FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

aliexpres.com!!

Sveikas. Gribeju pajautat par sho iveikalu..

Mes ar draudzeni jau 2 dienas megjinam pasutit paris lietinjas bet mums nekadigi tas nesanak. Mums abam atsaka njemt preti musu kartinjas (ievadam visu pareizi ) bet mums atsaka..

Vai ta ir kadam bijis un ko darit?

Vai varbut ir kads no rigas kas pasuta un butu tik laipns pasutit manas lietinjas.

Paldies jau ieprieksh.

07.07.2014 23:14

Varbūt ir swed bankas karte, kurā jāpieslēdz droši pirkumi?

Pašai ir seb, nezināšu neko vairāk, bet esmu dzirdējusi, ka swed jāpieslēdz kkādi 'drošie pirkumi' vai tamlīdzīgi.

Otrs varētu būt kartes tips, piem., Maestro reti kurā internetveikalā var norēķināties. Vismaz agrāk.

07.07.2014 23:16

Man ir Swedbanj,un es ari nevaru samaksat ar savu karti. Paldies,tagad skatisos kur var pieslegt to drosu pirkumu. :)

07.07.2014 23:17

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Varbūt ir swed bankas karte, kurā jāpieslēdz droši pirkumi?

Pašai ir seb, nezināšu neko vairāk, bet esmu dzirdējusi, ka swed jāpieslēdz kkādi 'drošie pirkumi' vai tamlīdzīgi.

Otrs varētu būt kartes tips, piem., Maestro reti kurā internetveikalā var norēķināties. Vismaz agrāk.

Ja varetu but tie droshie pirkumi , Jo man swedbanka.

Nu man ir MasterCard.

Pamegjinashu rit swedbanku papetit.

07.07.2014 23:40

Es ari nevareju ar Swed MasterCard karti norekinaties PayPala, kad tikko saku iepirksanos interneta. Vainigi ari bija drosie pirkumi :] I-banka piesledzu, un viss uzreiz aizgaja. Ar savu karti Ebaya, AliExpress un nekur citur vairs problemu nav bijis

08.07.2014 00:21

Ja tev ir jaapstiprina droši pirkumi interneta, kad es sutiju man bija tā pati problēma, bet tagad ja ko tiešām vajag iegādaties tad bez problēmām ;)

11.07.2014 17:30

Paldies. Visu izdariju. Apstiprinaju droshos pirkumus. Tagad gaidu savu pirmo pasutijumu :)))

11.07.2014 17:40

jaa,man pazinjai ar taa bija,kaa nesanaak liidz neiegaaja i-net bankaa un nepieregisrtreeja karti

11.07.2014 19:47

Paldies par informāiju,es arī ebay centos visulaiku kaut ko nopirkt,bet visulaiku atsaka:))Tagad zināšu:)

11.07.2014 19:47

Paldies par informāiju,es arī ebay centos visulaiku kaut ko nopirkt,bet visulaiku atsaka:))Tagad zināšu:)

1 - 9 no 9