FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

pērkot jaunus apģērbus, mazgājiet?

Sveikas,

Vai pērkot jaunus apģērbus, pirms lietošanas mazgājiet - tās pašas aliexpress vai ebay preces? Tikpat labi tepat veikalā pirktās?

01.07.2014 14:04

Labots 01.07.2014 14:06

Bērnu drēbes un veļu mazgāju vienmēr, neatkarīgi no pirkšanas vietas (veikals vai ebay). Sev, vīram un lielajam dēlam pirktās drēbes - kā gadās. 

01.07.2014 15:49

Labots 01.07.2014 15:51

Jā, apavus es apstrādāju ar speciālu dezodorantu kas iznīcina sēnītes un citas baktērijas. Un ne tikai lietotus, bet arī jaunus, jo kas to lai zin kas pirms tam mērijis viņus ...

> Jaukumiņa

Jā, apavus es apstrādāju ar speciālu dezodorantu kas iznīcina sēnītes un citas baktērijas. Un ne tikai lietotus, bet arī jaunus, jo kas to lai zin kas pirms tam mērijis viņus ...

Labots: šodien, 15:51

kas tas par lidzekli?

01.07.2014 15:55

Kkur lasiju ka internetprecu veikalu apgerbi tiekot apsmidzinati ar kimiju, lai pelejums vai kukaini nesaboja.Neizlēmīgs

Ja apģērbi stāv iepakojumā, nevar sabojāties, tad jau mums skapjos drēbes ko nenēsājam bieži- vairākas vakarkleitas, mēteļi, arī būtu sapelējuši :D nez, par humpalām jā, domāju ka tā varētu būt.

01.07.2014 15:59

> -50% NO REDZAMĀS CENAS

> Jaukumiņa

Labots: šodien, 15:51

kas tas par lidzekli?

Manējais saucas - COCCINE Nano deo silver, maksā ap 6 euro. Viņi ir visādi, var nopirkt apavu veikalos, arī apavu remont darbnīcās :)

01.07.2014 16:22

humpalu drebes vienoziimiigi mazgaaju jo vini vinas smidzina ar iftigiem lidzekliem kas loti kaitigi ir musu adai tapec humpalas drebes ta divaini ari ozz.. tas ir del ta liedzekla ko vini izsmidzina uz vinam :(

Pirms paris gadiem bija ari Bez tabu radijums pa humpalu drebem un to ko vini smidzina virsu  gribeja vispar pienemt likumu aizliekt tadu smidzinasanu uz drebem jo smaka ir iftiga un diezgan kimiska . metoties izsitumi un esot alergijas un kas tik vel ne :)

vienozimigi es mazgaju drebes it sevisski pec humpalu apmekleejuma un iesaku to ari visiem parejiem :)

01.07.2014 16:53

Nu bet protams jamazga!

11 - 18 no 18