FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Par sunu skirneem!!

Sveikas Meitenes ;)

Interesee shads Jautajums!  Saakam domat par majdzivniecinu! Visa gimene velas sunuku! 

Tad, Taa, ka mums ir maza meitina 1g3m un puika 5g tad interesee, kadas sunu shkirne ir draudziga ar berniem un loti labs sargs maajaas! :) 

Dzirdeju kad Haskijs ir gimenisks dzivniecins, bet ne labs sargs maajaas, jo ir draudzigs cilveekiem...

Kollijs atkal uzsticigs tik vienam savam saimniekam, vismaz mums ta bija looti sen atpakal..

Bija arii mazais, garais taksis tas gan bija forsh sunuks, bet vienu majas atstat nevareja, ja doma aizbraukt uz pilsetu vai kur citur, tad majas riktigs haos bija :D un vinam ari nemitigi bija vajadziga uzmaniba... Ka majas sargs ari loti labs bija... 

Varbut Pec pieredzes padalaties, kadi Jums sunuki, kads viniem raksturs, draudzigi, labi sargi? :)

35 Atbildes

Nevēlos vairāk piesārņot autores tēmu. Man ļoti žēl, ka aizskāru AdeleKakao ar savu pieredzi.

> Saulīte (arī mainos)

> AdeleKakao

Jo ir cilvēki, kas pērk ss.lv suņus bez papīriem, tad uzdod tos par šķirnes suņiem, izdomā savus standartus, un iet forumā dalīties pieredzē.

Jā, pilnīgi noteikti, šie testi tika radīti dēļ ss. lv :D

Esmu pilnīgi apjukusi jūsu diskusijā.

> Janeta

> Saulīte (arī mainos)

> AdeleKakao

Jo ir cilvēki, kas pērk ss.lv suņus bez papīriem, tad uzdod tos par šķirnes suņiem, izdomā savus standartus, un iet forumā dalīties pieredzē.

Esmu pilnīgi apjukusi jūsu diskusijā.

Patiešām, piedod, ka piesārņoju šo tēmu. Nevajadzēja atbildēt :)

Labāk, lasi pirmo lpp., tad nebūs jāmulst. ;)

Pašai bērnībā bija vācu aitu. Suns pret visiem mājas berniem bija mīļš. Protams, vecāki  nodarbojās ar viņu esot maziņam. Nodzīvoja mums veselus 17 gadus.

Pašlaik mājās ir Laiks sakrustots ar vilku. Visi savējie. It īpaši bērni. Par cik pie mammas bieži nāk klienti, tad viņš sētā ielaiž visus cilvēkus, bet ja viens pats (svešinieks) ies arā no sētas-nelaidīsm tikai ar saimnieku kopā.  

Bija pat gadījums, kad zaglis ienāca sētā, kamēr bijām mājas otrā pusē, ārā viņš netika. (giggle) 

Abi suņuki bijs ļoti mīļi pret mums, bērniem un izcili sargsuņi. 

> Saulīte (arī mainos)

> AdeleKakao

Tas bija sarkasms. Jo ir tiešām tādi, kas pāro savus bezšķirnes suņus, jo viņiem ir tiiiiik liela pieredze, un morālā pārliecība, ka suns pieder pie noteiktas šķirnes, ka tas šķiet pavisam normāli.

Jūs neaizskārāt mani ar savu pieredzi, jo tādu neizklāstījāt. Pieminējāt vien vairākas suņu šķirnes/šķirņu grupas, tas arī viss.. :) Tieši tāpēc ieteicu autorei doties uz suni.lv, jo tur ir gan audzētāji, gan kinelogi, gan šķirnes suņu saimnieki, ne cilvēki ar lielu pieredzi, kas iegādājušies nezināmas izcelsmes bezšķirnes suni.

Mums ir haskija sunitis jau 9 meneshi vinjam,ar berniem super,ka sargs dzivojam  dzivokli ir ok,rej ka tik kas sveshs nak,jau dzird ka kas ne ta,rej ka traks,visi beg prom=D

No Rottweiler un bulldogiem man pashai bail, nezinu pat kapec!! 

> klimovicha88

No Rottweiler un bulldogiem man pashai bail, nezinu pat kapec!! 

Stereotipu dēļ. Un, ja kādreiz vēl sanāk nostāties blakus pieturā jaunam sunim, un attaisīt lietussargu, suncis var uzrūkt. Tas šķitīs kā labs pierādījums tam, ka, piemēram, rotveileri ir slikti suņi. Man tā lietainajās dienās gadījās, tikai ar amerikāņu stafu. Puika sabijās no skaņas. Iepriekš pajautāju saimniekam vai drīkstu atvērt lietussargu, viņš atbildēja, ka jā. Nebija piedomājis, ka suns pie šādām dīvainām lietām ir jāpieradina.. :) Nu bet, tagad man vismaz ir pieredze ar stafiem, un es varu izteikties te par šķirni kopumā. :D

> Demy

Mums ir haskija sunitis jau 9 meneshi vinjam,ar berniem super,ka sargs dzivojam  dzivokli ir ok,rej ka tik kas sveshs nak,jau dzird ka kas ne ta,rej ka traks,visi beg prom=D

musu kaiminiem ir haskijs, kad satieKam uzreiz pie maniem mazajiem klāt, grib speleties, ar patik loti berni! Tad biJa doma par šadu suniti, bet palasiju rakstu, rakstot nav majas sargs, kaiminu Haskijs ari visus laiz majas, varbut tApec kad jauns un grib Tik lai speleJas  ar vinu :))  bet redZ Jūsu sunuks, labs sargs ;)) 

Labradors ir draudzīgs bērniem noteikti! Bet sargs? hm..nu ja pieradina. bet nav suņu būdas un ķēdes suns noteikti. 

21 - 30 no 35