Ne visas meitenes dzīvo Rīgā!

Meitenes, pirms jautājat par lietiņām, ko gribat iegādāties, paskatieties VISPIRMS no kurienes ir pārdevēja, jo ne visas dzīvo RĪGĀ!!!!!!!!!!! Netērējiet velti laiku sev un pārdevējām, prasot vai lieta pieejama un, kad esat gatava ņemt, izrādās, ka pārdevēja ir no kādas citas Latvijas pilsētas un jūs neesat gatava preci saņemt pa Pasta Staciju vai citām sūtīšanas iespējām! Profilā var paskatīties no kurienes ir pārdevēja, tas atvieglos dzīvo Jums un mums, kas lietiņas pārdod! :)

48 Atbildes

Kā pircējai līdzīga problēma. Ja neesi no Rīgas (un nezin kāpēc nevari tikties klātienē, kaut rakstīts, ka sūta ar pasta staciju), vispār nav vērts krāmēties. 

Tauta sacepusies par šo tēmu laikam. Personīgi es vienmēr izlasu profila info.

Es no savas puses vēlos uzdot jautājumu dažām (ļoti īpašām :D) meitenēm, jo ir vairākas, kurām ZEM profila rakstīts Rīga, taču, atverot profila info, lieliem burtiem rakstīts, ka nav no Rīgas un tur netiekas (nekad). Par šo es ilgi galvu lauzīju, kāda velna pēc jāieķeksē Rīga šādā gadījumā? Protams, ja cilvēks var tikties vairākās pilsētās, var jau būt, ka skatīsies vairāk, ja būs Rīga, bet nu, meitenes mīļās, ja jūs tur neesat, tad rodas nopietnas šaubas par smadzeņu veselību. 

Bet vispār tēmai liels "+" :)

> beatriska  man katru dienu piedāvā maiņu,es beigta esmu no tiem tekstiem,es nekad un ne pret ko nemainos,varu rakstīt profilā cik lieliem burtiem vajag-vienalga man piedāvā...

Jā, tas ir kaitinoši. Bet es vienkārši neatbildu.

> sani

> beatriska  man katru dienu piedāvā maiņu,es beigta esmu no tiem tekstiem,es nekad un ne pret ko nemainos,varu rakstīt profilā cik lieliem burtiem vajag-vienalga man piedāvā...

Jā, tas ir kaitinoši. Bet es vienkārši neatbildu.

Uzskatu par pareizu rīcību, arī neatbildu. Ja reiz meitenes, kas sūta šādas vēstules, neņem vērā to, ka maiņa neinteresē, tad nav runa par cieņu vai pieklājību, bez sirdsapziņas pārmetumiem var neatbildēt. Kāpēc pieklājības pēc atbildēt, nē, ja meitenes nav pieklājīgas un neņem vērā šādu lietu. Tā maiņu piedāvāšana vispār kā apsēstība.

Es vienmer skatos profilu,un kad gribu kaut ko pirkt,jautaju,kur tiesi pardeveja atrodas taja rajona,kas ir rakstits profila,jo gribu atbraukt nopirkt preci. Un vienmer sanemu vienu un to pasu atbildi- Es dzivoju cita rajona vispar,vai neesmu no Rigas. Nesaprotu,kapec nevar uzreiz profila uzrakstit savu atrodasanas vietu uz so laiku...

> Viktorija

Es vienmer skatos profilu,un kad gribu kaut ko pirkt,jautaju,kur tiesi pardeveja atrodas taja rajona,kas ir rakstits profila,jo gribu atbraukt nopirkt preci. Un vienmer sanemu vienu un to pasu atbildi- Es dzivoju cita rajona vispar,vai neesmu no Rigas. Nesaprotu,kapec nevar uzreiz profila uzrakstit savu atrodasanas vietu uz so laiku...

Nezināju,ka ir vēl pircēji,kas tiešām vēlas paši atbraukt pakaļ precei.Mani pēdējie notikumi tādi,ka pati izvadāju no Jelgavas uz Rīgu un 10 min pirms tikšanās pārdevējas pārdomā! :D Kā justies? :D

> Janeta

> Viktorija

Nezināju,ka ir vēl pircēji,kas tiešām vēlas paši atbraukt pakaļ precei.Mani pēdējie notikumi tādi,ka pati izvadāju no Jelgavas uz Rīgu un 10 min pirms tikšanās pārdevējas pārdomā! :D Kā justies? :D

khm, es pārdodu un tiekos ar pircējām tikai sev ērta vieta un laika, speciāli nekur neskrienu. Ja ir pa celam, tad iznemums.

Pasmaidīju par diskusiju.

Atceros, ka agrāk, kad tikko biju šeit reģistrējusies, man rakstīja apmēram šādi: "Tiekamies šodien, plkst. tikos un tikos, pie Origo ( vai citā vietā)."
Un tad nācās norādīt, ka minētajā vietā teleportēties es nudien nevarēšu, pa vidu vairāk nekā 200 km.

Pēc vairākām tādām vēstulēm nācās secināt, ka tiek vispārīgi pieņemts, ka visas pārdevējas/pircējas noteikti dzīvo Rīgā. :)

> Juliana

Pasmaidīju par diskusiju.

Atceros, ka agrāk, kad tikko biju šeit reģistrējusies, man rakstīja apmēram šādi: "Tiekamies šodien, plkst. tikos un tikos, pie Origo ( vai citā vietā)."
Un tad nācās norādīt, ka minētajā vietā teleportēties es nudien nevarēšu, pa vidu vairāk nekā 200 km.

Pēc vairākām tādām vēstulēm nācās secināt, ka tiek vispārīgi pieņemts, ka visas pārdevējas/pircējas noteikti dzīvo Rīgā. :)

un pats galvenais,ka Rīga skaitās tikai Origo! Ir bijuši gadījumi,kad piedāvāju tikties krastmalā vai Pārdaugavā,bet tad,redz neder,jo tas nav vairs Rīgā! :D Man patīk tās dāmas,kuru dēļ vedu ar auto dažreiz mantas no Jelgavas,man 730 šausmīgi daudz nerij,varu aizbraukt,bet labākais tas,ka lielākā daļa to nenovērtē un saka,ka man jāpieved pie mājām un /vai Origo,citādāk nekas nebūs. Gribas pateikt *ui s ņim un lai iestādās,ja neprot izrādīt kaut kādu pretī nākšanu par pāris soļiem un arī tad,kad tomēr aizvedu,tad iestājās cimperlīgums un ''ui'',''ai'',zini,man tagad nav laiks,varbūt citu reizi! :D

> Tikai bērniem

> Janeta

> Viktorija

khm, es pārdodu un tiekos ar pircējām tikai sev ērta vieta un laika, speciāli nekur neskrienu. Ja ir pa celam, tad iznemums.

Es parasti arī,bet citreiz gadās,ka gribas pavizināties un varu izskriet citai tuvāk,bet tad jau sākas tas,ko tikko,iepriekšējā komentārā uzrakstīju. 

21 - 30 no 48