FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

starpnieks Jelgava-Rīga

Sveikas meitenes!

Jautājums sekojošs,vai nav kāda meitene dzīvojoša Jelgavā,kas regulāri brauc -strādāt uz Rīgu ?Doma tāda ,sanāk diezgan bieži sūtīt uz Rīgu paciņas,bet dažreiz pasta izdevumi dārgāki par pašu preci.Tad iedomājos,ka varbūt kāda ar mieru nogādāt līdz Rīgai savai darba vietai-vislabāk centrs. Tad pircējs pats savāc savu paciņu,iepriekš sazvanoties.Piedāvāju 0.70 eiro par katru paciņu.

5 Atbildes

Es gandrīz katru otro dienu kursēju uz Mārupi/Pārdaugavas galu no Jelgavas.

Pievienojos, no septembra līdz jūnija beigām dreifēju posmā Jelgava-Imanta, Spice, Centrs, Āgenskalns; kā arī ar tēti varu nogādāt līdz Alfai :)

*Arī vasarā braukāju :) Šobrīd tuvākā diena, kad esmu Rīgā ir otrdiena (08.07.)

Starp citu, pasen biju izveidojusi forumā tēmu par to, ka meklēju kādu, kurš ir gatavs par simbolisku samaksu mani aizvest no Jelgavas uz Rīgu un otrādi, jo pārvietojos ar vilcienu un autobusu un tas tomēr sanāk dārgāk + ne vienmēr ir labi laikapstākļi, braucu ar mantām, toreiz gan neviena neatsaucās, bet varbūt tomēr?

(Atvainojos autorei)

Janeta,Dii

Ok ,ja esiet ar mieru,tad pie vajadzības uzrakstīšu jums.Kurā vietā Dii tieši 8.07 būsi ?

Labots 03.07.2014 15:28

> aterole

Janeta,Dii

Ok ,ja esiet ar mieru,tad pie vajadzības uzrakstīšu jums.Kurā vietā Dii tieši 8.07 būsi ?

visur - Jugla, Centrs, Imanta :D ja vajag, saki droši :)

varu piestāt āgenskalnā, Dominā, Alfā,un citur

1 - 5 no 5