FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Gadu vecs bērns-auto. Priekšā vai aizmugurē?

Sveikas māmiņas. Mums tulīt būs apaļš gads un apsveru domu mazo likt sev blakus, priekšā, jo pati šoferēju,BET. Kā īsti ir ar vecumiem? Kā Jums leikas drošāk? Man grūti,ka amzais sēž aizmugurē, jo gribās visulaiku skatīties ko viņš dara vai nespīd saule utt! Un pie reizes-kur var nopirkt tos pret saules tīklus ar attēliem un piesūcekņiem,ko peileik pie auto stikla,pusē kur mazais sēž?

Paldies!


4 Atbildes


Sveiki.

Šaadi tīkli, manupraat, ir visur - gan parastajaas Maxima-Rimi, gan Depo, Cenuklubaa utt.

Mazos es ļoti reti sēdinu priekšaa, tikai ja nav citu variantu. Uzskatu, ka aizmugurē tomēr drošaak, kaut gan zinu ka vairaakas ģimenes manaa apkaartnē taa dara. 

 


Manuprāt, ka labāk un drošāk ir sēdināt aizmugurē. Es savu 1,8, vēl sēdinu aizmugurē. Laikam bija kaut kāds vecums, no kura drīkstēja sēdināt priekšējā sēdeklī.


Paldies, runājot par drošību man sajūtu ziņā ar drošāk,ka aizmugurē, tik tas,ka neredzu.


Kopēju no neta:

Ir svarīgi atcerēties, ka drošības apsvērumu dēļ bērnus līdz 13 gadu vecumam ieteicams sēdināt automašīnas aizmugurējā sēdeklī, vēlams sēdekļa vidus daļā, jo tā ir visdrošākā vieta automašīnā 1.

Vēl tur rakstīts, ka, ja novieto priekšējā sēdeklī, jābūt izslēgtiem gaisa spilveniem (airbagiem), to man arī vīrs ir teicis, ka vien tādēļ priekšā nevar likt, jo, ja spilvens nostrādās, bērnam sekas būs bēdīgas.. Pieaugušajiem jau tas ir smags trieciens, un nostrādāt viņi var arī tad, kad varbūt bez tā varētu iztikt.. 

Paši esam laikam vienreiz, bet bez sēdeklīša, jau sēdošu nosēdinājuši priekšā, pārsimts metrus, bet tā turam tikai aizmugurē, mums jau tagad paliktņi - lieli džeki :) 

 

raksts šeit: http://www.delfi.lv/calis/jaunumi/berna-drosa-parvadasana-automasina.d?id=42980650

1 - 4 no 4