Ne visas meitenes dzīvo Rīgā!

Meitenes, pirms jautājat par lietiņām, ko gribat iegādāties, paskatieties VISPIRMS no kurienes ir pārdevēja, jo ne visas dzīvo RĪGĀ!!!!!!!!!!! Netērējiet velti laiku sev un pārdevējām, prasot vai lieta pieejama un, kad esat gatava ņemt, izrādās, ka pārdevēja ir no kādas citas Latvijas pilsētas un jūs neesat gatava preci saņemt pa Pasta Staciju vai citām sūtīšanas iespējām! Profilā var paskatīties no kurienes ir pārdevēja, tas atvieglos dzīvo Jums un mums, kas lietiņas pārdod! :)

48 Atbildes

kur probleema-pirms mekleet,ieliec mekleetaajaa-Riigas rajons?es taa vienmeer daru,bet,ja esmu ar mieru sanjemt aarpus Riigas,td lieku-visi rajoni un viss.

Rīga ir Origo/ Stokmans, piemineklis, opera, Alfa... principā laikam viss. Un vislabākais ir tas, ka raksta-tiekamies tur un tur, tikos un tikos, nepajautājot, vai tas otrs cilvēks tiks, vai ir laiks, iespējas utt.

Vēl labais bija gadījums, kad sarunāju tikšanos, braucu uz Rīgu, Rīgā vēl uz Pļavniekiem, un ceļā cilvēks pasaka- ai, man šodien netīk, varbūt rītā tiekamies. Jautri! ;)

Labots 08.07.2014 22:25

Es, piemēram, esmu saskārusies ar to, ka meitenes raksta - atrašanās vieta - Rīga, bet izrādās, ka nedzīvo un nevar tikties Rīgā, bet gan dzīvo Jelgavā vai Bauskā.

Tieši šī iemesla dēļ VIENMĒR,ja vēlos ko iegaadaaties no paardevējas,kura dzīvo aarpus Rīgas pajautaaju vai ir iespēja,ka kaads atved preci vai arī varbūt ir plaanots braukt :)

Labots 08.07.2014 22:56

Piekrītu meitenēm, kuras rakstīja, ka Rīga ir TIKAI centrs. Dzīvoju Teikā un ļoti daudz esmu atteikusi/neesmu pārdevusi, jo nepiedāvāju braukt uz centru. Ja pati esmu pircēja, tad vados pēc pārdevējas nosacījumiem, vajag lietiņu - aizbraucu. Bet kā pārdevēja esmu bieži saņēmusi aizvainojošas piebildes, kad atsaku braukt uz centru, lai, piemēram, pārdotu topu par 2 eiro. Man degvielā vairāk aiziet. :) Un nemaz nerunājot par piedāvājumiem, lai aizvedu piemērīt kādu lietiņu. Domāju, ka lielākajai daļai šeit meiteņu tāpat kā man ir darbiņš un privātā dzīve, un pie labākās sirdsapziņas nav ne laika, ne iespējas ,,skraidelēt." :)

Es dzivoju zasulauka, bet seit apkartne esmu tikusies varbut reizes piecas, vienmer vedu uz centru, neiebilstu, jo man brauksana ir par brivu, bet neeju nekur meklet del kada 1 vai 2 eiro. :) tas loti kaitina, ka meitenes raksta par entajam reizem, lai vedu kautko uz kadu alfu, kas ir anormali talu. tomer jabut pretimnakosam pircejam un jasaprot, ka pievestu klat, ja pirkums butu patiesam liels un verts brauksanai.:) 

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Es dzivoju zasulauka, bet seit apkartne esmu tikusies varbut reizes piecas, vienmer vedu uz centru, neiebilstu, jo man brauksana ir par brivu, bet neeju nekur meklet del kada 1 vai 2 eiro. :) tas loti kaitina, ka meitenes raksta par entajam reizem, lai vedu kautko uz kadu alfu, kas ir anormali talu. tomer jabut pretimnakosam pircejam un jasaprot, ka pievestu klat, ja pirkums butu patiesam liels un verts brauksanai.:) 

+++ ja pirkums ir lielāks, piekrītu Tev.

> Janeta

> Viktorija

Es vienmer skatos profilu,un kad gribu kaut ko pirkt,jautaju,kur tiesi pardeveja atrodas taja rajona,kas ir rakstits profila,jo gribu atbraukt nopirkt preci. Un vienmer sanemu vienu un to pasu atbildi- Es dzivoju cita rajona vispar,vai neesmu no Rigas. Nesaprotu,kapec nevar uzreiz profila uzrakstit savu atrodasanas vietu uz so laiku...

Nezināju,ka ir vēl pircēji,kas tiešām vēlas paši atbraukt pakaļ precei.Mani pēdējie notikumi tādi,ka pati izvadāju no Jelgavas uz Rīgu un 10 min pirms tikšanās pārdevējas pārdomā! :D Kā justies? :D

tas ir tik stulbi, tada sajuta, ka ir laika pazudusas un neko nesaprot.:D ir gadijies daudz reizes, ka 30 min pirms vai pat mazak saka, ka nebus... parasti jau cilveki reikinas ar otru atrak un atsaka vismaz 2h pirms(ari resturanos ta notiek, kad galdinu rezerve), elementaraka pieklajibai jabut.:c

Man vispār ir doma-tikai un vienīgi caur pārskaitījumu veikt darījumus un izsūtīt caur pasta stacijām visu,tā vismaz galva sāp mazāk un nav jāiedziļinās citu problēmās no sērijas-ai,ui,nevaru,netieku,nezinu,neprotu.

Nesen bija gadījums, kad biju Rīgā un vajadzēja tikties ar pircēju taču pēdējā brīdī radās liels če pēē! Es protams aizrakstīju meitenei ka netieku lai piedod man! Tas bija neparedzēti!

ja dodos uz Rīgu vienmēr esmu bijusi jauka un pretīm nākoša taču pretī saņemu aizvainojumus un necieņu! Nav tas vajadzīgs, galīgi! Protams tas nav vienmēr, esmu satikusi arī ļoooti jaukas meitenes un tiešām ka ir par ko parunāt pat tāpat, bet ir arī (atvainojos) k*ces kuras spēj aizvainot par to ka nāku pretī!

31 - 40 no 48