Un pēkšņi paceļ cenu....

Šodien biju norunajusi tikties ar meiteni, gan laiku, gan vietu bijam norunajušas, palikušas kadas nepilnas 2 h līdz viņa atsūta sms, ka viņai ir žēl pardot tada cena, jo ir pirkusi pa tik un tik, vai neesmu ar mieru piemaksat 1 eiro! :D Nu, principa pēc atteicos vispar no darījuma, jo 1. es ar vinu nekaulējos, bet gan piekritu viņas noradītai summai un 2. sava ziņa to es uzskatu par krapsanu. Pieļauju, ka viņa gribēja atgūt pa ceļu iztērēto naudu, bet...Un, jaa 1 eiro nav liela nauda....

Cik jums biezi ir ta gadījies, varbūt kadai pat tiekoties ir paprasita lielaka summa neka tika norunata?

30 Atbildes

Ja kādai ir vēlme atdod dārgi pirktas lietas simboliski-lūdzu,pēc tam nav jābrīnās,kad nopirka par lētu naudu kvalitatīvu preci un turpat acu priekšā ieliek un tirgot par 3x augstāku cenu.Ja žēl kaut ko pārdot lēti,jātur cena kaut vai gadu-īstais pircējs uzradīsies.

šie tirgošanās portāli nevarētu pastāvēt,ja netirgotos tirgotāji ar vēlmi pelnīt un maksāt par sludinājumu ievietošanu naudu.

Man bija ļoti nepatīkams gadījums, kad jau aizbraucu noskatītajai lietai pakaļ līdz pārdevējas mājām (tērējot savu laiku un naudu) un tad tikai pie drēbes apskatīšanas pārdevēja pasaka - ā, jā, un šiten kleitai mazs caurumiņš... Kā arī divās vietās bija traipi, ko gan viņa nepieminēja.

Piedāvāja pārdot lētāk. Kad teicu, ka arī par lētāku cenu cauras drēbes neinteresē, tad izskatījās drusku apstulbusi.. Caurums taču esot pavisam maziņš un pie pašas vīles, tādā vietā, kur grūti pamanīt. :D (Un man ļoti šķiet, ka viņa to kleitu sludinājumā bija kā mazlietotu vai pat jaunu atzīmējusi, katrā ziņā man to vajadzēja uz pietiekami svarīgu pasākumu, lai es toreiz meklētu drēbi labā stāvoklī).

Man ir bijis otrādies. Ierodoties uz tikšanos pircēja paziņo ka viņai ir tikai 5.00Eur, norunāto 7.00 Eur vietā. Pirms tam par cenu nav kaulējusies, uzreiz bija ar mieru ņemt par manis noteikto cenu.

Man ir bijuši vismaz 10 gadījumi,kad tiekoties klātienē,pircēja pēkšņi paziņo,kad nauda ir tik un tik,pēkšņi sāk aizbildināties,kad nepaspēja izņemt,kad piedāvāju aiziet kopā līdz bankomātam,tad karte aizmirsusies mājās-nu bērnu dārzs,tāpēc klātienē ar pircējām vairs netiekos,tikai pati iepērkos,ja interesē un nekad neiedomātos notēlot tādu scēnu.

Ļoti neadekvāti tā izdarīt. Kā nav kauna! Žēl, ka ir tādas pārdevējas.

> Kukaza

Sveikas!

Man arī šeit  bijusi nepatīkama situācija...Noskatījos bērnam jaku, cena 30Eur. Esot vilkta 1sezonu. Uzrakstīju, ka vēlos pirkt tikai ar vienu nosacījumu, ka ir labā stāvoklī un bez defektiem. Saņēmu atbildi, ka viss esot tieši tā...

Atbraucu pietiekami labu gabalu pie pārdevējas, kas kāpņu telpā man atrādīja jaku ar  acīmredzami nodilušām  piedurknēm, aproču daļā savēlumi, apkaklītes iekšpusē samta daļa izdilusi, izplūkāta...un piedavēm visam nestrādā rāvējslēdzējs...

Es necerēju uz jaunu jaku, bet biju mazliet šokā, teicu, ka par šādu jaku tādu naudu nemaksāšu un ka stāvoklis ir bēdīgs, par ko arī bija viņas pienākums mani brīdināt, jo uzdevu tiešo jautājumu...Atbildēja, ka rāvējs lidz tam esot strādājis, pārējais ir sīkumi un ka cena esot ļoti lēta...

Būtu ļoti skumji šādu preci no šādas  pārdevējas saņemt ar priekšapmaksu...jo stipri apšaubu, ka man atgrieztu naudu vai jaku paņemtu atpakaļ.

Lai visām veicas pirkumos! :)

Par 30eiro,labi pameklejot vai izpardosanas var nopirkt par to cenu vai pat letak!

> rika

Man ir bijis otrādies. Ierodoties uz tikšanos pircēja paziņo ka viņai ir tikai 5.00Eur, norunāto 7.00 Eur vietā. Pirms tam par cenu nav kaulējusies, uzreiz bija ar mieru ņemt par manis noteikto cenu.

Arī man gadijas šada pircēja, kura 2 minūtes pirms tikšanas paziņoja, ka viņai nav manis prasīta summa un vai atdošu par piecīti. Nu ... ko tad ej uz tikšanos, ja nepieciešamo naudu nevari paņemt līdzi. Patiešam neciešu šadus cilvēkus :/ 

> beatriska

Ja kādai ir vēlme atdod dārgi pirktas lietas simboliski-lūdzu,pēc tam nav jābrīnās,kad nopirka par lētu naudu kvalitatīvu preci un turpat acu priekšā ieliek un tirgot par 3x augstāku cenu.Ja žēl kaut ko pārdot lēti,jātur cena kaut vai gadu-īstais pircējs uzradīsies.

šie tirgošanās portāli nevarētu pastāvēt,ja netirgotos tirgotāji ar vēlmi pelnīt un maksāt par sludinājumu ievietošanu naudu.

Es laikam dodu priekšroku naudu pelnīt citur un nebūt žīdietei šeit. Vēl aizvien palikšu pie sava-ja žēl kaut ko pārdot,labāk netirgot vispār. Ja cilvēks ir iedomājies,ka tie pāris eiro darīs viņu bagātu,kaut kas nav riktīgi. Tam ir domāts labi atalgots darbs un nebūs jāsāp galvai. 

> Janeta

> beatriska

Es laikam dodu priekšroku naudu pelnīt citur un nebūt žīdietei šeit. Vēl aizvien palikšu pie sava-ja žēl kaut ko pārdot,labāk netirgot vispār. Ja cilvēks ir iedomājies,ka tie pāris eiro darīs viņu bagātu,kaut kas nav riktīgi. Tam ir domāts labi atalgots darbs un nebūs jāsāp galvai. 

Beatriska ir sevi prezumējusi kā veikalu. Secīgi, pie izsūtītās pakas klāt ir čeks, pircējs ir aizsargāts atbilstoši LR normatīvajos aktiem. Noteikumi mazliet mainās, jo viņa vēl maksā nodokļus, iespējams, nodarbina vēl kādu. Šajā situācijā spēle mainās, un var runāt par peļņu kā dzinuli šeit atrasties, līdzīgi kā jebkuram uzņēmumam atlaižu portāli.

Runājot par dāmām, kas šeit vienkārši patukšo skapi, pamaina pērles - fakts, ka atdod kaut ko ar visu cenu zīmi lētāk kā pirkts, ir tikai un vienīgi pašsaprotami. Kāpēc, lai kāda pirktu no rokas par pilnu cenu? Pircējai nav jāuzņemas atbildība par to, ka pārdevēja ir veikusi neapdomīgu pirkumu iepriekš. Zināmā veidā - labs veids kā audzināt raksturu un pirkt tikai to, ko vajag.

Nekomentēšu situācijas, kad pircēja pieprasa atlaidi tiekoties/pārdevēja lūdz piemaksāt, jo skaidrs, ka tas nav adekvāti.

> AdeleKakao

> Janeta

> beatriska

Beatriska ir sevi prezumējusi kā veikalu. Secīgi, pie izsūtītās pakas klāt ir čeks, pircējs ir aizsargāts atbilstoši LR normatīvajos aktiem. Noteikumi mazliet mainās, jo viņa vēl maksā nodokļus, iespējams, nodarbina vēl kādu. Šajā situācijā spēle mainās, un var runāt par peļņu kā dzinuli šeit atrasties, līdzīgi kā jebkuram uzņēmumam atlaižu portāli.

Runājot par dāmām, kas šeit vienkārši patukšo skapi, pamaina pērles - fakts, ka atdod kaut ko ar visu cenu zīmi lētāk kā pirkts, ir tikai un vienīgi pašsaprotami. Kāpēc, lai kāda pirktu no rokas par pilnu cenu? Pircējai nav jāuzņemas atbildība par to, ka pārdevēja ir veikusi neapdomīgu pirkumu iepriekš. Zināmā veidā - labs veids kā audzināt raksturu un pirkt tikai to, ko vajag.

Nekomentēšu situācijas, kad pircēja pieprasa atlaidi tiekoties/pārdevēja lūdz piemaksāt, jo skaidrs, ka tas nav adekvāti.

Diez,viņa pati zina par to,kas seko secīgi aiz tā,ka sevi prezentējusi kā veikalu,kurš sevī iekļauj mazlietotas/lietotas lietas? Profilā apraksts arī tāds ar raksturiņu,agresīvs! Rrr!

11 - 20 no 30