FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kā reklamējat preci?

Meitenes, ko darat lai palielinātu sava profila apmeklētību un skapja pārlūkošanu? Kas palielina izredzes pārdot? Piemeram izceļat sludinājumus, vai ieliekat sava skapja linkus citos forumos?

37 Atbildes

Izceļu sludinājumus. Citu neko te laikam nevar darīt īpaši. Gaidu kad īstais cilvēks iemetīs aci un atradīs savu preci. Smaidīgs

Labots 05.07.2014 10:43

Arī šādas tēmas palielina iespēju, ka kāds ielūkosies lieku reizi Jūsu skapī.

Tā teikt, jo aktīvāk veidosiet un piedalīsieties šāda veida diskusijās, jo lielāka reklāma.

Šajā forumā neko aktīvi vairs nedaru, jo te pirkšana neiet vispār. Vismaz pēdējo 2 mēn laikā neviena sakarīga pircēja, visas tikai visu grib, bet tad pazūd. Vai arī piedāvā maiņu, kas neinteresē.

Šajā portālā aktivitāte maza, bet šī portāla linkus ar savu piedāvājumu neizvietoju, lieki nereklamēju citus portālus. Tam man bildes saliktas uz fotki.lv vai vnk fbook lieku pa 1 bildei vai vairākām, bez linkiem.

Sludinājumu izcelšana tiešām kaut ko reāli dod?

Man pienemsim kaitina tas reklamas,kas visu laiku lec virsu ,nevar nevienu sludinajumu apskatities neko,tapec ari mazak sezu te!Satraukts

man pēdējos 2 mēnešus arī šeit iet švaki ar pārdošanu, diemžēl

Es te bloga skatos - uzraksta pāris vārdus vai saliek pāris bildes - reklāma pirmajā lapā gatava..

Jā, vairāk forumos jāpiedalās un tas jau reklāma aiziet :)

Retu reizi izceļu sludinājumus, bet citreiz ielieku facebook pārdošanās lapās, ja ir kas interesants izpērk ātri!

> Nina

Sludinājumu izcelšana tiešām kaut ko reāli dod?

Protams, biežāk tiek pamanīta prece. To redz arī pēc unikālajiem apmeklējumiem. Vienīgi apbēdina tas, ka cenas jau nolaistas niže pļintusa, un nevienam nepatīk nekas KliedzošsPārsteigts Labas drēbes sanāk atdot par smieklīgu naudu (5-6 ls)

Agrāk esmu dažus sludinājumus izcēlusi, tiešām sanācis ātrāk nopārdot. :)

1 - 10 no 37