FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

kuriozs:D

meitene piedāvāja maiņai- manas botiņas,kas pārdošanā pa 20 eur (pirktas,protams par 3 x lielāku summu ) pret šokolādi:D uz jautājumu, vai viņa to domā nopietni- atbildēja jā:D šajā lietainajā dienā tieši maza smieklu deva nāca tieši laikā :D 

Lai visām jauka diena :)!

43 Atbildes

Par piecuratam bernu sedzinam nebija smiekligi lasit- slims cilveks!!!

> milena

Par piecuratam bernu sedzinam nebija smiekligi lasit- slims cilveks!!!

Tas tak acīmredzami ir joks(es ļoti,ļoti,ļoti silti ceru)! Sludinājumos tak pilns ar šādiem joku sludinājumiem.

Diemzel man tas neskiet acimredzami. Pilns Internets ari ar izvirtuliem- es tiesi no atverskapi.lv nodzesu talruni jo paris reizes sanemu nepatikamus zinojumus- piem.,atsutit bildi ar paceltu kleitu (oderi apskatities), vai pardot zekubikses kuri redzami uz bildes. 

> milena

Diemzel man tas neskiet acimredzami. Pilns Internets ari ar izvirtuliem- es tiesi no atverskapi.lv nodzesu talruni jo paris reizes sanemu nepatikamus zinojumus- piem.,atsutit bildi ar paceltu kleitu (oderi apskatities), vai pardot zekubikses kuri redzami uz bildes. 

Labi,varbūt manī mīt pārlieku liels pozitīvisms un visu uztveru kā joku,pašai arī nav gadījies saskarties ar šādiem gadījumiem.

Uh,vareni pretīga situācija bijusi,neapskaužu. 

Seit tadi kuriozi jau ir parasti. )) Es vispar jau nekam seit nebrinos. Pat par administraciju :D :D 

> Janeta

> milena

Labi,varbūt manī mīt pārlieku liels pozitīvisms un visu uztveru kā joku,pašai arī nav gadījies saskarties ar šādiem gadījumiem.

Uh,vareni pretīga situācija bijusi,neapskaužu. 

Tas sludinājums jau ļoooti ilgi tur dzīvo un regulāri tiek pagarināts. Secinājumus izdariet pašas.

Bet nu, es personīgi nenosodu cilvēkus ar novirzēm, ja viņi tās patur pie sevis. Ir gadījies arī vīrietim pārdot kleitas un kosmētiku, bet, ja viņi ar to neuzbāžas citiem un neapdraud sabiedrību, kāpēc jālien svešu dzīvēs..?!

Labots 02.07.2014 23:54

> Viktory

Seit tadi kuriozi jau ir parasti. )) Es vispar jau nekam seit nebrinos. Pat par administraciju :D :D 

Tagad Tavu komentāru pēc visiem likumiem būtu jāizdzēš! :D

> milena

Cik gan n-tas reizes nav rakstijusi viena "sieviete", kas uzstajigi gandriz visiem zekbiksu sludinajumiem prasija bildes uz miesas. Un no celisa uz leju nedereja, vajagot uz augsstilba uz augsu ari.. tur tak raksts var izstiepties. Kad atsutiju uz spilvena, ka stiepjas raksts, prasija uz kajam. Labi vienu..divas reizes. Bet tagad jau raksta ik pa laikam kadu 7o, 8o reizi :] Atceros vel biezi to frazi, kad teicu, ka nesutisu uz sevis zekbikses, "Starp mums, meitenem, jau var :)" Sure, sure

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Bet nu, es personīgi nenosodu cilvēkus ar novirzēm, ja viņi tās patur pie sevis. Ir gadījies arī vīrietim pārdot kleitas un kosmētiku, bet, ja viņi ar to neuzbāžas citiem un neapdraud sabiedrību, kāpēc jālien svešu dzīvēs..?!

Pilnīgi piekrītu ...

> elina

> milena

Cik gan n-tas reizes nav rakstijusi viena "sieviete", kas uzstajigi gandriz visiem zekbiksu sludinajumiem prasija bildes uz miesas. Un no celisa uz leju nedereja, vajagot uz augsstilba uz augsu ari.. tur tak raksts var izstiepties. Kad atsutiju uz spilvena, ka stiepjas raksts, prasija uz kajam. Labi vienu..divas reizes. Bet tagad jau raksta ik pa laikam kadu 7o, 8o reizi :] Atceros vel biezi to frazi, kad teicu, ka nesutisu uz sevis zekbikses, "Starp mums, meitenem, jau var :)" Sure, sure

Vispār ārprāts :( Man arī viena sieviete rakstīja, ka lai sataisu bildes kleitai lai var redzēt oderi. Uztaisīju, bet tad viņa bija tāda pārsteigta,ka tā odere ir gandrīz kā kleita ( laikam nepatika,ka cauri nevar redzēt). Tad prasīja korsetei bildes uz augumu, ko netaisīju.Vairākas reizes vēl pārprasīja un pazuda. Profils arī vairs nebija. Tagad sāku domāt,ka varbūt nemaz nebija sieviete? Viņa toreiz neko tā arī nenopirka, tāpat pārdevu citām tās lietas. Bet nu tagad nedaudz pretīgi palika, ja nu tas kāds izvirtulis?!? Kaut arī nebija nekādi kailumi bildēs, bet tik un tā....slimie cilvēki :(

31 - 40 no 43