FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Aliexpress

Sveikas! Vai kadai ta ir bijis, ka atnak prece un pasta liek pildit papildus veidlapu un jamaksa par to, kura apstiprina manu personibu, jo ir noradits tikai vards! Ka tas var but, jo tur noradiju gan vardu, gan uzvardu! Tagad kaut ka negribu neko sutit, ja visu laiku bus jamaksa, jo prece apmierinaja un leta!

22.06.2014 19:40

un ka tur notiek samaksa jamaksa no kartes vai pauypal?

22.06.2014 19:44

No kartes...

Hmm...rediģējot profilu paradas vards un uzvards, bet, kur piegades adrese nee!!

22.06.2014 20:00

un cik ilga laikaa atnak tiesam menesi,domaju jacinju sutit,bet negribas tik ilgi gaidiit..:(

22.06.2014 20:04

Meitenes,kur jus sekojat savam sutijumam? 

22.06.2014 20:06

> Smille

nepareizi so to uzrakstiju, prece apmierinaja un leta, vienkarsi negribu tagad visu laiku maksat vel pasta, par to, ka nav noradits uzvards!

Nakamreiz apstiprinot maksajumu komentara piebilsti lai suta un pieliek tavu vardu un uzvardu un pati iekavas ieraksti! 

22.06.2014 20:07

> zemene86

un cik ilga laikaa atnak tiesam menesi,domaju jacinju sutit,bet negribas tik ilgi gaidiit..:(

3-4 nedēļas, ja noveicas, 70 dienas, ja galīgi nenoveicas..

22.06.2014 20:41

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> elina

Vel var pacatot ar AliExpress cilveku tiessaite :D Vini raksta lauzita anglu valoda, bet ir loti izpalidzigi, un beigas viemer atrisinajusi visu, ko ieprieks ir vajadzejis

Kur Tu to atradi? :o

Es esmu redzējusi tikai to debīlo robotu, traki vajag..

Galvenaja lapa kajene Customer Service-->Contact Us izvelas tematu (aptuveno) un Start Chatting - te atbild cilveks. Vienigais, kas janem vera, - ja 5min neko neraksta cata, partrukst savienojums. Dazreiz vjg laiku, lai atrastu info utml :-(

22.06.2014 20:51

> elina

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> elina

Vel var pacatot ar AliExpress cilveku tiessaite :D Vini raksta lauzita anglu valoda, bet ir loti izpalidzigi, un beigas viemer atrisinajusi visu, ko ieprieks ir vajadzejis

Kur Tu to atradi? :o

Es esmu redzējusi tikai to debīlo robotu, traki vajag..

Galvenaja lapa kajene Customer Service-->Contact Us izvelas tematu (aptuveno) un Start Chatting - te atbild cilveks. Vienigais, kas janem vera, - ja 5min neko neraksta cata, partrukst savienojums. Dazreiz vjg laiku, lai atrastu info utml :-(

Super, liels paldies, agrāk arī tur rakājos un mēģināju, bet nekas nenotikās, tagad varbūt dabūšu naudu atpakaļ par iesmērēto preci. Escalate case uzspiedu jau maija sākumā un tur arī palika.. :D

22.06.2014 21:49

> Viktory

Meitenes,kur jus sekojat savam sutijumam? 

My orders->Order NO.->Tracking  number(copy)->Details un tad atver to China Post Air Mail Website

11 - 19 no 19