FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Sobranie cigaretes

Sveikas! Vai varbut kaada zin kur LV veel ir iespeejams iegaadaties Sobranie krasainaas cigaretes?  Smaidīgs

18.07.2014 10:58

http://www.diplomatic.lv/lv/product/sobranie-cocktail

re ko atradu:)

18.07.2014 11:03

Ja kāds pasūta no tā saita, es arī Piesakos. ;)

18.07.2014 11:07

Tabakas veikalos viņas ir, bnet es zinu rēzeknes veici, kur ir :D

18.07.2014 11:51

Gribēju piereģistrēties lapā ko "eljuks" atrada,bet tur aizpildāmie laukumi ir ar tādām prasībām,it kā es gribētu ņemt kredītu,vai vēl sliktāk,būt par spiegu. Smejošs Jānorāda pases dati,kaut kāda "misija","nosaukums".Es pat īsti nezinu,ko tur var ierakstīt.Ā,un vēl,drauga e-pasts,kurš saitu ieteicis.Meitenes padalieties ar informāciju. 

18.07.2014 12:05

Smukas, bet pretīgas. Vismaz agrāk nebija pīpējamas. Domāju, ka LV vairs nav atrodamas. Ja nu vienīgi kāds kontrabandu no RUS piedāvā

18.07.2014 12:16

MONO Diplomatic Supply Service piegādā preces diplomātiskajai kopienai visā pasaulē un starptautiskām organizācijām. Tas ietver diplomātus (piemēram, vēstniekus, konsulus, goda konsulus, atašejus, sekretārus) dažādās vēstniecībās un konsulātos visā pasaulē, misijas uz Apvienoto Nāciju Organizāciju, militārās misijas, naftas celtņus un citas starptautiskās diplomātiskās organizācijas.
Piedāvājumā esošās preces var iegādāties tikai DIPLOMĀTI vai DIPLOMĀTISKĀS organizācijas. Žēl.... Satraukts

18.07.2014 12:30

> Ieva

MONO Diplomatic Supply Service piegādā preces diplomātiskajai kopienai visā pasaulē un starptautiskām organizācijām. Tas ietver diplomātus (piemēram, vēstniekus, konsulus, goda konsulus, atašejus, sekretārus) dažādās vēstniecībās un konsulātos visā pasaulē, misijas uz Apvienoto Nāciju Organizāciju, militārās misijas, naftas celtņus un citas starptautiskās diplomātiskās organizācijas.
Piedāvājumā esošās preces var iegādāties tikai DIPLOMĀTI vai DIPLOMĀTISKĀS organizācijas. Žēl.... Satraukts

:(

18.07.2014 12:55

Nu ko,jāgrābj ciet kāds diplomāts. Aci miedzošs Smejošs

18.07.2014 14:55

Es arī ļoti lielaa shokaa par to maajaslapu,kapeec tikai diplomaati var?  Jau taa sapriecaajos un vel pie tam pa tik letaam naudaam.:(

11 - 19 no 19