FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

kuriozs:D

meitene piedāvāja maiņai- manas botiņas,kas pārdošanā pa 20 eur (pirktas,protams par 3 x lielāku summu ) pret šokolādi:D uz jautājumu, vai viņa to domā nopietni- atbildēja jā:D šajā lietainajā dienā tieši maza smieklu deva nāca tieši laikā :D 

Lai visām jauka diena :)!

43 Atbildes

Piekrītu, ja nav naudas, tad nav ko uz Nike botām skatīties.

Labots 01.07.2014 15:42

meitene vienkarši gribēja pareklamēt savas botas :) vārbūt izdoseis pieverst vairāk uzmanības forumā,izdomājot šādu pasaciņu :) Pēdējā laikā autore ļoti bieži spīd forumā,laikam ir pacēlušies tirdzniecības apjomi,tāmdēļ sākusi izdomāt visādas muļķības :) kka neticas īsti,cik jābūt stulbam cilvekamlai ko tādu rakstītu :) Drīkst tad palūgt meitenes linku? :)

visas piedāvā "sarunāt" cenas, piedāvā atlaides.. un moš kāda mēģināja nokaulēt cenu līdz 2 eur (pieļauju, ka piedāvāja vismaz lielo šoko) :)

Labots 01.07.2014 16:07

Man gan tas liekās ticami, jo pati esmu pāris reizes saņēmusi tādus "jaukus" un "ekskluzīvus" piedāvājumus no citām pārdevējām, ka smiekli pat vairāk nenāk! Un tad sāk nākt prātā domas, cik gan skumji šeit ir cilvēki...

> Rubin4eg

meginaats nav zaudeets...

Tieši tā !

Nevajag jau tā uzreiz cepties Inky - izdevīgi - ieskaties! : :d 

> Gardenia

meitene vienkarši gribēja pareklamēt savas botas :) vārbūt izdoseis pieverst vairāk uzmanības forumā,izdomājot šādu pasaciņu :) Pēdējā laikā autore ļoti bieži spīd forumā,laikam ir pacēlušies tirdzniecības apjomi,tāmdēļ sākusi izdomāt visādas muļķības :) kka neticas īsti,cik jābūt stulbam cilvekamlai ko tādu rakstītu :) Drīkst tad palūgt meitenes linku? :)

Labots: šodien, 15:42

cik jābūt stulbai, lai kko tādu rakstīti.. to vien daru, kā katru dienu lieku un reklamēju savu skapi, hahaā... nu, smejos atkal.. Tavā skapī laikam neviena neiegriežas, tāpēc tāda pūce:D:D un šeit-meitenes links- http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=28831

Tu noteikti vēl viņai uzraksti un pārjautā, vai viņa tiešām tā man rakstija.. :D:D

man ir pie kājas,pārdodu es preci vai nē,es tā necepjos kā tu notirgot savas humpalas,man ir  ko darīt interesāntāku,neka rakstīt  par to,ko piedāva pret savām superīgām botām,vai tiešām nav par vairs rakstīt,pat ja tā ir patiesība...Kliedzošs

> Gardenia

man ir pie kājas,pārdodu es preci vai nē,es tā necepjos kā tu notirgot savas humpalas,man ir  ko darīt interesāntāku,neka rakstīt  par to,ko piedāva pret savām superīgām botām,vai tiešām nav par vairs rakstīt,pat ja tā ir patiesība...Kliedzošs

nez kurā brīdī es sacepos, m?:D 

nebāz tādā gadījumā savu degunu diskusijās un vienkārši nelasi.. tak ej nodarbojies ar sev tīkamām lietām un būs ok..  

Ja gribat kuriozu, vai drīzāk kaut ko nedaudz dīvainu, apskatiet šo sludinājumu

http://www.zip.lv/show/?e=2668111&popup=1

Kāds pērk netīras bērnu sedziņas. Pajautāju kāpēc, nesaka :D

> Ranma

Ja gribat kuriozu, vai drīzāk kaut ko nedaudz dīvainu, apskatiet šo sludinājumu

http://www.zip.lv/show/?e=2668111&popup=1

Kāds pērk netīras bērnu sedziņas. Pajautāju kāpēc, nesaka :D

varbūt jāaizsūta tādu sedziņu, ka bail no smakas vērt  vaļā paciņu :D

11 - 20 no 43