FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kā reklamējat preci?

Meitenes, ko darat lai palielinātu sava profila apmeklētību un skapja pārlūkošanu? Kas palielina izredzes pārdot? Piemeram izceļat sludinājumus, vai ieliekat sava skapja linkus citos forumos?

37 Atbildes

> Viktory

Es vispar nezinu ka ir iespejams reklamet savu preci. Vienu reizi uztaisiju loti labu akciju,izcelu sludinajumu,bet neka. Ja rakstu forma linku,ari neka. )) Bet sludinajumus neatjaunoju,pat nedomaju par to vel. Laikam mana skapi nav neka laba prieks citiem. :))) 

Man arī pēdējā laikā rodās tāda doma, ka laikam manā skapī nav nekā interesanta :D

Ik pa laikam izceļu kādu sludinājumu. Esmu te pavisam nesen, bet jau ir ienākusi informācija, ka vasaras mēnešos esot švakāk ar pirkšanām/pārdošanām.

Piekrītu tam, ka jāgaida, kad īstais cilvēks ieskatīsies un atradīs tieši ko sev piemērotu un acīm tīkamu ;)

Šobrīd mēs visas reklamējam savu preci te-forumā,kaut vai ar gaušanos, cik slikti iet :)

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Bella

Cik bieži atjaunojat sludinājumus, nu tā lai nav starp pēdējiem...?

citreiz reizi menesi. bet citus sludinajumus nemazam neatjaunoju, varbut tikkai nomainu cenu.:) 

Kā tas ir atjaunpt sludinājumu? Ievietot jaunu?

> Saulīte (arī mainos)

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Bella

Cik bieži atjaunojat sludinājumus, nu tā lai nav starp pēdējiem...?

citreiz reizi menesi. bet citus sludinajumus nemazam neatjaunoju, varbut tikkai nomainu cenu.:) 

Kā tas ir: "atjaunpt sludinājumu"? Ievietot jaunu?

Es tām drēbītēm par kurām ilgu laiku neviens neinteresējas, bet zinu,ka dzīvē ir foršas, uztaisu citādāku foto. Jo bieži vien bildē viss izskatās sliktāk, kā dzīvē, tāpēc der pamēģināt fotografēt apģērbu dažādi- uz pakaramā, ja nestrādā, uz auguma, vai uz manekena. Tas parasti labi strādā :)

man gan tieši šobrīd raksta vairāk :D 

Izceļu sludinajumus!

arī es reizēm sludinajumu atjaunoju ar jauniem foto, bet šeit pēdēja laika ir maza interese (iespējams tikai uz manu skapi :D )

Kur vel ir iespēja aši pardot apģērbus/apavus? Un visvairak interesē lapas, forumi u.t.t kur pardot jaunu vai praktiski jaunu kosmētiku un kopšanas līdzekļus!

jā, tagad tiešām slikti ar to pirkšanu.. esmu salikusi minimālas cenas, varbūt, tāpēc domā, ka precei ir slikta kvalitāte vai tā ir nonēsāta, bet vienkārši gribu ātrāk izpārdot labās mantas, ko pāris reižu uzvilku un sapratu, ka tās neidzīvojas manā skapī vai mainījies ģērbšanās stils...

21 - 30 no 37