FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

perkamkopā

Vai kāda ir pasūtijusi un zina? Es vēlos iegādāties kuponu,bet es nesaprotu. Tur ir iespe'ja saņemt pa telefonu,bet kā tad es varēšu parādīt pašā kafejnīcā? Telefonā???

te ir links

http://www.perkamkopa.lv/lv/product/9263/6-davanu-karte-CITY-WOKS-restorana   

,varbūt kāda kaut ko zin un ir kādreiz pasūtijusi?!:))

Gaidīšu atbiildi:)

29.06.2014 22:34

Telefonā vai nu tad pienāks multiziņa ar kuponu vai sms ar kodu, kas jāatrāda pakalpojuma sniedzējam. Ja telefons neatbalsta multiziņas ar, piem., .pdf failu, tad iesaku uzzvanīt, lai noskaidrotu, kādā tieši formātā kuponus uz telefonu izsūta :)

29.06.2014 22:44

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Telefonā vai nu tad pienāks multiziņa ar kuponu vai sms ar kodu, kas jāatrāda pakalpojuma sniedzējam. Ja telefons neatbalsta multiziņas ar, piem., .pdf failu, tad iesaku uzzvanīt, lai noskaidrotu, kādā tieši formātā kuponus uz telefonu izsūta :)

ok,paldies par informāciju. Painteresēšos:)

29.06.2014 22:44

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

ok,paldies par informāciju. Painteresēšos:)

29.06.2014 23:49

Esmu pirkusi, vini atsuta tur kautkadu kodu uz e-pastu un ir iespeja, lai to nosuta uz telefonu ari. Bet princiba, cik ir pirkts to kodu vienkarsi vajag nosaukt.;) 

1 - 4 no 4