FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pasuti testerus interneta bezmaksas

Sveikas! Mani interese kur jus pasutiet savus testerus kosmetikai,smarzam,ja pasutat. Zinu,ka daudzas arzemju majas lapas to piedava, bet ka ir ar LV, ir kaut kur iespeja pasutit bezmaksas iepazisanas testerus?

19 Atbildes

Zinu ka Madara veikalos var palūgt bezmaksas testerus, viņi labprāt iedod, Douglas dod testerus (smaržu, krēmu utt.) pie pirkuma. Tagad bieži Drogās man dod dāvanā pat pilna izmēra preces.

> Aiga S Akcija!

Zinu ka Madara veikalos var palūgt bezmaksas testerus, viņi labprāt iedod, Douglas dod testerus (smaržu, krēmu utt.) pie pirkuma. Tagad bieži Drogās man dod dāvanā pat pilna izmēra preces.

Par Drogām gan tas ir kaut kas jauns :D Kurās tieši?

Ārzemēs tas ir izplatīts, jo tur ir vairāk blogeru youtube un citu, kuriem nosūta bezmaksas preci, lai viņi notestē un noreklamē video. Vēl viņiem ir tā saucamās beauty box, dažādu firmu kuras viņi pasūta katru mēnesi par noteiktu cenu. Julep Maven, Testtube, Glossy box, uc. tagad uzreiz nepateikšu citas bet viņu ir ļoti daudz.

> Dii

> Aiga S Akcija!

Par Drogām gan tas ir kaut kas jauns :D Kurās tieši?

Ik pa laikam stendā ieliek tonālo paraudziņus bezmaksas vismaz manās Vienības gatves Drogās, Vienreiz pirku zobupastu un zobubirsti iedeva man Himalaja zobu pastu par brīvu, pirku Ozon sauļošanās krēmu iedeva man pēcsauļošanās dušas želeju 200 ml par brīvu utt ik pa laikam kaut ko dabūju.

Dazreiz Escada suta uz LV par brivu paraudzinus, laigan tur ir tadas kartinas un viena plaksnoite ar smarzam...:D Bet toties kartites ir smukas, ja ir velme piespraust kautkur vai kautka ta.:) 

L'oreal kopjošas un dekoratīvas kosmētikas paraudziņus iespējams pasūtīt loreal-paris.lv (parasti pasūtīt iespējams vienu konkrētu paraudziņu, kas nu viņiem tai brīdī ir jaunums vai top prece).

Facebook lietotaji paraudziņus var pasūtīt Garnier un reizēm Maybelline Latvia lapa- jaskatas visas jaunas aplikacijas un uzmanigi jalasa visa info kamēr atrodi ko līdzīgu VELIES IZMEGINAT, PIESAKIES PARAUDZIŅAM vai kaut ka tamlīdzīgi. Šadi esmu saņemusi gan paraudziņus, gan pat divus lielos jauna Garnier deo iepakojumus :)

Arī Stockmann ir iespēja sava ipasuma iegūt paraudziņus, bet tas ir tikai pēc kada pirkuma. Īpaši dasni ar paraudziņiem tevi apber, ja esi iegadajies kko no Kiehl's, bet arī šeit jabut acīgam- ja dosies pirkumu apmaksat pie parastas Stockmann pardevejas, tad ceri 3 vai 4 paraudziņiem. Ja paveicas un redzi Kiehl's konsultanti, balta halata gaišiem matiem, tad tev ir paveicies. Meitene ir ļoti atsauciga un tev līdzi iedos veselu maisiņu ar tev interesējošiem paraudziņiem. Arī Kiehl's konsultants neskopojas (atkal meklēt puisi balta halata :D) 

Vispar jau arī pie manis var dabūt paraudziņus no Kiehl's vai citam firmam, bet tos es davinu pie saviem kosmetikas pirkumiem. ja zinu, ka pašai konkretais produkts neder pēc aromata vai adas tipa ipatnibam, kapec lai citai nedotu iespeju izmeģinat :) .. ai reklama sanaca :D :D :D labi, ceru neviena nesitis hihihi :P:D

Šis ir interesants pasākums, kaut kad pieteicos uz Garnier bb krēma paraudziņu - atnāca! Smejošs

Stenders veikalos var dabūt matu šampūnus,sejas kremus paraudziņos!

> Diāna

Stenders veikalos var dabūt matu šampūnus,sejas kremus paraudziņos!

o,tas labs,stenders nemaksaa maz un tieshaam labpraat pameegjinaatu pirms pirkt!

Btw no arzemem nav jegas sutit (laigan saka,ka suta uz eiropu un lv). Nekad un nekas neatnak.

1 - 10 no 19