FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kā reklamējat preci?

Meitenes, ko darat lai palielinātu sava profila apmeklētību un skapja pārlūkošanu? Kas palielina izredzes pārdot? Piemeram izceļat sludinājumus, vai ieliekat sava skapja linkus citos forumos?

07.07.2014 17:21

Nu ta reklama ,kas te visu laiku lec virsu laikam nekur tik traki nav,nezinu vai man vienigai kaitina ,ka neko apskatities nevar un negribas te nemaz atrasties!Satraukts

07.07.2014 17:31

jo vairāk reklamējas, jo vairāk tik piedāvā mainīties vai 10x uzprasa par visu un atlaidi, bildes, pagaidīt algas dienu un beigās nenopērk, tā ka tas kurš tiešām ir pircējs pats atradīs kas patīk un nopirks :)

arī reklāmām ir savi + un - 

07.07.2014 17:46

Nereklamējos, nav tam lielas jēgas! Pircēji meklē to, ko viņiem tajā momentā vajag! Nu vismaz es tā iepērkos! Tekstiem, SODIEN ATLAIDES, 50% ATLAIDE, utt... lielu nozīmi nepievēršu!

07.07.2014 17:46

Nereklamējos, nav tam lielas jēgas! Pircēji meklē to, ko viņiem tajā momentā vajag! Nu vismaz es tā iepērkos! Tekstiem, SODIEN ATLAIDES, 50% ATLAIDE, utt... lielu nozīmi nepievēršu!

07.07.2014 18:30

Piekrītu jasmina, nav liela jēga reklamēties, man arī nav laika katru sludinājumu atjaunot ik pēc pāris nedēļām, lai būtu sākumā. Es, piemēram, ja man kaut ko vajag, meklēju pēc atlasīšanas metodas (melna kokteiļkleita, 36izm, utt), tad arī viss kas ir piedāvājumā izlec, un nav starpība sludinājums ielikts šodien vai vakar. Nav jau te tūkstošiem tās lapas, kas jāšķirsta..

07.07.2014 19:31

Mani tracina tik intensīva reklamēšanās,kā visam 50%,šodien lētāk u.tt,tos sludekļus vispār neveru vaļā.

Parasti nereklamēju, bet šad tad, kad sanāk laiks, palasu forumu un, ja kāda meitene meklē kaut ko tādu, kas ir manā skapī, tad piedāvāju :)

31 - 37 no 37