FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

problēmas ar ebay.com

sveikas. man ir tāda problēma,ka es jau 3.mēnesi nesaņemu savus telefona vāciņus no ebay. es nezinu,kur rakstīt sūdzību utt. Pirmo reizi no turienes sūtu un neko nesaprotu. i-bankā parādās,ka ir atvilkti 5 eiro par 2 tel.gumijas vāciņiem,kuriem jau bija jāatnāk 1 mēneša laikā,bet nav atnākuši. kā es varu uzzināt,kur viņi palikuši? paldies.

16.07.2014 15:01

> Labejshoping

> Margueritte

Ja spēji uzrakstīt, tad pārdevēji ir uz vietas. Raustīties gan vajadzēja agrāk, tagad viss ir atkarīgs tikai no pārdevēju labas gribas, jo pircēju aizsardzības darbības laiks sen ir iztecējis - tas ir 40 dienas. Ko tur nesaprast un līst pirkt bez vismazākās sajēgas, ja pircēju atbalsta sadaļā ir ļoti sīki un detalizēti visi jautājumi aplūkoti un izskaidroti. Arī pie tavas preces Nopirkto sarakstā visi nepieciešamie linki ir - sazināties ar pārdevēju, pieteikt problēmu, apskatīties pasūtījuma detaļas utt. Vai tiešām grūti papētīt trīs rindiņas tai vietā, lai tērētu laiku tukšai aurošanai, ka neko nesaproti? Normāli cilvēki sākumā dabū to saprašanu, pēc tam lien pirkt. Ne velti saka,ka visdārgākā prece pasaulē ir savs glupums. Pastāv risks, ka arī esi šoreiz to iegādājusies - apsveicu tad, ka tik lēti.

nu vispār mans brālis tur bieži iepērkas un nekādas problēmas nebija. un man vienkārši nepaveicās un tāpēc jau tev te nav jānāk un jāraksta cik tu esi gudra un es esmu... :) labi,ka tev vienmēr ir paveicies. prieks. 40 dienas nemēdz būt aizsardzības laiks,jo daudzas preces nenāk 40 dienu laikā. tā ka es nevaru savu preci aizsargāt,ja viņa nāk vēl. tā lūk. tik glupa arī neesmu.

Ja preci nesaņem noteiktā laikā, kas norādīts pie pirkuma veikšanas, tad jāsazinār ar pārdevēju. Mēdz gadīties, ka atnāk info - prece vairs nav pieejama, pārdevējs izdzēšas vai vnk neizsūta bez brīdinājumiem. tad ir jāvēršas eBay, bet pirms tam noteikti jāsazinās ar pārdevēju. Ja no pārdevēja 8 dienas nav nekādas ziņas, tad var vērt vaļā (neatceros to nosaukumu) un pieprasīt atgriezt naudu.

15.09.2014 15:47

es shat tad sazinos ar pardeveju, bet vislabak pa tasu uzreiz veru valja lietu un tad caur to (caur RESOLUTION CENTR) kontaktejs ar pardeveju. Nauda atgriezta vienmer.

15.09.2014 17:14

Labots 15.09.2014 17:31

Pircēja (nevis preces) aizsardzības laiks IR 40 dienas, gudra tu būtu - nestrīdētos ar zinošiem, aizej palasi Ebay Buyer Protection. Tev jāseko, lai pirkums atnāktu šai laikā - nenāk, takš laicīgi ir jāatvēr keiss un tad klaims, ja neatbild, nevis te jāstrīdās, kas var būt un kas nevar. Pēc 40 dienām, ja palaidi termiņu, Ebay vairs neko tavā labā izdarīt nevar, tikai vari kontaktēt pārdevēju un runāt ar viņu - un ne tā, kā te tu izrunājies, bet pieklājīgi un laipni, citādi tiksi pasūtīta tālu prom un neviens nespēs vairs palīdzēt.

Es tai Ebayā esmu ilgāk, nekā tu uz Zemes atrodies, bijis visādi un pieredze ir gan. Bet ja nu neklausi nevienu, sēdi jau bez savas naudas sava spītīguma dēļ, nafig tad padomus prasi, ja esat ar brāli tik zinoši un nevienam neticat? Ko var gaidīt trīs mēnešus un pēc tam dusmoties uz citiem, kas saka, kā nu ir, nevis uz sevis? Tfū.

Ne jau grēks ir kaut ko nezināt, bet gan nezināt un nevēlēties paklausīt, pamācīties un pieņemt palīdzību, ko tev sniedz bezmaksas. Riebjas tādas pašpārliecinātas maloletkas, kas patiesībā ir tīrais čiks, prot tikai degunu augšā raut. ķīnieši gan papriecāsies par viegli dabūto naudiņu.

15.09.2014 17:45

> Margueritte

Pircēja (nevis preces) aizsardzības laiks IR 40 dienas, gudra tu būtu - nestrīdētos ar zinošiem, aizej palasi Ebay Buyer Protection. Tev jāseko, lai pirkums atnāktu šai laikā - nenāk, takš laicīgi ir jāatvēr keiss un tad klaims, ja neatbild, nevis te jāstrīdās, kas var būt un kas nevar. Pēc 40 dienām, ja palaidi termiņu, Ebay vairs neko tavā labā izdarīt nevar, tikai vari kontaktēt pārdevēju un runāt ar viņu - un ne tā, kā te tu izrunājies, bet pieklājīgi un laipni, citādi tiksi pasūtīta tālu prom un neviens nespēs vairs palīdzēt.

Es tai Ebayā esmu ilgāk, nekā tu uz Zemes atrodies, bijis visādi un pieredze ir gan. Bet ja nu neklausi nevienu, sēdi jau bez savas naudas sava spītīguma dēļ, nafig tad padomus prasi, ja esat ar brāli tik zinoši un nevienam neticat? Ko var gaidīt trīs mēnešus un pēc tam dusmoties uz citiem, kas saka, kā nu ir, nevis uz sevis? Tfū.

Ne jau grēks ir kaut ko nezināt, bet gan nezināt un nevēlēties paklausīt, pamācīties un pieņemt palīdzību, ko tev sniedz bezmaksas. Riebjas tādas pašpārliecinātas maloletkas, kas patiesībā ir tīrais čiks, prot tikai degunu augšā raut. ķīnieši gan papriecāsies par viegli dabūto naudiņu.

Labots: šodien, 17:31

Bieži lasu tavus komentārus un vienmēr šķitis , ka esi ļoti skarba un nelipni raksti. Tagad par neko meiteni apvainoji par pašpārliecinātu malaļetku, lai gan meitene tev pat neko TĀDU neuzrakstija. Nevajag visu tā dramatizēt.

Lai vai kā, bet piekrītu tam, ka IR tikai 40 dienas pircēju aizsardzības darbības laiks un nu kaut ko lietas labā ir sarezģīti darīt..

20.09.2014 13:52

vispār 45 dienas.

12.10.2014 13:31

izstastat kapec ebaja un pajpal neņem swedbank karti..Satraukts

12.10.2014 13:38

Es svarcinus no yebai no maija gaidiju. Nesen tik sanemu. Kaut kadas tur problemas. Tagad ari jau 2 meneshus gaidu maicinus. Tas nau normali

12.10.2014 13:39

Es svarcinus no yebai no maija gaidiju. Nesen tik sanemu. Kaut kadas tur problemas. Tagad ari jau 2 meneshus gaidu maicinus. Tas nau normali

12.10.2014 13:56

Tagad ari gribeju ko pasutit. Karta swedbank nenem un viss

12.10.2014 14:37

> zemene86

izstastat kapec ebaja un pajpal neņem swedbank karti..Satraukts

Karti ņem-tikai vajag reģistrēt to savā i-bankā drošiem pirkumiem.

11 - 20 no 20