FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Labs viesu nams

Sveikas! Varat ieteikt kādu labu un tiešām draudzīgās cenās viesu māju kāzām septembra sākumam? Savādāk, kā es pasāku kāzām, tā cenas izaug līdz kosmosam.

Interesē, lai ir vietas kādiem 50 cilvēkiem un arī uz vietas galdu klāšanas pakalpojums, lai nav pārāk tālu no Rīgas.

Lūdzu dalieties pieredzē!

07.07.2014 11:31

Tukuma ,Tume ir loti laba viesu maja pati tur svineju kazas :)  ir paris gulamiztabas  pirtina  dikitis kur nopeldeties  laukums kur spelet bumbu . skaisti  man loti patika un viesiem ari :) samaksajam 150 ls par 24 h :)

07.07.2014 11:32

vieniigi ka ar galda klasanu nezinu jo to passi dariijam bet vini piedavaja savus pakalpojumus bet nezinu cik tas masa :)

07.07.2014 11:33

Viesu nams Krauklīši.

07.07.2014 11:33

Viesu nams Krauklīši.

Iesaku neteikt,ka būs kāzas. Jo cik ir dzirdēts,tad tiešām cenas pat trīskāršojas. Ja prasa,tad  vajag svinīgam pasākumam un viss. Ja ir iespēja un laiks, tad galdu sagādāt pašiem vai nodot kā uzdevumu vecākiem vai kādam no radiniekiem,draugiem,jo ir tādi gadījumi,kad par galdu samksā tik daudz,ka viņam būtu jālūzt no ēdieniem, bet pārsvarā dārzeņu plates saliktas,lai izskatās skaistāk un pa vidu nedaudz gaļas ēdieni skatam, tad sanāk vilšanās gan jaunajam pārim,gan viesiem.

Mūsdienās vispār laikam visus vērtē pēc izskata un cenas pakalpojumiem arī uzliek izejot no tā kā izskaties. Ja ieradīsies ar labu mašīnu,labās drēbēs, būs redzamas zelta ķēdītes ,auskari,gredzeni, pulkstenis - tad skaidrs šie var atļauties! Un tas diemžēl ir visur,pat pie ārsta pakalpojumu cenas aug :(

07.07.2014 12:17

Labots 07.07.2014 12:18

Jā, tā jau arī bija, kā pasaku kāzām, tā pretim saka -ak tā!.... :) Un tiešām sajūta, ka otrā klausules galā cilvēkam acīs skaitītājs sāk griezties :) Viņi laikam nesaprot, ka vienkāršam cilvēkam pie mūsdienu algām ir pagrūti uz sitiena lielās summas savākt. Kredītos līst arī negribas, lai arī kā viņus reklamētu.

Bet par galdu un dārzeņu platēm-sapratu, ka ēdienkarti vajag pirms tam stingri saskaņot.

Par Krauklīšiem dzirdēju iepriekš, bet tie pēc cenām man liekas jau slīd dārgajā kategorijā.

Vai par telpām un ēdieniem 40-50 cilv. -1000 eur ir ok, vai var kaut kur dabūt lētāk?

1 - 6 no 6