kuriozs:D

meitene piedāvāja maiņai- manas botiņas,kas pārdošanā pa 20 eur (pirktas,protams par 3 x lielāku summu ) pret šokolādi:D uz jautājumu, vai viņa to domā nopietni- atbildēja jā:D šajā lietainajā dienā tieši maza smieklu deva nāca tieši laikā :D 

Lai visām jauka diena :)!

43 Atbildes

NU RE...GADAS ARII TAA!Smejošs

Loti lielai gan jabut sokoladei!!Смеюсь

Varbūt viņa piedāvā kādu ekskluzīvu(mākslas darbu)šokolādi:))

nekaa smiekliiga,manupraat..:)

Nu nezinu,cilvēkam varbūt nav naudiņas un viņa vienkārši piedāvājās pret šokolādīti. Man arī īsti smiekli nenāk...

Man atkal maiņu piedāvā tādas kurām pašām profilā rakstīts, lai viņas cienot un maiņu nepiedāvājot, tad man gan nāk smiekli.

Bet par to, ka piemēram nav naudiņas, tad jau nav ko cerēt uz Nike botēm, bet jāskatās kāds lētāks variants.

Ja būtu labs garastāvoklis,tad uzjautrinātos,ja nebūtu-tad uzcirstu kaut ko pretī.

Nedomāju,kad viņa piedāvāja šoko tāpēc,kad nav naudas-bet aiz nekaunības.

Man daža laba ir rakstījusi un piedāvājusi tādas preteklības,ka pat rakstīt un atcerēties negribas.

Nu lai vai kā būtu ar naudu, tak vajag domāt ar galvu - ne jau šokolādi pret 20 eiro vērtiem zābakiem.

meginaats nav zaudeets...

Gluži ne smieklīgi, bet absurdi gan.

Ja nav naudas, jāiet citur iepirkties nevis jāpiedāvā šokolādes. Te tomēr nav labdarības iestāde, bet veikals un diez vai kāds, piem., Sportlandā ies un prasīs, ziniet, man šīs botiņas ļoti patīk, varbūt vēlaties pret šokolādi iemainīt? ;D
Protams, atšķirībā no veikala, te var arī cenas sarunāt un pamainīties ar mantām, bet visam tomēr vajadzētu notikt normas robežās..

1 - 10 no 43