FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kā reklamējat preci?

Meitenes, ko darat lai palielinātu sava profila apmeklētību un skapja pārlūkošanu? Kas palielina izredzes pārdot? Piemeram izceļat sludinājumus, vai ieliekat sava skapja linkus citos forumos?

37 Atbildes

Nereklameju. Tas ir tikai man vairs nevajadzīgas lietas, ja kādai vajadzēs , atradis un nopirks , neesmu šeit ,lai biznesu taisītu . Galīgi uz pārdošanu neiespingstu. Palasu forumu gan un ja kada meklē kaut ko ko varu piedāvāt - tad piedāvāju .

FB grupās labāk salikt - pārbaudīts, darbojas.

Neizceļu sludinājumus,jo uzskatu to par lieku naudas izmešanu.Esmu vēl feisbukā un cālī,katrā portālā savi pircēji.Visas meitenes,kas mani gadiem pazīst-iepērkas,nekā savādāk nevajag sevi un savas drēbes reklamēt.

Esmu ievērojusi to, ka tad kad piedalos diskusijas, tad vairak interesejas par maniem sludinajumiem, bet tad kad nekadas diskusijas nepiedalos un tik ienaku seit ai paskatits vai kada vestulite ir atnakusi, tad no nevienas nav zinas, ta ka uzskatu ka lielu nozimi dod sis forums.

laikam jau ari palidz pardot labas bildes un, ja komente pie temam, kur kautko mekle un ieleic visu linku ar bildi, varbut tas kautka ari ietekme.

Cik bieži atjaunojat sludinājumus, nu tā lai nav starp pēdējiem...?

> Bella

Cik bieži atjaunojat sludinājumus, nu tā lai nav starp pēdējiem...?

citreiz reizi menesi. bet citus sludinajumus nemazam neatjaunoju, varbut tikkai nomainu cenu.:) 

nekaa nereklameeju,jo reklameet sheit aizliegts,portaalam acimredzot neinteresee tas,vai kko ari kaads reaali paardod,vieniigais izcelt sludinaajumu var ,kam reaali pielietojums ir mazs,tikai nauda izmesta,manupraat.

Es vispar nezinu ka ir iespejams reklamet savu preci. Vienu reizi uztaisiju loti labu akciju,izcelu sludinajumu,bet neka. Ja rakstu forma linku,ari neka. )) Bet sludinajumus neatjaunoju,pat nedomaju par to vel. Laikam mana skapi nav neka laba prieks citiem. :))) 

Man pēdējā mēneša laikā arī ir sliktāk ar pārdošanu, lai gan nesen kā esmu atjaunojusi skapi ar jaunām drēbītēm. 

Bet godīgi sakot, pašai šeit gribās mazāk uzturēties gan uzlecošo reklāmu dēļ, gan nebeidzamo maiņas piedāvājumu dēļ, cik saprotu - neesmu vienīgā, kurai tas liek retāk apmeklēt šo portālu.

Un izņemot, retu reizi sludinājumu izcelšanu, nekādi citādi nesanāk reklamēties.

11 - 20 no 37