FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

trūciga gimene ar puišeli lidz 3 gadi-kur meklet

Velos atrast kādu ģimeni kam dzive nav loti paveicies finasiālajā joma. Tikai nezinu kā atrast,jo parasti ja gimene ir trūcīga tad diezvai netā sedēs. Man gribetos regulari palīdzet kadai gimenei kam aug puikiņš apmeram lidz 3 gadiem (lai būtu kam nodot tālāk drebites,apavinus,mantina sno maniem puišiem.). Vēlams saldus-dobeles-var ari jelgavas apkartnes.

21.06.2014 15:43

zinu ka daudzas teiks lai atdodu sarkanajā krusta vai kādai labdarības iestadei. Šoreize ne-ta nedarišu,gribu tiešam sakontakteties ar kadu noteiktu gimeni kam pati varu aizvest un nodot mantinas,kad taisu savu bernu mantu-skapju revīziju.

21.06.2014 15:49

Gan jau atradisies, sarana krusta gan ne, sakuma aplasis darbinieki, un parejais nez ur aizies!!!!!

21.06.2014 16:06

Facebooka ir šada lapa https://www.facebook.com/groups/427477637354068/
Tur dāma Amanda Grase Kotļeva regulāri raksta par ģimenēm, kam vajadzīga palīdzība, ir arī ģimenes no jūsu puses. Varat sakontaktēties ar meiteni un pieteikties palīgos aizvest mantas, kādai ģimenītei. Noteikti atradīsiet kādu kam palīdzēt ;)

21.06.2014 16:42

Labots 21.06.2014 16:43

> Vi-ella

Tur dāma Amanda Grase Kotļeva regulāri raksta par ģimenēm, kam vajadzīga palīdzība, ir arī ģimenes no jūsu puses. Varat sakontaktēties ar meiteni un pieteikties palīgos aizvest mantas, kādai ģimenītei. Noteikti atradīsiet kādu kam palīdzēt ;)

Aizrakstiju vinai vestuli..Man pat ieintereseja viena 4 bernu gimene ar tiesi tada vecuma bernimien ka man drebitem. un mammai ar izmers no mana skapja.

21.06.2014 18:24

Visu cienju Jums:)

21.06.2014 19:29

> Vi-ella

Paldies par informaaciju.Jau ilgaaku laiku gomaaju, ka vajadzētu atdot savas meitinjas drebes un ratus kaadai gimenei, kam tie ljoti nepeiciešami.Jūsu ieteiktaa grupa ljoti noderēja. :))

21.06.2014 19:31

Man pazinas ir truciga mamma ar 4 nu jau driz 5 gadus mazu meitinu!  Knapi savelk galus kopa! Varbut kadam ir kadas nevajadzigas lietas mzajai pekai un varbut ari mammai, vinja nesa 38/40. izmeru!

Un ja, taisniba, sadi cilveki interneta nesez, jo vnk nespej atlauties...

21.06.2014 20:30

> jasmina

Man pazinas ir truciga mamma ar 4 nu jau driz 5 gadus mazu meitinu!  Knapi savelk galus kopa! Varbut kadam ir kadas nevajadzigas lietas mzajai pekai un varbut ari mammai, vinja nesa 38/40. izmeru!

Un ja, taisniba, sadi cilveki interneta nesez, jo vnk nespej atlauties...

Tieši tadel es meklēju caur kādu kas tadus zin,vai zin kā šadas ģimenes atrast.

1 - 8 no 8