FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pudeļbarošana!

Sveikas,māmiņas!Tākā esmu vēl iesācējs,nezinītis pudeļbarošanā,tad man ir radies jautājums,kāda ir starpība knupīšiem,ko lieto pudelītēm mazuļa  barošanai.Manam dēliņam tuvojas 6.mēnesīši,nopirku mazo 120ml pudelīti ar knupīti 3+,cik zinu,tad knupīši ik pa laikam jāmaina,veikalu plauktos ir tik liela izvēle,bet kurš ir īstais,materiāls,forma,izmērs,firma???Kad jāpāriet uz 6+,vai tiešām tā uzreiz,kad pienāk 6.mēneši?Varbūt pieredzējušām pudeļbarotājām liksies smieklīgi  mani jautājumi,bet lūdzu apskaidrojiet??? :)

Sveika!Arī es neuzskatīju,ka viņi ir labi,protams,mātes piens ir visvērtīgākais,bet pienāk tāds brīdis,kad piens sāk aptrūkties,mazajam apetīte liela,bet piena nav tik daudz,cik mazais vēlas un tad jau nekas cits neatliek,kā dot maisījumu.Sākumā baidījos dot,jo arī biju saklausījusies visādas šausmu lietas,bet pamēģinājām un aizgāja,bērniņš mierīgāks un miedziņš saldāks.Bet te jau neiet runa par to,kas ir labs vai slikts,mans jautājums bija par pudeļbarošanu kā tādu!:)

27.06.2014 12:31

Ja kādai vajag Avent pudelītes,Mehanisko piena pumpīti Avent,viss lietots,rakstiet privāti man,gribu pārdot!

Par cenu vienosimies!:)

30.06.2014 11:24

Avent produkcija, manai meitenei ļoti patika-gan knupji,gan pudelīte! Aci miedzošs

30.06.2014 14:53

mums ar avent vai chikko.

nuk nepatika :(

katrai var uznakt piena krize, man uznaca uz 6men kad mazajam palika domaju viss sjo, devu cik bija papildus pudeli vel un darzenus. Bet kka mazais atkal uzzida un edam atkal tikkai mammas pupu + 1x diena darzenus/putru vai kko tadu :)

manuprat viss ir galvaa, cik loti tu velies pati baot mazuli.

Pirmo berninu ari nebaroju pati.

Un kā ar canapol babies pudelītēm?Tās skaitās lētās?Nopirku no Canapol babies 2 pudelīšu knupīšus komplektiņā,nepagāja nedēļa,abi cauri,vai tapēc,ka mazajam zobiņi nāk,vai kvalitāte slikta.Itkā grauzt nedodu,paēd un pudelīti noņemu.Kāda te vēl baro ar Canapol babies firmas?

30.06.2014 15:26

Pudelīti parasti izvēlas pats mazulis. Mana meiten neņēma nevienu citu kā tikai NUK knupjpudeli. Knupīši ir jāmaina biežāk kā mainās vecums, jo tie nolietojas un nav vairs īsti labi tādu izmantot. Katrā ziņā - noteikti jāizmanto tie, aks atbilst vecumam, lai nerastos bērnam problēmas - zobi ne tā aug, šļupst utt. Tas viss ir savā starpā saistīts.

11 - 16 no 16