FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

pērkot jaunus apģērbus, mazgājiet?

Sveikas,

Vai pērkot jaunus apģērbus, pirms lietošanas mazgājiet - tās pašas aliexpress vai ebay preces? Tikpat labi tepat veikalā pirktās?

18 Atbildes

ViennozīmīgiSmaidīgs!

Es obligāti pārmazgāju veļu, ar drēbēm kā sanāk.

tikai veļu:)

Kādreiz jau sanāk iegriezties humpalās, tās kā no veikala mājās, tā veļasmašīnā iekšā nedomājot, jo tā smaka ir neciešama.

Puse uz pusi. Gadās, ka kādreiz gribās uzvilkt uzreiz vai, piem., tādas drēbes, ko ķīmiskajā jāmazgā/ar rokām un nav sakrājies mazgājamā čupa, mēdzu tā pat uzvilkt. Kaut kā neiespringstu uz to visu.

No humpalam pirkta drebes OBLIGATI mazgaju, jo kas to lai zin kadi cilveki apgramstijusi un tta., bet no veikala kad perku tad gan nemazgaju. :)

Apakšveļu noteikti JAA, taapat arī bērnu drēbes, bet to, kas tiek pirkts sev vai vīram taapat kaa Inky 50x50. Viss ir ļoti atkarīgs no materiaala un dekoratīviem elementiem - dažreiz ir bail sabojaat vēl ne reizi neuzvilkot ::))

Labots 01.07.2014 13:55

Es skatos pēc situācijas- no veikala izmazgāju, ja ir redzamas vai saožamas ne tādas smakas, no ārzemēm pasūtot- skatos, ja ciešā iepakojuma un acīmredzami vīles iegludinājušās, ka redzams nav ņemts lauka no pakas, tās nē, šeit skapī- pēc ožas, lai es vilktu apģērbu tam jāsmaržo pēc tīras drēbes, ja ne, kaut pie visneitrālākās smakas, pa taisno veļas grozā, lai cik aktuāla man šī drēbe būtu steidzama.

Humpalās neēsmu iepirkusies, bet zinot šo veikalu pieprasījumu, es mazgātu.

Labots 01.07.2014 13:59

Man ir viena aktuāla tēma par apaviem- kad pērkat lietotus/mazlietotus, vai apstrādājat to iekšpusi?

Es mazgāju vienmēr, jo arī veikalos visādi cilvēki iepērkas. Un nav jau man tik grūti to izdarīt, jo tāpat katru dienu veļu mazgāju, par cik ir divi bērni. :)

1 - 10 no 18