Vēlos iegādāties,bet neatbild :(

Sveikas :)

Nesaprotu-kāda jēga šeit tirgot preci,ja nemāk atbildēt potenciālam pircējam?

Man bija divas lietiņas,ko vēlējos iegādāties...bet abas pārdevējas neatbild uz vēstulēm-izlasa,bet neatbild(vai sūta pa pastu,ja vēlos iegādāties)?

Vai tiešām tā ir tāda "pieklājīgā" uzvedības forma,kā izvēlēties Savus pircējus?

Uzskatu,ka nav grūti uzrakstīt jā/nē...Vai varbūt ir?

Esmu vīlusies :(

45 Atbildes

jā, vajadzētu ieviest kaut kādu mīnusošanas sistēmu tādiem, kas neatbild uz vēstulēm. (līdzīgi kā feedback zvaigznītes ebay).

pati arī jau nedēļu vēlos iegādāties vienu lietu, bet pārdevējas attieksme ir 'jā, vēl ir, varam tikties', bet kad jānorunā konkrēti, tad pazūd.

dīvaini.. kāda jēga tērēt laiku, liekot sludinājumus, ja nemaz nav intereses lietas pārdot.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Es gan vienmēr atbildu uz vēstulēm (varbūt kāda retā sanāk neatbildēta nejauši, kādu attaisnojošu iemeslu deļ), bet tracina pircējas, kuras vēlas mērus pajautāt tā-pat-prieka-pēc.

Tu jautā - pārbaudei pirms pirkšanas vai vienkārši tā pat - jā, jā, pirkšanai. Nomēru un tad atbilde "padomāšu" un pēc tam apvainojas, ja es aizrādu, ka tad vajadzēja teikt savādāk nevis pirkšanai. Varbūt skan pēc vecas omes, bet man visas mantas ir salocītas cilvēka auguma ~80x40cm platā/garā čupā pie sienas stūrī un man pajautā, lai izvelku, no pašas apakšas kaut ko un visu pārkrāmēju 30min pa jaunu tikai lai painteresētos, cik kurpēm augsts papēdītis vai cik augsta platformiņa un pēc tam skatītos citus variantus, vienkārši tracina - tīrākā laika izniekošana. Saprastu, ja nederētu, ok viss skaidrs, bet "o, der, bet es vēl padomāšu" nu tad izdomā un jautā tikai tad, kad esi gatava pirkt.. grrh.
Viss, esmu izlikusi savu pēdējo dienu dusmu vāceli.. :D

Iespējams, ka risinājums tam būtu norādīt mērus sludinājumā, gan pašai ietaupītos laiks , gan pircējam, protams, vienmēr būs kāds pircējs, kurš pajautās to, kas jau uzrakstīts.

Karina

jā, pilnīgi tāds iespaids rodas, a, ko tādu pateici, ka vairs neatbild, to, ka prece vēl pieejama ( varbūt vajadzēja kā savādāk- jā, prece pieejama, pērciet ātri nost. šeit mans konta numurs :D )ne jau uzreiz uzbāzīsies kā "tirgus bāba". Kā jau Dii teica- mazgadīgās, laikam gan. 

Man ir atkal otrādi,ļoti daudz meiteņu raksta un uzdod tradicionālo jautājumu,piemēram,vai kurpītes vēl ir?

Atbildu,jā ir pieejams,un ar to viss beidzas,šeit visu laiku tusē,bet vairs neatbild.

Tīri pircējas viedoklis:

1. Pajautā vai ir pieejams, pēc tam neatbild.

Iespējams, ka šāda vēstule jau ir nosūtīta vairākām, bet izvēle nav kritusi uz Jūsu piedāvāto preci. Neatbild, jo negrib piedzīvot kārtējo pierunāšanu preci pirkt. Te vēl jāatzīmē, ka dažkārt nav patīkami, ka prece nav atzīmēta kā "rezervēta", vai arī tā jau ir pārdota, bet stāv, lai skapis izskatītos labāk. Ja nebūtu šādu gadījumu, nebūtu jautājumu par pieejamību.

2. Pajautā izmērus, tad pazūd.

Prece var nederēt. Vai tiešām, ja pajautā mērus, uzreiz ir jāpērk? Vai, ja veikalā paņemat rokā preci, to uzreiz pērkat, vai gadījumā, ja neder, noliekat atpakaļ plauktā? Man ļoti patīk, ja pie sludinājumā ir norādīts pareizs preces stāvoklis, visi defekti un bonusā vēl mēri. Man nav jātērē laiks rakstot un jautājot, Jums atbildot. Ja der, uzreiz rakstu, ka pērku, un runājam tālāk.

Es esmu pajautājusi mērus, jo izmērs norādīts viens, bet izskatās mazāks/lielāks. Pieklājīgi pajautāju, ja tas neapgrūtina utt. Pārsvarā cilvēki ir ļoti atsaucīgi, kas, protams, priecē. Bet, visbiežāk, pēc "Atvainojos, bet kleita/tops/..,diemžēl,nederēs. Piedodiet, ka lieki apgrūtināju." seko "Bet piemērīt taču var? Ja neder var pārpārdot?!". Šādas situācijas liek vienkārši klusēt, ja prece izrādās ir par mazu/lielu. 

Pēdējais gadījums - pamanu skaistu kleitu. Aizrakstu pārdevējai jautājumu - vai ir pieejama. Saņemu apstiprinošu atbildi ar jautājumu, kur tiksimies mērīt. Ņemot vērā, ka nav laika tik daudz, lai brauktu speciāli uz centru pirkt kleitu, kas, iespējams, nemaz neder, pieklājīgi palūdzu mērus, lai pēc tam varu pirkt bez liekas kavēšanās. Pazuda! Nesaprotu, pārdevējām ir izdevīgi tērēt naudu ceļam, lai pēc tam secinātu, ka pircējam prece neder un viņš to neiegādāsies? Pasta pakalpojumiem saprotu, vienalga, der vai neder. Nopircis jau būs... Bet satiekoties?

Satiekoties ir iespējams psiholoģiski apstrādāt, jo ne kura katra var pateikt ,,nē”, ja nevēlas pirkt. Klātienē tas ir daudz grūtāk.

> Ивета К

Satiekoties ir iespējams psiholoģiski apstrādāt, jo ne kura katra var pateikt ,,nē", ja nevēlas pirkt. Klātienē tas ir daudz grūtāk.

tas gan, kad man par kaut ko jāsatiekas, es ļoti uztraucos :D par to kā cilvēks atbrauca, tērēja uz mani laiku utt un es tā pateikt Nē nevaru, kad vēl atlaidīti piedāvā, vai ir tādi runīgi cilvēki, kuri ar visu uzvedās tā, ka nu galīgi atteikt nevar, tad jānopērk un jānožēlo, tad jau labāk visu sarunāt internetā un miers

Tapec es savienoju ar telefonu,lai uzreiz saņemu ziņojumu :)

> Dii

tos, kuri ilgi nav bijuši, dzēš? :D

Man tāpat sanāca, reģistrējos un aizmirsu. Biju gan ieķeksējusi, lai par vēstulēm nāk paziņojums uz epastu. Pēc laika atnāca brīdinājums no paša skapja, ka profils tiks dzēsts. Nu tad var teikt, ka atklāju šo lapu no jauna, tagad regulāri skatos.

Tomēr hroniskajiem neatbildētājiem laikam brīdinājums par dzēšanu nelīdz, un ja vēl kā Inky saka, ka visus neizdzēš...

p.s. Saistībā ar šo pašu tēmu - vai kādai ir bijusi sadarbība ar pārdevēju mansskapis123 ? Profila info vispār dīvains - Reģistrējies: 01.01.2013, bet Pēdējo reizi manīts: 30.11.2012

21 - 30 no 45