Vēlos iegādāties,bet neatbild :(

Sveikas :)

Nesaprotu-kāda jēga šeit tirgot preci,ja nemāk atbildēt potenciālam pircējam?

Man bija divas lietiņas,ko vēlējos iegādāties...bet abas pārdevējas neatbild uz vēstulēm-izlasa,bet neatbild(vai sūta pa pastu,ja vēlos iegādāties)?

Vai tiešām tā ir tāda "pieklājīgā" uzvedības forma,kā izvēlēties Savus pircējus?

Uzskatu,ka nav grūti uzrakstīt jā/nē...Vai varbūt ir?

Esmu vīlusies :(

45 Atbildes

> JeLena Okuneva

nu jā, tas gan, daudz dīvainību te var sastapt :D man vēl paprasa vai vēl ir, kad atbildu ir, pazūd :D un diezgan daudzi tā prasa, bet nu neko darīt, vai citi pilnīgi par velti grib, tad nu galvenais uztvert visu vēsi, ja negrib pārdot vai pirkt, piespiest nevar :)

piekrītu , ka ir meitenes , kuras izteikti tērē mūsu laiku , ar vēstuļu bombardēšanu , daudziem jautājumiem un vēlmēm tikties, bet beigās čužz vien sanāk pazūd bez vēsts, vai arī izsaka vēlmi rezervēt bez maz vai uz nenoteiktu laiku. Jāatdzīst ka gadās es arī izlasu vēstulīti un uzreiz nevaru atbildēt, bet vienmēr cenšos laicīgi !Smejošs

Re, kur arī forumā par šo diskusijas:

http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=11287

man sausmigi katina, kad jauta, va ir vel pieejams, atbild, ka ja, bet neko neatbild, bet vel kaitinosak ir tad, kad saruna tiksanos, ar aptuvenu laiku, bet pircejai raksta, bet neko neatbild. 

Es gan vienmēr atbildu uz vēstulēm (varbūt kāda retā sanāk neatbildēta nejauši, kādu attaisnojošu iemeslu deļ), bet tracina pircējas, kuras vēlas mērus pajautāt tā-pat-prieka-pēc.

Tu jautā - pārbaudei pirms pirkšanas vai vienkārši tā pat - jā, jā, pirkšanai. Nomēru un tad atbilde "padomāšu" un pēc tam apvainojas, ja es aizrādu, ka tad vajadzēja teikt savādāk nevis pirkšanai. Varbūt skan pēc vecas omes, bet man visas mantas ir salocītas cilvēka auguma ~80x40cm platā/garā čupā pie sienas stūrī un man pajautā, lai izvelku, no pašas apakšas kaut ko un visu pārkrāmēju 30min pa jaunu tikai lai painteresētos, cik kurpēm augsts papēdītis vai cik augsta platformiņa un pēc tam skatītos citus variantus, vienkārši tracina - tīrākā laika izniekošana. Saprastu, ja nederētu, ok viss skaidrs, bet "o, der, bet es vēl padomāšu" nu tad izdomā un jautā tikai tad, kad esi gatava pirkt.. grrh.
Viss, esmu izlikusi savu pēdējo dienu dusmu vāceli.. :D

> JeLena Okuneva

Daudzi uzzinot šo vietu, ieiet uzreiz piereģistrējas šo to saliek un ja pirmajā nedēļā/ mēnesī nekas nepārdodas aizmirst un neiet vairs, tāpēc tā bieži gadās, bet ir daudz citu cilvēku, kuri pārbauda katru dienu un ar tiem gan var visu ļoti ātri sarunāt :)

Man arī tā ir bijis vairākkārt. Un meitenu atbilde ir- ka sutiit pa stacijam vai pastu bus parak cakariigi,vai ari neatbildeja,jo neesam no vienas pilsetas.. Seit pilns ar diivainiem cilveekiem.. :)

Man tā bieži ir, nesen meklēju te vienu lietu, uzrakstīju 5 meitenēm, atbildēja viena Smejošs

> JeLena Okuneva

nu jā, tas gan, daudz dīvainību te var sastapt :D man vēl paprasa vai vēl ir, kad atbildu ir, pazūd :D un diezgan daudzi tā prasa, bet nu neko darīt, vai citi pilnīgi par velti grib, tad nu galvenais uztvert visu vēsi, ja negrib pārdot vai pirkt, piespiest nevar :)

100% piekrītu :D ļooooti bieži prasa, vai vēl ir, atbildu, ka jaa, un klusums... :D

Ā, jā, smieklīgs atgadījums - aizrakstīju meitenei, skatos, pirms 5 dienām bijusi online, gan drīz iegādāšos.. Nākamajā dienā apskatos - pirms 1 gada un 5 dienām :D:D:D

Nosūdzēju un izdzēsa, bet labs aplauziens bija ;D

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Ā, jā, smieklīgs atgadījums - aizrakstīju meitenei, skatos, pirms 5 dienām bijusi online, gan drīz iegādāšos.. Nākamajā dienā apskatos - pirms 1 gada un 5 dienām :D:D:D

tos, kuri ilgi nav bijuši, dzēš? :D

es vakar izrakos cauri visiem (pilnīgi visiem) kosmētikas sludinājumiem, atvēru papētīt tuvāk ap 50, visiem lietotāja nav vismaz 8 mēnešus online bijusi :D sapratu, ka nav jēgas pat rakstīt un jautāt :/

Labots 20.06.2014 23:25

> Dii

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

tos, kuri ilgi nav bijuši, dzēš? :D

es vakar izrakos cauri visiem (pilnīgi visiem) kosmētikas sludinājumiem, atvēru papētīt tuvāk ap 50, visiem lietotāja nav vismaz 8 mēnešus online bijusi :D sapratu, ka nav jēgas pat rakstīt un jautāt :/

Es tās, kas ilgi nav bijušas (>7mēn.) nosūdzu un dažu dienu laikā parasti ir dzēsti vai nu sludinājumi vai sludinājumi kopā ar profilu.

Viņiem sistēmā uz daļu lietotāju ir gļuks, ka nedzēš ārā sludinājumus. Nezinu gan kāpēc nesalabo - nav laikam tik vitāli..

11 - 20 no 45