Brauciens +30 grādos ar zīdaini!!!???

Sveikas!Varbūt kāda var padalalīties pieredzē.Ir doma braukt patālāk no mājām ar automašīnu,šajā karstumā.Mazulim tiko palicis pusgadiņš.Kā jūs tik mazu ģērbjat vai ģērbāt mašīnā  šādā karstumā?Cik zinu logu vērt vaļā nedrīkst,bet kā ir ar kondicionariem?Tos var vai nevar slēgt?Viedokļi dzirdēti dažādi,bet gribētos zināt no pašām mammām?Un cepurīti jāvelk obligāti?

11 Atbildes

Varbut ir iespeja braukt agri no rita-kamer vel nav tik karsts?

mans skiet , ka kondicionieri var slegt, jo galvenais, lai nepus vinam virsum, var jau ari nedaudz logu attaisit vala...

mēs ar zīdaini braucam (šādā karstumā) nedaudz, vienā pusē atverot logu (s), lai nav caurvējš, bez kondicioniera. Bērnu "nepakojam", nevelku ne  cepurīti, ne zeķes.

Labots 07.07.2014 23:01

Mēs darījām šādi: pirms kāpt iekšā, padarbinājām kondicionieri uz pašu maximumu nu kādas 10 minūtes, lai iekšā nav karsti un pēc tam ceļā kondicionieri likām uz kādiem 27 grādiem, ja ārā ir ap 30. Plus uzstādījām, lai pūš kondicioniera gaisu tikai uz to pusi, kur nav mazais. Cepurīti noteikti nevajag mašīnā, lai nesūt galviņa. Ģērbu pēc iespējas plānāk, tikai vienā krekliņā, bez zeķītēm. Vēl es autosēdeklītī zem galviņas ieklāju dvielīti, lai kad mazais čuč, galviņa stipri nesasvīst.

Jā tādos karstumos grūti ar maziņo mašīnā braukt. Mēs, protams, arī centāmies braukt agrāk no rīta, kad nav tik karsts, bet vienalga, ja patālāk brauc,tad tāpat no karstuma ceļā neizbēgt. Lai veicās. Veiksmīgus izbraukumus :)

Pašā karstumā mēs centāmies nekur nebraukt, garajiem pārbraucieniem izvēlējāmies vakara vai rīta stundas (un bērni tad labāk guļ mašīnā). Plāno vieglo cepurīti es vilku, jo bija bail, lai nepūš galviņā. Bet ķermenī jāvelk pēc iespējas mazāk drēbju, labāk nosegt ar sedziņu, kuru vieglāk noņemt, kad kļuvis siltāk.

+man vienmēr līdzi bija 2-3 maināmie apģērbu komplekti (atkarībā no attāluma), jo bērns visticamāk vienalga būs vienos sviedros, būs jāpārģērbj, pirms ņemt ārā no mašīnas.

Paldies par atsaucību!!!Cepurīti mēs mašīnā vilkām arī,kad vēss laiks bija,viss pakausis bija slapjš,

tapēc es nesaprotu,ja mašīnā netiek taisīti logi vaļā,tad vai tiešām cepurīte jāvelk,

jā,nu tagad zināšu,ka var arī nevilkt..

Pats galvenais dot bērnam ik pa laiciņam padzerties ūdeni un būtu labi mašīnas stikliem pielikt  aizsargus pret sauli Smaidīgs

Pati piemērotākāais maziem bērniem ir ja mašīnā ir klimata kontrole :) savu 4 mēn.bērniņu mašīnā ģērbju pēc iespējas plānāk,vienīgi parasti auto sēdeklītī ielieku vai nu kokvilnas vai nu flaneļa autiņu ,lai mazulim traki nesvīstu kakliņš) un bieži vien no kondicionieriem bērniņi  apaukstējās - noķer klepu jeb iesnas :(

pagaiso gad darijam ta man mazajam bija 4 menesi :)

sedekliti ieklajam paladzinu lai nav sintetisks ta mazias labak jutisies un nesviidis tik traki  un tikai pampera turejam un ap galvu likam lentu vai lakatu uzsejam  tik ta lai ausis aizsedz un ventelaaciju sledzam cik vien varejam . mazais nebija sasviiidis un + labi jutas un kad uznaca miedzins planu paladzinu uzsedzam  lai  nepaliek auksts jo kad nekustas un cuc vinam palika auksts :)

un logu prieksa taja puse kur mazais nav var taisit vala jo nav caurveja galvenais ausis aizsegt ar lakatu vai lentu galvas bet cepuriti gan neiesaku jo baigi sakarst galva :( pagais  vasar daudz braukajam ari tad kad bija saplisis kondicijoniersi tad taisijam vienu logu vaka un  darijam ta ka rakstiju un viss ok :)

Labots 08.07.2014 00:26

un tas ja vienu bez cepures nesapuss ausi kad ir kondicionieris ieslegts nenozime kas  otram ari nesaputis jo berniem ausis ir jutigas ja saputisi mocisietes traki taka iesaku labak  kaut lakatinu uziet jo tad pus galva buus vismaz plika un ausis absegtas. 

Tam maminam kuram mazie  kad bijusi zidaini saputusi ausis zin pa ko es runaju un kadas mocibas ir bernam. 

Un no kondicijoniera tiesam biezzi vien var dabuut iesnas tas gan :(

1 - 10 no 11