FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Jautājums pa pastu nesūtītājiem! :)

Čekojot portālā sludinājumus,tik daudzas foršas lietas aiziet man gar degunu tāpēc ka lietotāja profilā kategorisks nē precītes nosūtīšanu pa pastu. Respektēju to, taču jautājums tad jums - kāpēc nesūtat pa pastu? Bailes no apšmaukšanas, nav ērti ,čakars? Kā tur īsti ir? :)

20 Atbildes

Te ir tik daudzas meitenes apšmauktas,ka uz rokas pirkstiem nesaskaitīs.

Ja apšmauc vienreiz tad ne tik traki,ja divas reizes nu tad piedod man...uzticēties vairs nevar..

Pa pastu sūtu un arī pati pasūtu, bet retāk mainos ar pasta starpniecību, jo ir gadījies, ka nosūtu gandrīz jaunu apģērba gabalu, bet pretī saņemu nonēsātu, lai arī bijis norādīts, ka tikai piemērīts. Tā tāda negatīva pieredze. :) Protams, ir arī pozitīva pieredze. Paldies tām meitenēm. :))

Par ērtumu - Pasta stacija daudzkārt ir pat ērtāka, kaut dzīvoju Rīgā, jo tā kā esmu diezgan aizņemts cilvēks un laika nekad nav, tad, piemēram, vest vienu precīti no Juglas uz centru, man aizņem ceļā vismaz stundu (ieskaitot atpakaļceļu) un degvielā 2ls. Un ja pārdotās preces cena ir 3ls, tad parēķiniet pašas izdevīgumu. :)

> Bunny :)

bet ja ar priekšapmaksu? Pārdevējs saņem naudiņu par preci un pastu, viņam atliek vien nosūtīt un pēc tam pircējam paciņas nr aizsūtīt.

> Bunny :)

Piekrītu... Smaidīgs

Esmu no taam, kas sūta pa pastu, bet agraak nesūtīju, jo daudzas gribēja ar pēcapmaksu, kas nerada ticību + labaak jau dzīvē lietas apskatīt. Arī čakars :)

Kad man viena meitene pastaastīja par pasta staciju, tad biežaak izvēlos šo variantu, jo gan ērtaak, gan lētaak, gan rindaas nav jaastaav utt. ;)

> Lenii

Ja ar priekšapmaksu,tad noteikti ir labak. :)

Daudzas lietas esmu pa pastu sūtījusi pircējām, taču tagad apsveru to vairs nedarīt. Piliens darvas medus mucā,sabojā visu medu :) 

Tā vien vajadzētu ka jūrniekam nolamāties uz tām, kuras apčakarē pārdevējas :D

Pasta mīnusi ir samērā lielās paku izmaksas un mūžīgās rindas pasta nodaļās (vismaz Rīgā tas tā ir 99% gadījumu). Plusi - var nosūtīt uz vietām, kur nav pasta stacijas. Pati personiski mainos tikai klātienē, savukārt sūtu tikai ar priekšapmaksu un nekādas problēmas līdz šim nav bijušas! :)

Sūtu caur pasta staciju TIKAI ar priekšapmaksu. Un punkts. 

Nevienu nešmaucu un tas redzams arī pēc atsauksmēm, tādēļ paliek pircēja izvēle vai pirks no manis ko vai nē Aci miedzošs 

Par preces kvalitāti mana pieredze bijusi tikai pozitīvi, gan uz maiņām, gan pirkšanu. Arī mainījusies esmu caur pasta staciju, katra maksājām savas pakas izdevumus. 

Ar izmēriem gan esmu ieberzusies, bet tur jau pārevējs nav vainīgs. Norādīts, piemēram S izmērs, a izrādās, ka man no tās firmas apģērbiem ir nevis S izmērs, bet XS. Ta neko - tirgoju tālāk :)

Es arii nesaprotu meitenes, kuras NEsuuta pa pastu vai pasta staciju Neizlēmīgs

es suutu arii ar priekshapmaksu, jo vienmer pozitiiva atsauksmes no meiteneem . retos gadiijumos , suutu ar pecapmaksu kaut censhos ierosinat meiteneem lai labaak izveelas priekshapmaksu - letak un atrak :)

1 - 10 no 20