FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

cenas

Labs Rīts, burvīgās tirgotājas! :)

Jau sen biju nopētījusi, ka ir daudzas, kuras savas cenas nemaina, kaut vai drēbīte stāv jau nenotirgota ļoti ilgu laiku. Tātad, ja Jūs redzat, ka par drēbi nav interese, vai Jūs nolaižat cenas?

Jo, kā jau iepriekš minēju, cita te ielikusi apģērbu pa 30 euro, bet stāv vēljoprojām! :D

15.07.2014 15:32

Labots 15.07.2014 15:33

Manā piedāvājumā cenas ir vienkārši smieklīgas!Esmu apsvērusi domu vairs netirgot.Ja  jaunas drēbas nevienam nevajag par grašiem tad ērtāk salikt maisā,aiznest līdz misenei,lai ņem kam vajag!Netērēt laiku fotografēšanai,sludinājuma likšanai.Aci miedzošs

15.07.2014 15:42

Ieprieks, regulari metu nost cenas, plus atlaidites pie pirkumiem, pati apmaksaju pasta izd... Tagad saliktas cenas tadas, kadas vinas ir :) un manuprat man adekvatas cenas, nav aukstas un piegade ari tik 2 eiro, protams pie liela pirkuma-atlaidite :)

> Viss par puscenu! -50% !!!

> Leah

Sveikas! Varu izteikt savu viedokli kā pircēja. Vasaras sezonā dzīvoju mazpilsētā, tādēļ preces nākas iegādaties ar pasta starpniecību, kas nozīmē, ka cenai klāt nāk vēl +/- 3,00 EUR. Ja drēbīte ir jauna un kārota, tad naudiņu nežēloju. Savukārt, divas reizes esmu pirkusi mazlietotas drēbes un abas reizes, tās nebija pat sākumcenas vērtas, nemaz nerunājot par pasta izdevumiem un ceļa izdevumiem, lai dotos pakaļ :(

Tāpat mazliet skeptiski skatos uz to drēbīšu cenām, kas skaidri zināms, ka iegādatas kādā slavenā ķīniešu lapā :D Daudzas pārdevējas norāda, ka nāk no ķīniešiem un tas ir ļoti pozitīvi :D

Vai ne? Smejošs

http://www.aliexpress.com/item/New-2014-Women-Summer-Casual-dress-Korean-ladies-round-neck-sleeveless-vest-bottoming-Slim-flower-print/1818749607.html

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=590105&cid=2

Ja es kļūdos, varat man mest ar akmeni! 

akd! :D ta parkruveta cena! :D saprastu varbut max 5 eiro, jo kur sape, ka neder un velas, tomer kaut nedaudz savu sapi uzpodrinat, bet biku pa daudz tomer cena.:/ 

Ja neizdodas kaut ko ilgi notirgot un man tā  lieta reāli aizņem vietu, nesu tad uz Spici nodot labdarībai:) Vai lieku klāt pie pirkumiem:) Šeit pārsvarā tirgoju kleitas, apavus.  Visu pārējo, maikas, topus utt. nododu labdarībai, jo reāli aizņem lielu laiku visu safotografēt.

15.07.2014 15:52

> lelders12

Manā piedāvājumā cenas ir vienkārši smieklīgas!Esmu apsvērusi domu vairs netirgot.Ja  jaunas drēbas nevienam nevajag par grašiem tad ērtāk salikt maisā,aiznest līdz misenei,lai ņem kam vajag!Netērēt laiku fotografēšanai,sludinājuma likšanai.Aci miedzošs

Labots: šodien, 15:33

arii fakts..

41 - 45 no 45