FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Iesakiet labu grāmatu.

Sveikas! Iesakiet kādu labu grāmatu. Vēlams NE romānus par mīlestību. Kaut ko aizkurtinošu, interesantu, kas atstāj labu, pārdomu pilnu pēcgaršu. Paldies! :)

20.07.2014 17:29

Viljams P. jangs grāmata "Būda" - viena no labākajām, ko esmu lasījusi. Šim pašam autoram ir arī grāmata "Krustceles" - arī nav slikta.

20.07.2014 17:29

Ļoti patika "Inferno", dievinu to grāmatu. Interesanta, viegli lasāma, pietiekoši daudz pavērsienu un galvenā tēma, manuprāt, ļoti aktuāla.

> Dii

Ļoti patika "Inferno", dievinu to grāmatu. Interesanta, viegli lasāma, pietiekoši daudz pavērsienu un galvenā tēma, manuprāt, ļoti aktuāla.

Esmu izlasījusi visas Dena Brauna grāmatas. Jap, tas ir kaut kas manā stilā. Bet ir jau viss izlasīts :)

20.07.2014 17:33

Labots 20.07.2014 18:20

> Mazaa Inga

Viljams P. jangs grāmata "Būda" - viena no labākajām, ko esmu lasījusi. Šim pašam autoram ir arī grāmata "Krustceles" - arī nav slikta.

Paldies! Papētīšu par ko tur ir :)

20.07.2014 17:40

> raiba_saule (NEMAINOS!)

> Dii

Esmu izlasījusi visas Dena Brauna grāmatas. Jap, tas ir kaut kas manā stilā. Bet ir jau viss izlasīts :)

Esmu lasījusi tikai šo un "Zudušais simbols", kuru Tu man varētu ieteikt? :)

> Dii

> Dii

"Zudušais simbols" un "Inferno" man laikam likās vislabākās. Pēc tam es iedalītu "Enģeļi un Demoni" un "DaVinči kods", pēc tam mazāk populārās "Maldu zona" un "Ciparu cietoksnis". Tās arī ir interesantas. Kaut gan viņam visas grāmatas ir ļoti līdzīgas un visās figurē personāžš Roberts Lengdons- visas man šķita interesantas un izlasīšanas vērtas :)

20.07.2014 18:18

> Dii

> Dii

"Zudušais simbols" un "Inferno" man laikam likās vislabākās. Pēc tam es iedalītu "Enģeļi un Demoni" un "DaVinči kods", pēc tam mazāk populārās "Maldu zona" un "Ciparu cietoksnis". Tās arī ir interesantas. Kaut gan viņam visas grāmatas ir ļoti līdzīgas un visās figurē personāžš Roberts Lengdons- visas man šķita interesantas un izlasīšanas vērtas :)

Paldies, būs jāsāk meklēt :)

Iesaku Murakami gramatas. esmu dazas lasijusi, intresantas.:) ari no citiem cilvekiem labas atsauksmes.

1 - 8 no 8