Vēlos iegādāties,bet neatbild :(

Sveikas :)

Nesaprotu-kāda jēga šeit tirgot preci,ja nemāk atbildēt potenciālam pircējam?

Man bija divas lietiņas,ko vēlējos iegādāties...bet abas pārdevējas neatbild uz vēstulēm-izlasa,bet neatbild(vai sūta pa pastu,ja vēlos iegādāties)?

Vai tiešām tā ir tāda "pieklājīgā" uzvedības forma,kā izvēlēties Savus pircējus?

Uzskatu,ka nav grūti uzrakstīt jā/nē...Vai varbūt ir?

Esmu vīlusies :(

45 Atbildes

Ir gadījies. Ja jau lieta ir izlikta pārdošanai, bet pārdevēja neatbild vispār, vai neatbild, kad prasa kontu, lai ieskaitītu naudu, tad lai tā arī profilā pieraksta: pārdodu tikai Rīgas meitenēm! Tikai perifērijā ir daudz vairāk pircēju, jo ārpus Rīgas veikalos un citur nav tik plaša izvēle, daudz vieglāk pārdot.

> Ивета К

Satiekoties ir iespējams psiholoģiski apstrādāt, jo ne kura katra var pateikt ,,nē", ja nevēlas pirkt. Klātienē tas ir daudz grūtāk.

Es nekad neuzbazos nevienai,lai obligati perk.Es domaju,ta ir briva cilveka izvele pirkt vai nepirkt.

ātrumā pārskatīju so tēmu...Man sķiet, ka cilvēkiem nevajadzētu tik saasināti uztvert lietas.Tāpēc šeit ir vieta kur komunicēt, jā, ir kaitinoši, bet....dzīvē tirgotajiem un pircējiem taču ir tieši tāpat.Tērē laiku, izrādi...un pircējs aiziet....šī vieta ne ar ko neatsķiras.Jābūt pacietīgām abam pusēm...Lasiju forumā par to jautāšanu vai mainās.Ari man jautā, kaut pa lielam nemainos...a vakar,  šodien mainos...rīt atkal nemainīšos.Ja cilvēks pajautās, es noteikti apstīšos  piedāvājumu skapī...Mazums ko ieraugu.Tāpat uzdrīkstējos vakar sevis noskatītai lietai pajautāt vai mainās.Nemainās, bet jo varāk to lietu pētu, jao vairāk rodas jautājumi...nu tā nu visa vakara garumā bombardēju ar jautājumiem......palūdzu vel bildes utt.Un tas ir normāli, pirms mēs izdodam naudu....Domāju, ka ari es pārbaudīju pacietību....bet...beigās nopirku:-)

Jūs te sarakstīties atnacāt? Es es vairākiem uzprasu dažādus izmērus un parametrus un ne visiem atbildu ar paskaidrojošo vēstuli par to ķas man par garu, īsu platu vai šauru un ka esmu izvēlējusies jau kaut ko citu. 

Tieši tāpat neturu ļaunu prātu, ja man uzprasa un pēc tam neatbild. Tas protams neattiecas uz gadījumiem, kad nonāk līdz pirkšanas procesam un tad pazūd pusceļā. Jebkurā gadījumā nevajag būt tik jūtīgiem

Godīgi sakot, man labāk patiktu ja ziņas nāktu uz e-pastu ar visu tekstu, nevis info, ka man kāds ir uzrakstījis vēstuli šajā portālā, cik atceros tāda sistēma bija kādreiz. Un tad kaut kā visi viens otram atbildēja un bija lielāka cieņa pret to visu. Bet iespējams, ka pa šo laiku ir arī nomainījies portāla lietotāju kontingents, līdz ar to cilvēku attieksme un atbildības sajūta pret šeit notiekošo.

Par sevi varu teikt, ka piederu vēl no "portāla vecās paaudzes" un vienmēr atbildu uz pircēju vēstulītēm ;)

Protams,cilvēki un viņu paradumi ir dažādi.Man pirms 3 dienām meitene uzrakstīja/uzjautāja par kurpēm-nonācām līdz pirkšanai.Aizsūtīju savus datus naudas skaitīšanai,meitene atrakstīja kad tuvākajās stundās ieskaitīs,mums vienādas bankas.Pagāja 2 dienas,redzu,kad dāma visu laiku online,šodien uzjautāju vai kurpes ņems vai neņems-atbildēt netaisās.Iegāju ienākošajām un izejošajām vēstulēm un sarakste ar viņu vairs nav-izgaisusi,varbūt dāma izdzēsās???Kā šo saprast,kad sarakste pazudusi,neko neesmu dzēsusi ārā-niks bija jocīgs,neatceros...

Bet ko darīt ar pārdevējām, kas saka, ka jā, sūta, bet kad nonākam līdz tam, ka lūdzu kontu, lai ieskaitītu priekšapmaksu, pazūd. Ir onlainā, vēstules atver un izlasa, bet neko neatbild. Manta nav ne rezervēta, ne pārdota. Vai vēl labāk – sarunājam, ka izsūtīs, lūdzu kontu, atver vēstuli, izlasa, neko neatbild, bet nākošā dienā redzu, ka uzlikta rezervācija kādai citai. Vai arī ir gatavas tikties (tērēt laiku un naudu, lai satiktos Rīgā), bet grūti iemest paciņu pasta stacijā vai post24 terminālā (profilā rakstīts, ka sūta pa pasta staciju), un loģika? Nesaprotu – pēc kādiem kritērijiem tiek atlasītas pircējas?

Vispār jau atšķiras gan šī vieta no tirgus....kautvaj ar to, ka šeit tev katru minūti neviens neraksta (bet tirgū nepārtraukti ir kāds pircējs) un tieši tapēc pāris reizes dienā elementāri uzrakstīt ''Sveika'' vai ''Paldies'' u.t.t ir tikai normāli! Ja citi nav tik labi audzināti un to nemāk, tad tapēc vajag viņiem vismaz labu piemēru parādīt, tā teikt, lai mācās! ;) Tas ir tāpat kā, meitenes ieliek ''pārdot'' , vai ''mainīt'' lietas, apskatās vēstuli, bet neatbild....tad tas kā sanāk? Man jazīlē, varbūt viņai tajā brīdī nebija laika un atbildēs vēlāl? Vai varbūt viņa negrib atbildēt tieši man? Vai varbūt t;a prece jau ir pārdota, bet nav izņemta bilde? Vai......u.t.t Man liekas, ka tādus profilus pavisam vienkārši ir jādzēš....nav ko jaukt te visiem prātus....

Seit ir visadas sastopamas, citas atkal man noruna, ka pirks preciti jau paprasa konta numuru, un te peksni pazud..vai pajauta vai precite pieejama, kad atbildu, ka ja ir tad ari neko netbild..

Ir, ir te visādi dīvaiņi arī. :) Es pagājušonedēļ vēlējos iegādāties svārkus. Uzrakstīju vēstuli,ka vēlos kuplos svārkus (bildē svārki izklāti uz grīdas-skaidri redzu,ka tie ir kupli)

Pārdevēja man atbild, ka svārki neesot kupli. 

Ok, nekas, smuki, ņemšu tāpat!

Nē, nē, tie svārki vispār neesot labi tomēr, jau taisījusies ņemt laukā no portāla! (sludinājumā norādīts,ka svārki ir JAUNI)

Šodien skatos, svārki joprojām tirgojās!  Smejošs

Bet kopumā manas atsauksmes par šo portālu ir daudz labākas,kā par Facebook tirgošanās lapām. Daudzas stāsta pretēji,bet mana pieredze tur ir tieši tāda-visi piesakās,visi rezervē,bet neviens neierodās,lai iegādātos vai piemērītu. Šeit tomēr pārsvarā visas gribētājas,savas kārotās lietas arī iegādājas. Smaidīgs

31 - 40 no 45