FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pudeļbarošana!

Sveikas,māmiņas!Tākā esmu vēl iesācējs,nezinītis pudeļbarošanā,tad man ir radies jautājums,kāda ir starpība knupīšiem,ko lieto pudelītēm mazuļa  barošanai.Manam dēliņam tuvojas 6.mēnesīši,nopirku mazo 120ml pudelīti ar knupīti 3+,cik zinu,tad knupīši ik pa laikam jāmaina,veikalu plauktos ir tik liela izvēle,bet kurš ir īstais,materiāls,forma,izmērs,firma???Kad jāpāriet uz 6+,vai tiešām tā uzreiz,kad pienāk 6.mēneši?Varbūt pieredzējušām pudeļbarotājām liksies smieklīgi  mani jautājumi,bet lūdzu apskaidrojiet??? :)

16 Atbildes

savai meitai jau ap 5 mēnešiem devu to knupīti, kas paradzēts no 6mēnešie. Man vislabāk patīk NUK knupīši. Katra,m knupim virsū ir izmēri un no cik mēnešiem.. 

Labots 25.06.2014 11:18

Jāmaina tāpēc ka tas caurumiņš,pa kuru nāk piens ārā, ir piemērots katram vecumam - pusgadu vecuma bebucim nedos gada vecumam domātu knupīti, jo var aizrīties no tā piena daudzuma kas nāk ārā! Nezinu vai uzreiz jāmaina, tas jāskatās kā mazais ēd, var jau mēģināt lielāku dot, ja neaizrijas, tad viss ok :)

Sveika. 6 mēnešos jau vajadzētu piebarot ar karotīti, dot mazās devās un pakāpeniski putriņas un biezenīšus. Es vārīju pati, bet var arī nopirkt gatavus burciņās. Protams vēl vajag dot arī maisījumu (ja pati nebaro).Ja jau mazajam drīz būs 6 mēn.vari pirkt no 6mēn. knupīti. Ir arī silikona knupīši- tie kalpos ilgāk, bet nav tik mīksti un mazajam var nepatikt. Lateksa knupīši vairāk atgādina mazajam krūti. Un jāskatās uz iepakojuma S ,M vai L ,jo tas ir caurumiņa izmērs. Pietiek ar M, jo L jau ir tādām biezākām putrām, kuras labāk dot ar karotīti, nevis ar pudeli.

Es lietoju NUK firmas preces:

NUK - Pirmā izvēle - Plastmasas pudelīte ar NUK 1.izmēra lateksa knupīti, 150 ml, 0-6 mēn.

M (ar vidēju caurumiņu - pienam)

Ortodontiskās formas NUK knupītis ar īpaši platu atbalstu lupām un NUK gaisa sistēmu (samazina zīdaiņu kolikas un kaitīgo gaisa sarīšanos) - vēl dabiskākai ēdināšanai.

Nesatur BPA, izgatavota no polipropilēna.

lielākiem mazuļiem paredzētajam knupim ir lielāks caurumiņš..ja mazajam caurums būs par lielu, viņš nevarēs normāli paēst, būs rīstīšanās, jo par daudz tiks mutē.. kad caurums būs par mazu, tad laikam stiprāk sūks un dusmosies, ka netiek klāt.. man jau šķiet, ka jutīsi, kad mazajam nepatiks..

forma un ražotājs ir mazuļa kaprīze - ir mazie, kuriem vienalga, citiem atkal neviens nav labs :) apaļie, šķeltie.. var jau jautāt savam dakterim, bet nu..

un kad būs zobiņi, sakožļās to gumiju.. tad var no stingrāka materiāla..

Es lietoju tikai Philips Avent preci,gan knupisus,gan pudelites,gan krustura ieliknisus,gan visu parejo...

Judeika pareizi teica,atskiriba ir ka plust piens.)0 + ir viens caurumins,1+ divi,no 6 + pagaidam nemaku teikt :).Lietoju tikai philips pretkoliku un pielagotu mates kruts formai.

Runajot par materialu,formu...Tas ir katra izvele,man pirmais bernins nemaz nenema tos ar skeltajiem galiem,splava ara.Es lietoju abiem berniem tikai silikona.Lateks atri nonesajas un biezi jamaina.

Labots 25.06.2014 11:37

> Samanta...Mainos:)

Es lietoju tikai Philips Avent preci,gan knupisus,gan pudelites,gan krustura ieliknisus,gan visu parejo...

Pilnīgi piekrītu. Nav nekā labāka par Philips Avent pudelītēm! ;)

Labots 25.06.2014 11:45

Es ari ta uzskatu :)

Pamazām sākam pāriet uz mākslīgo piena maisījumu,bija doma tikai piebarot 1 reizi vakarā pirms gulētiešanas,taču atklājām,ka makslīgais piena maisījums ir īsts brīnumlīdzeklis,ģim.ārse teica neko nedot līdz 6.mēneši,jo bērna svars ideāls,mēnesi nomocījāmies ar krūts piena krīzi,izdomāju,ka tomēr noekserimentēsim,nopirku aptamilu,ja agrāk viņš man cēlās naktī līdz 3 reizēm,tad tagad noguļ līdz 9 stundām vienā pozā nepakustoties.Ir mums Philips Avent pudelites 0+,bet tās jau laikam jāliek malā.Pirku "Iki" veikalā canapol babies firmas pudelīti,tur arī ieraudzīju to plašo klāstu ar pudeļu knupīšiem.

Paldies par informāciju,tagad zināsim. :)

Un kā jūs ar ūdentiņu??Ja baro ar maisījumu,tad laikam no tā viņš nepadzerās,kā ar mātes pienu??

Un kādus piena maisījumus jūs dodat???

Es baroju berninu pati un dodu papildus gan udeni,gan fenhelja tejinu.Var redzet,ka mazais susurins grib dzert :)

Ja dod maisijumu,tad noteikti ir jadod mazulitim papildus dzert,vel pie tam tik lielam,cik saprotu jau vairak ka 6 men bernininam,it ipasi vasara.Bernins nepadzeras no piena maisijuma,vins viss ir viena konsistence,nav ta ka mates piens no sakuma skidraks pec tam biezaks :)

Meitu baroju tikai ar aptamil! pat kad bija 2 gadini devu vel pa vienai pudelitei diena.Ta ir vislabaka izvele.Visas manas pazinas kuriem ir berni ir izmantojusi un izmanto tikai aptamil.

Sveika!Es arī baroju ar krūti,bet nedevu ne pudelītes,ne knupjus,jo spļauj ārā.Maisījumus arī nedevu,jo neuzskatu,ka viņi ir labi,jo citiem ir problēmas.Ar 6 mēnešiem sāku piebarot un krūti turpināju dot,tā pat domāju darīt arī ar otro bērniņu. ;) Bet katram savas domas un priekšstati kas jādara.

1 - 10 no 16