas neatbild uz vēstulēm-izlasa,bet neatbild(vai sūta pa pastu,ja vēlos iegādāties)?

Vai tiešām tā ir tāda "pieklājīgā" uzvedības forma,kā izvēlēties Savus pircējus?

Uzskatu,ka nav grūti uzrakstīt jā/nē...Vai varbūt ir?

Esmu vīlusies :(

45 Atbildes

Daudzi uzzinot šo vietu, ieiet uzreiz piereģistrējas šo to saliek un ja pirmajā nedēļā/ mēnesī nekas nepārdodas aizmirst un neiet vairs, tāpēc tā bieži gadās, bet ir daudz citu cilvēku, kuri pārbauda katru dienu un ar tiem gan var visu ļoti ātri sarunāt :)

daudzas šeit ir mazgadīgās, kuras baidās sūtīt 

Es piemeram apskatos katru dienu un ari atbildu uz PILNIGI VISAM VESTULEM.

> JeLena Okuneva

Daudzi uzzinot šo vietu, ieiet uzreiz piereģistrējas šo to saliek un ja pirmajā nedēļā/ mēnesī nekas nepārdodas aizmirst un neiet vairs, tāpēc tā bieži gadās, bet ir daudz citu cilvēku, kuri pārbauda katru dienu un ar tiem gan var visu ļoti ātri sarunāt :)

Jā,bet vēstules izlasa...

Labots 20.06.2014 22:06

> Dii

Jā,bet par atbildi tak neviens pa galvu nesit :D Citas vismaz atbild-nē/jā..Elementāri!

Jūtos muļķīgi... :(

Es vairs ne par ko nebrinos,tik daudz divainibu pieredzets...

> Just.

> Dii

Jā,bet par atbildi tak neviens pa galvu nesit :D Citas vismaz atbild-nē/jā..Elementāri!

Jūtos muļķīgi... :(

Labots: šodien, 22:06

citas vismaz atbild, citām pofig, ka cilvēks vēlas pirkt kaut ko. 

man tieši vairākas pircējas ir pazudušas - raksta, mēģinām tikšanos sarunāt (visas gan no Rīgas bija, nav jāsūta nekas), un neatbild...besī.

vēl vienai meitenei šalli prasīju, saka, ka pārdota. sludinājums joprojām ir, vienu brīdi bija rezervēta, tagad atkal brīva....šeit ir dažāda līmeņa dīvainīši :)

nu jā, tas gan, daudz dīvainību te var sastapt :D man vēl paprasa vai vēl ir, kad atbildu ir, pazūd :D un diezgan daudzi tā prasa, bet nu neko darīt, vai citi pilnīgi par velti grib, tad nu galvenais uztvert visu vēsi, ja negrib pārdot vai pirkt, piespiest nevar :)

> JeLena Okuneva

nu jā, tas gan, daudz dīvainību te var sastapt :D man vēl paprasa vai vēl ir, kad atbildu ir, pazūd :D un diezgan daudzi tā prasa, bet nu neko darīt, vai citi pilnīgi par velti grib, tad nu galvenais uztvert visu vēsi, ja negrib pārdot vai pirkt, piespiest nevar :)

Tas gan...Nu laikam nav lemts :D

Man bija tāds gadījums, ka vēlējos no vienas pārdevējas kleitas, uzrakstīju viņai, pajautāju par mēriem utt. Viņa izlasīja, bet neatbildēja. Izrādās, ka neatbildēja tāpēc, ka neesmu no Rīgas :D Profilā, kurā norādīts Rīga, viņa atbildēja momentā. Un tas nekas, ka pie sludinājumiem bija uzrakstījusi, ka sūta arī caur pastu. 

Nerunāšu arī par to, cik tad īsti viņa varēja nopelnīt, jo vēlējos 3-4 kleitas.

1 - 10 no 45