FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Medus-celulīts

Sveikas!

Vai kada ir taisijusi medus masazu? Kadas ir atsauksmes?

Palidz vai nepalidz?

Pec cik ilga laika ir rezultati, ja ir.

16.07.2014 11:11

http://internetaptieka.lv/lv/medicinas-aparatura/brinumburcinas-celulita-masazai-2-gb

sheit var nopirkt burciņas :)

> Margueritte

Dīvaini, laikam tad esi vecis vai anatomiskais fenomēns, jo nelīdzena tauku slāņa kārta zem ādas, ko kļūdaini sauc par celulītu, ir normāls sieviešu zemādas elements un nekur nepazūd un ne no kurienes nenāk, bet ir ar sievieti no dzimšanas līdz kapam. Visi līdzekļi tikai uz laiku palīdz mazināt vizuālo izteiktību, tas arī viss. Un, protams, jaunībā un bez liekā svara tas nav tik pamanāms, jo zemādas tauku slānis ir plāns, bet āda tam virsū tvirta un elastīga. Bet ja nav ne miņas - tad jau vakars, organisms neattīstas pareizi.Pārsteigts

nē, nu Tev gan salīdzinājumi.. Varbūt kkur ir, bet ne redzams.. 

> Orhideja

> Viss par puscenu! -50% !!!

> Orhideja

Es izmantoju šo-

Kur iegādājies? Smaidīgs

Pie mus pārdod kādā mini Ru veikaliņā, cenu tagad nepateikšu, bet varu šodien uzzināt.

Mani vecāki braukā uz Maskavu, palūgšu paskatīties kādā aptiekā vai veikalā. Baigi ieintriģēja. 

16.07.2014 12:19

> Viss par puscenu! -50% !!!

> Orhideja

Es izmantoju šo-

Kur iegādājies? Smaidīgs

TC Dole, pirmajā stāvā pašā vidū ir kkas līdzīgs uztura bagātinātāju veikalam, tur nopirku. Bet nu sāp ellīgi. Ja neatradīsi- varu atdot ;)

16.07.2014 12:21

Te pat Latvijas aptiekās (tiesa, ne visās) ir. Maksāja pirms daudziem gadiem Origo tuneļa aptiekā pie 2Ls, tagad esmu dzirdējusi, ka ap 4€ esot, bet nu katrā ziņā ne-dārgi. Saucas silikona masāžas bankas.

18.07.2014 15:07

> Orhideja

Es izmantoju šo-

Esmu izmantojusi  šīs, bet - varbūt esmu īpaša - arī gana sāpīga procedūra. :(

18.07.2014 15:11

jā medus masāža palīdz vaig taisīt katru otro diienu .

18.07.2014 15:42

> vinnijs

> Orhideja

Es izmantoju šo-

Esmu izmantojusi  šīs, bet - varbūt esmu īpaša - arī gana sāpīga procedūra. :(

Ir sāpīga, bet pēc pāris reizēm ādā jau pierod:)

Man jau nesāp:)

11 - 18 no 18