Bērnības svētki :)

Sveikas, meitenes :) Man ar vīru augustā ir liels notikums, mēs kļūsim par krustvecākiem mazai burvīgai meitenītei (7 mēnesīši). Šie būs bērnības svētki (laukos vēl tādus svin), bez baznīcas. Bet nu galvu nomoka jautājums, ko dāvināt šai mazai princesītei. Zinu, ka padomju laikos dāvināja lelli, ir doma par karotīti ar gravējumu, nezinu....Varbūt varat ieteikt kādas oriģinālas idejas, vai mājas lapas, kur laicīgi varētu pasūtīt dāvaniņu :) Paldies visām jau iepriekš par padomu :)


7 Atbildes


Sveika!

Uzdāviniet sudraba vai zelta krustiņu. Smaidīgs


sveika!

ja gribas kaut ko savādāku kā ierasts, tad varu ieteikt sudraba knupīti ar gravējumu (dzimšanas laiku)

manuprāt dikti feina dāvaniņa dažādībai, jo tad var sanākt kā vienai no manām meitām šādos svētkos uzdāvināja 4sudraba karotes!

nopirkt var zinu ka Domina veikala http://www.goldensaga.lv 

tur ir ari citi varianti, ka piemeram sudraba foto ramitis,sudraba grabulītis:)

http://www.e-rotas.lv/store/juvelierizstradajumi/sudraba-knupitis-4/

vēl tikko acerējos ka vienai manai meitiņai uzdāvināja swarovski kristāla knupīti (dikti smuks)-http://www.maminuklubs.lv/mk/20120827-domenika-pirmas-davaninas/

(nevarēju atrst bildi)

un arī tādas (suvenīrs) zelta krāsā kurpītes ar swarovski kristāliņiem:)

nu tas tā idejai!

lai jauka dieniņa!


vai...paldies, tiešām jaukas idejas :):):)


Manai krustmeitai bija krustabas (ar folkloras kopu un senlatviešu tradīcijām). Dāvinājām Līgavgredzenu no Baltu Rotām.


paldies...kauns atzīties, bet nezināju, ka šāds līgavgredzens ir .... apskatījos google, skaists....pat ļoti laba ideja :)


Esmu dāvinājusi mazītiņus zelta auskariņus, jo zināju, ka vecāki to vēlas. Krājkasīti - sanākušie viesi ar prieku iemeta naudiņu bērniņa mērķu īstenošanai nākotnē :)


SS.LV redzeju sludinajumu, ka viena meitene taisa varda dvieli, tas nozime ka uz dviela bus mazas princeses vardins.Улыбаюсь

1 - 7 no 7