FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

nozagts/pazaudēts telefons

Sveikas! Varbūt kāda zin kā rīkoties šādā gadījumā? Android operētājsistēma ir,Just5 spacer. Varbūt varat ieteikt kādu programmu ar kuras palīdzību var noteikt telefona atrašanās vietu? Un vai ir jēga iet uz policiju?

05.07.2014 19:46

Vai telefonā bija ielikta tava atrašanās vieta? Ja bija, zvani uz policiju, viņi tālruni redz. Smaidīgs

05.07.2014 20:21

> Ilona Svārkiem 10% atlaide

Vai telefonā bija ielikta tava atrašanās vieta? Ja bija, zvani uz policiju, viņi tālruni redz. Smaidīgs

Bet vai viņi redz,ja nav savienojuma ar internetu? 

05.07.2014 22:25

eh, sveika bēdu māsa!

man tāda pati situācija. diemžēl nekas nerisinās, bet ceru, ka tas ir tikai pagaidām.

uz policiju gan aizej, paņem līdz kaut ko, kas pierāda, ka tas ir Tavs telefons, un kur redzams IMEI numurs.
 uzrakstīsi iesniegumu ... un tad jau viss likteņa varā.

bet vienmēr jācer uz labāko. pati esmu nolēmusi kādu laiku nogaidīt un ja nekā, tad nobloķēšu IMEI, lai zaglim, vai neapdomīgajam, kurš iegādājis zagtu preci bez dokumentiem nav nekāda prieka.

06.07.2014 01:37

> courtney

eh, sveika bēdu māsa!

man tāda pati situācija. diemžēl nekas nerisinās, bet ceru, ka tas ir tikai pagaidām.

uz policiju gan aizej, paņem līdz kaut ko, kas pierāda, ka tas ir Tavs telefons, un kur redzams IMEI numurs.

bet vienmēr jācer uz labāko. pati esmu nolēmusi kādu laiku nogaidīt un ja nekā, tad nobloķēšu IMEI, lai zaglim, vai neapdomīgajam, kurš iegādājis zagtu preci bez dokumentiem nav nekāda prieka.

Biju aizgājusi uz policiju,šo atrašanās vietu viņi var itkā noteikt,bet tas esot 200 metru rādiusā.  :( tā kā jēga nekāda,tik cik nevarot pārdot lombardā šo telefonu. Ja mēģināšot zaglis,tad tikai varu dabūt,bet savādāk nekā. Zaglis pasēdēja manā whatsapp un draugos,ziņas izlasīja ko sūtīju no drauga telefona,bet vienīgā reakcija-visus kontus izdzēsa un ignorēja visu. :(( esmu atmetusi cerības. Bet karma jau nav mazais bērns,ja telefons tik viegli nāca zaglim,tad tik pat viegli aizies! Varbūt sirdsapziņa grauzīs.

06.07.2014 09:30

> krikshaaa

> courtney

eh, sveika bēdu māsa!

Biju aizgājusi uz policiju,šo atrašanās vietu viņi var itkā noteikt,bet tas esot 200 metru rādiusā.  :( tā kā jēga nekāda,tik cik nevarot pārdot lombardā šo telefonu. Ja mēģināšot zaglis,tad tikai varu dabūt,bet savādāk nekā. Zaglis pasēdēja manā whatsapp un draugos,ziņas izlasīja ko sūtīju no drauga telefona,bet vienīgā reakcija-visus kontus izdzēsa un ignorēja visu. :(( esmu atmetusi cerības. Bet karma jau nav mazais bērns,ja telefons tik viegli nāca zaglim,tad tik pat viegli aizies! Varbūt sirdsapziņa grauzīs.

cik nopratu no Tava profila, Tu esi no mazpilsētas. tā kā atrašanas iespēja ir vēl reālāka. man nozaga rīgā.. principā mans telefons šobrīd ir adata siena kaudzē visu lombardu un latgalītes kliķē.

Tev notiekti ieteiktu rakstīt iesniegumu un gaidīt.. būs būs, nebūs nebūs, vismaz būsi darījusi, kas Tavos spēkos.

ja pēc pusgada nav nekādu ziņu - nobloķē IMEI, lai zaglis aizrijās.

jebkurā gadījumā - veiksmi!

+ šis stāsts mani mudina tomēr nepadoties - http://macforums.lv/zoom-disc.php?tabula=discus&mainid=140235

protams, ka policija it kā ar šādiem sīkumiem neņemas, bet lūk gadījums ar laimīgām beigām.

1 - 5 no 5